Кредит онлайн без відмови цілодобово

Переваги онлайн-кредитів

Багато людей стикаються з несподіваними фінансовими проблемами, а бувають випадки коли допомога потрібна негайно. У таких випадках варіант взяти кредит в банку не підходить, до того ж банки відмовляють великому числу людей. Крім того, незручність банку є і в тому, що в банк потрібно прийти, пред'явити масу документів. Тому ідеальним рішенням подібної проблеми є МФО. Адже вони можуть забезпечити фінансову допомогу в будь-який час доби, в будь-який день тижня, при цьому ймовірність відмови мінімальна.

Умови отримання онлайн-кредиту

Онлайн-кредит можуть отримати громадяни України віком від 18 до 65 років (іноді старше). При цьому все, що потрібно надати для отримання кредиту - це паспорт і ІПН. Зазвичай сума першого кредиту не перевищує 10 000 грн, проте є і такі МФО, які готові видати таку суму і при першому зверненні. Це, мабуть, один з недоліків МФО, адже іноді клієнту може знадобитися велика сума. Однак, якщо клієнт вже звертався в МФО раніше, то ліміт максимальної позики буде збільшений.

Основні причини відмови

Зазвичай МФО схвалюють близько 90% заявок. Щодо решти 10% - вони могли отримати відмову в різних випадках. Основні з них: надання некоректної інформації про себе, погана кредитна історія, невідповідність віковим рамкам або ж клієнт не надав необхідні документи. Клієнт міг випадково помилитися під час введення даних, а автоматизована система прийме це за навмисне дію, тому потрібно бути дуже уважним.

Як отримати онлайн-кредит без відмови?

Щоб збільшити свої шанси ви можете спробувати вибирати нові МФО, у яких ще небагато клієнтів, тому вони готові давати кредити навіть тим, кому відмовляють інші МФО.

Увага! Ні в якому разі не подавайте кілька заявок в різні МФО одночасно. Це неодмінно призведе до відмови. Краще виберіть декілька відповідних компаній і відправляйте заявки в кожну з них по черзі, в разі якщо на першу заявку отримаєте відмову.

Як отримати позику на карту цілодобово?

Цілодобово можна отримати тільки онлайн-кредит на карту. Спочатку потрібно переконатися, що компанія дійсно видає кредити цілодобово. Зазвичай подібна інформація вказана на головній сторінці сайту. Для впевненості можете звернутися з цим та іншими питаннями в чат зі службою підтримки, яка є в кожній МФО. Чат зазвичай знаходиться в правому нижньому кутку сайту. Переконавшись у цьому потрібно зареєструватися в обраній МФО і заповнити заявку на отримання кредиту. Звичайно на її розгляд йде до 15 хвилин.

Які дані потрібно надавати в МФО?

Необхідно дотримуватися інструкції і вводити всі дані, які запитує компанія. Зазвичай це такі дані: ПІБ, номер телефону, імейл і інші відомості. Заявка зроблена таким чином, щоб клієнт міг заповнити її якомога швидше. Вірогідно, що необхідно буде надати фото паспорта та ІПН, в залежності від компанії, вони можуть попросити зробити фото з паспортом в руках, щоб переконатися в особистості клієнта. Потім потрібно буде прив'язати карту, на ній повинна бути хоча б 1 гривня. Тому що система заблокує певну суму на картці, яку потрібно буде вказати у певному віконці, щоб підтвердити, що ви є власником картки. Сума буде розблокована відразу ж після підтвердження. Карта повинна бути особистою іменною карткою клієнта. Після того як ви подали заявку, потрібно буде дочекатися СМС-повідомлення про рішення компанії. В середньому цей час займає не більше 15 хвилин. При позитивному рішенні залишилося дочекатися коли кошти надійдуть на карту, що займає кілька хвилин.

Чому МФО видають кредити онлайн цілодобово?

Так як на сучасному фінансовому ринку величезна конкуренція - усі організації намагаються привернути потенційних клієнтів не тільки знижками і акціями, а також гідним сервісом, який може виручити в будь-який час доби. Адже якщо це не зробить одна компанія - то зробить інша. І щоб не втрачати клієнтів, компанії змушені надавати послуги цілодобово. Хоч всі МФО надають ідентичні послуги, деякі умови все ж відрізняються. Це можуть бути сума, терміни, відсотки, можливість пролонгації, розміри штрафів та тд. Тому у клієнтів є величезна кількість компаній, серед яких можна знайти найбільш підходящу і оформити кредит на найвигідніших умовах.

Як бачите все набагато простіше і оперативніше, ніж звертатися в банк. В цьому і полягає секрет успіху всіх МФО, адже вони можуть надати "швидку допомогу", практично всім, хто її потребує в будь-який час дня і ночі.

Надійні компанії, в яких можна отримати онлайн-кредит цілодобово без відмови

Надішліть свій відгук

This article was updated on 24 травня 2022