Кредити з Ccloan: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Ccloan: додаткова інформація та відгуки

Що таке Ccloan?

Компанія Ccloan Україна - це міжнародна організація, що надає споживчі кредити населенню країни з весни 2016 року. Позикові кошти перераховуються онлайн на банківський рахунок або іменну картку зразка Віза або МастерКард.

Мета організації - надавати українським споживачам якісні, прозорі кредити онлайн європейського зразка. Потрібен мінімальний пакет документів. Послугою може скористатися кожен повнолітній громадянин України в будь-якій точці країни, виключаючи зону військових дій і тимчасово окупований Крим.

Вимоги до позичальника

Для отримання кредиту на банківську карту позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

- обов'язково бути громадянином України з постійною реєстрацією та проживати в країні;

- вік від 20 років;

- потрібна іменна карта будь-якого банку України або особистий рахунок у фінансовій установі;

- для контакту необхідні мобільний телефон і електронна пошта.

На сайті є кредитний калькулятор, який допоможе позичальникові визначитися з сумою позики та комфортним часом її повернення. Далі клієнт повинен прочитати і погодитися з правилами надання кредитних коштів, підписати дозвіл компанії обробляти свою персональну інформацію.

Як подати заявку онлайн

Для цього потрібно заповнити анкету, а саме:

- записати відомості про особу, згідно з інформацією в паспорті, вказати податковий код;

- зробити фото, розмістивши паспортну сторінку з фотографією на рівні особи-претендента;

- пройти перевірку приналежності банківської карти претендента;

- отримати кодове повідомлення, яким перевіряється інформація про телефон і онлайн пошту;

- необхідно вказати місце проживання і реєстрації;

- повідомити контактні відомості кількох знайомих і родичів, готових підтвердити правдивість особистої інформації;

- вказати джерело і суму щомісячного доходу.

Результат автоматичної перевірки платоспроможності клієнта повідомляється по телефону або в особистому кабінеті. Якщо рішення про видачу позики позитивне, гроші надходять на карту або рахунок.

Оформлення документів на кредит в онлайн режимі займає близько 1 години, але попереднє рішення стає відомим через 5-15 хвилин після подачі заявки на сайті компанії. Сповіщають клієнта наступними способами:

- приходить відповідь в Ccloan особистому кабінеті;

- відсилається повідомлення на контактний номер телефону;

- надсилається письмова відповідь на вказану адресу електронної пошти.

Перша позика безкоштовно

Для залучення нових клієнтів діє акція: перша позика Ccloan видається з комісійною ставкою 0,01% в день. Якщо умови договору порушуються, нарахування зростають до стандартного розміру в 1,33% щодня. Прострочений кредит обкладається підвищеною ставкою до 3% в день.

Клієнтам видається сума від 400 гривень до 15000 гривень на термін до 65 днів.

Способи погашення заборгованості

Щоб зручно погасити в Ccloan кредит онлайн, можна скористатися перевагами особистого кабінету на офіційному сайті. Для оплати достатньо перерахувати необхідну суму з прикріпленої банківської карти.

Також можна зробити віртуальну оплату за допомогою інтернет-банкінгу або переказом з особистого рахунку будь-якого українського банку.

Також можна погасити кредит в касі банку готівкою за наданими реквізитами. При цьому рекомендується враховувати час надходження грошей на рахунок компанії. Платіж здійснюється на наступний день, виключаючи свята або вихідні. Бажано оплачувати позику на 3-4 дні раніше останнього терміну.

Також можливо внесення грошей за допомогою терміналів самообслуговування СИСТЕМА, IBOX, TYME, ввівши реквізити кредиту для оплати. Слід буде вказати свій податковий код, номер договору. Бажано зберігати чек до надходження грошей на рахунок компанії.

При достроковому погашенні кредиту робиться перерахунок відсотків відповідно до фактичного терміну користування послугою.

Кредит можна повертати як частинами, так і достроково.

Пролонгація

Якщо немає можливості погасити заборгованість вчасно, можна скористатися послугою продовження дії договору без нарахування пені та штрафів. Кредитна історія клієнта при цьому не погіршується. Послуга доступна необмежену кількість разів, але її термін не повинен перевищувати 29 днів за одне продовження.

Оформити пролонгацію можна через CCloan особистий кабінет, обравши відповідну опцію. Обов'язкова умова - повністю оплатити нараховані відсотки, сума яких висвітиться, коли ви зробите вхід в особистий кабінет. Також можливо зробити пролонгацію в терміналах самообслуговування. Процедуру можна здійснювати цілодобово.

Оплата з особистого рахунку або платіж в банківській касі покривають тільки заборгованість: тіло кредиту, комісійні відсотки, пеню.

Сумарна кількість прострочених днів понад 60 робить недоступною послугу продовження кредитного договору.

Автоматично продовжують дію договору на термін дії обставин форс-мажорні ситуації: військові дії, стихійні лиха, страйки державного масштабу тощо. Необхідно документальне підтвердження від державного органу.

Позитивні сторони Ccloan:

- низька процентна ставка;

- швидкий розгляд заявок, реєстрація та оформлення без довідок про доходи, застави та поручителів;

- припустимо оформлення позики з поганою кредитною історією;

- дострокове погашення позики з оплатою відсотків тільки за дні користування;

- можливість зміни терміну виплати по кредиту в більшу сторону;

- захист персональних даних позичальника та прозорі послуги кредитування.

Акційні позики в МФО Ccloan

Досить зайти в особистий кабінет сервісу, щоб бути в курсі всіх запропонованих акцій і бонусів для лояльних позичальників. Вони бувають різними:

- акції, які значно зменшують комісійний збір - до 90%;

- промокоди, які поліпшують умови кредитування;

- розіграші бонусів-знижкок, акцій, подарунків.

Можна підписатися на електронну розсилку, щоб інформація дублювалася на пошту.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Компанія не розробила програму, що знижує процентну ставку для постійних клієнтів. На даному етапі, перевагу надаюсь залученню нових клієнтів.

Партнерська програма

На сайті діє послуга «Приведи друга». Ви отримаєте 300 грн., якщо ваш друг оформить свій перший кредит в ССЛоун, пройшовши по вашому партнерському посиланню, яке можна знайти в особистому кабінеті.

Чи безпечно оформлення позики в Сcloan?

Компанія ССЛоун працює з технологію Secure Socket Layer (SSL), яку використовують для шифрування інтернет-з'єднання між пристроєм користувача і сайтом кредитної фірми. Завдяки цьому інформація не "подорожує" по мережі в тому вигляді, в якому її можна було б перехопити, вкрасти або змінити.

Якщо ви турбуєтеся, що вам схвалять заявку, але «по дорозі» гроші перехоплять, то не варто хвилюватися, адже ССЛоун здійснює операції з використанням сертифіката PCI DSS. Завдяки якому, гроші надійдуть саме на карту клієнта, і в майбутньому позичальникові точно не доведеться виплачувати вкрадений зловмисниками кредит.

Контактна інформація

У разі будь-яких питань, до компанії можна звернутися через електронну пошту help@ccloan.com.ua, вказавши своє ім'я та контактний телефон або зателефонувавши на гарячу лінію ССЛоан: +38 044 222-77-33, +38 093 583-11-77 оператор life; +38 097 583-11-77 Київстар; +38 095 583-11-77 Vodafone.

Відгуки про Сcloan

У клієнтів є можливість залишити на сайті свої відгуки про СсЛоун, за якими зацікавлені позичальники судять про доступність і надійність сервісу. Зазвичай позитивно коментують компанію відповідальні громадяни, які взяли і вчасно погасили позику.


Катерина
5
2020-04-02

Натрапила на деякі не дуже добрі відгуки про Сслоан, але вже взяла позику. Не знаю чи правдиві вони були, чи ні, але найголовніші мої побоювання не підтвердилися. Не було ніяких прихованих комісій і інших несподіванок не було, але спочатку було страшно довіриться.

Павло
4
2020-03-22

З легкістю отримав першу позику, бо у мене ідеальна кредитна історія. Погасив через особистий, усі платежі були зроблені вчасно і приходили моментально. Звичайний кредитний сервіс як я і очікував.

Богдан
5
2020-02-15

Просто ненавиджу борги. Вони з мене всі соки висмоктують. Добре коли є, де зайняти. У Сcloan особистий кабінет став моєю другою домівкою. Я можу взяти до 15000 грн під 1,33%. Віддавати намагаюся швидше, щоб не сильно по кишені било.

Марина
4
2020-02-07

«Для отримання позики в Сслоун потрібно робити фотографію з паспортом в руках. У мене немає веб камери, тому було складно зробити таке фото. Попросила подругу зробити фото та завантажила її на сайт. Зробила помилку в прізвищі, тому з першого разу не отримала гроші. С другого разу все було добре. Позику отримала під 0%, тому залишилась задоволена!

Світлана
5
2020-01-12

Потрібні були терміново 3000 грн, в спорт залі була класна акція на річний абонемент, зарплата у мене була тільки через 10 днів, Вирішила взяти кредит, вийшло все швидко, на сайті мені було трохи складно розібратися з деякими моментами, подзвонила в колл-центр і мені все пояснили. Уже погасила і дуже рада, що встигла купити абонемент собі на рік :)

Ваня
5
2019-12-23

Дотягнув повернення позики до останньої хвилини і залишалося дуже мало часу. Повертав борг в банку через касу по реквізитам. Зателефонував на гарячу лінію і запитав, чи отримали вони гроші. Вони перевірили і всі гроші були перераховані отримали. Дуже добре, що я встиг і не було ніяких затримань. Але раджу все ж таки повертати з запасом. Обслуговуванням дуже задоволен!

Гліб
5
2019-12-22

Звертався колись в Сс лоун, а відгук так і не залишив. Взяти гроші в інтернеті для мене було з області фантастики, але я зважився. Зробив фотки доків, які вказані, вказав суму і чекав хвилин 10. Такий сервіс, прям європейський рівень.

Саша
4
2019-12-01

Зручний особистий кабінет, швидко оформляють, можна взяти кредит онлайн. Але шкода, що у них мало акцій. Шукав акції до чорної п'ятниці, вони були б дуже до речі, але тут немає

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024