Кредити з Credit1: детальна інформація та відгуки

Кредити з Credit1: детальна інформація та відгуки

Що таке Credit1?

Сервіс Credit1 - це мікрофінансова організація, яка надає фінансову допомогу своїм клієнтам, повністю дистанційно. При цьому компанія позбавить вас від зайвої паперової тяганини, адже для отримання позики потрібен тільки смартфон і доступ в інтернет. За роки своєї роботи компанія заслужила довіру клієнтів.

Вимоги до позичальників

Відповідати вимогам просто. Для отримання кредиту необхідно:

 • бути громадянином України,

 • бути віком від 18 до 75 років,

 • мати паспорт та ІПН,

 • мати іменну картку або банківський рахунок,

 • мати номер телефону та електронну пошту,

 • бути право- і дієздатним.

Хто може отримати позику?

Компанія видає позики всім верствам населення. Зазвичай, це люди, яким потрібно дотягнути до зарплати, вирішити раптово виниклі проблеми, оплатити лікування, купити що-небудь. А також ті, хто не може підтвердити свій дохід перед банком або ж просто хочуть уникнути паперової тяганини, наприклад, домогосподарки, студенти, самозайняті та інші.

Доступна сума, терміни

Сервіс надає позики на суму від 500 до 25 000 гривень на термін від 1 до 30 днів.

Процентна ставка

Процентна ставка становить 1,95% за кожен день користування кредитом.

Способи отримання позики

Грошові кошти можна отримати на банківську карту. В середньому, на обробку заявки йде кілька хвилин. Компанія моментально переказує гроші після схвалення заявки.

Зверніть увагу, що не можна використовувати пенсійні карти та карти для інших державних відрахувань, бо тільки держава може переводити на них гроші.

Як оформити першу позику в Credit1?

Потрібно зареєструватися на сайті компанії. На головній сторінці сайту виберіть необхідну суму і термін, потім натисніть "Отримати кредит". Далі потрібно заповнити заявку. Спочатку потрібно вказати контактні дані: ПІБ, номер телефону, ІПН, електронну пошту і придумати пароль. Обов'язково ознайомтеся з правилами та кредитним договором. На номер телефону прийде СМС-код для підтвердження реєстрації. Потім потрібно заповнити особисті дані, а після цього - реквізити карти. Дочекайтеся результату, який прийде на електронну пошту і номер телефону протягом 20 хвилин. При позитивному рішенні залишилося лише дочекатися грошового переказу.

Повторна позика в Credit1

Повторна позика оформляється набагато швидше, бо у вас вже є особистий кабінет. Потрібно лише зайти в особистий кабінет та обрати суму і термін позики.

Як погасити позику в Credit1?

Для зручності клієнтів компанія надає безліч способів повернення кредиту:

 1. Банківською картою в особистому кабінеті. Прив'язати карту можна в налаштуваннях профілю. Карта повинна бути власною карткою клієнта. Переказ здійснюється миттєво, його можна зробити цілодобово. Зайдіть в особистий кабінет і виберіть послугу погасити позику банківською картою. Це найшвидший спосіб зарахування коштів на рахунок компанії.

 2. Через Пріват24.Перекажіть необхідну суму за реквізитами, які можете знайти на офіційному сайті компанії. У призначенні обов'язково вкажіть ІПН і номер договору.

 3. Через мережу платіжних терміналів. У розділі «Банківські операції» потрібно знайти «Credit1», потім ввести номер договору (або мобільного телефону, зазначеного вами при реєстрації), підтвердити дані і внести необхідну суму. Термінал може стягувати комісію. Після оплати збережіть чек.

 4. За допомогою банківського переказу. У касі будь-якого банку потрібно перевести необхідну суму за реквізитами на рахунок компанії. Реквізити можна знайти на офіційному сайті компанії. Також необхідно вказати мету платежу, ПІБ, ІПН і номер договору. Може стягуватися комісія, яку потрібно уточнювати в банку. Переказ здійснюється протягом 72 годин.

Дострокове погашення

Позичальник може достроково погасити заборгованість, при цьому він повинен сплатити тільки відсотки за дні користування позикою.

Чи можна сплачувати позику частинами?

Клієнт може сплачувати позику будь-якими зручними йому частинами.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

Якщо гроші надійшли на карту, то відмовитися вже не можна, але можна скористатися послугою дострокового погашення.

Пролонгація позики

Позичальник може продовжити дію договору, сплативши фактично нараховані відсотки за користування позикою. Позика буде автоматично продовжена на такий же термін, який було оформлено позику спочатку.

Прострочення позики

У разі прострочення організація здійснює ряд певних дій. Починає вона з SMS-повідомлень і оповіщень на електронну пошту, після чого клієнту будуть надходити телефонні дзвінки. У разі подальшого ігнорування клієнтом, компанія може звернутися до суду або поступитися правом на вимогу мікрокредита третім особам, таким як колекторські компанії.

Крім цього, клієнту буде нарахована пеня, яка складає 3,9% річних від непогашеної суми, а також штраф, який нараховується одноразово на 10-й день прострочення. Штраф складає 50% від суми кредиту. Відсоткова ставка, при простроченні становить 1,95% річних від простроченої суми кредиту.

Причини відмови в позиці

При схваленні заявки автоматизована система враховує безліч факторів. Тому точну причину дізнатися складно. Проте найпоширенішими причинами відмови є:

 • надання неправдивих даних позичальником. Можливо, у заповненні заявки помилка була допущена випадково, але система розцінює це як навмисну дію;

 • невідповідність даних, поданих заявником, вимогам для отримання кредиту;

 • позичальник не надав необхідні документи;

 • погана кредитна історія;

 • наявність у позичальника простроченої заборгованості.

Чи безпечно користуватися послугами Credit1?

Компанія працює відповідно до закону України і має свідоцтво про реєстрацію юридичної особи та ліцензію на здійснення кредитної діяльності, видану Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. Персональні дані клієнтів надійно захищені. Тому конфіденційність, а також дотримання заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення персональної інформації своїх клієнтів гарантовані.

Чому не приходить СМС-код?

Якщо вам не прийшов код протягом 15 хвилин, то вам слід перезавантажити телефон. Якщо це не допомогло, натисніть на кнопку «Повторно відправити код». Якщо ж проблема не вирішилася, зверніться до служби підтримки.

Чому не приходить лист на email?

Перевірте, чи правильно ви вказали вашу електронну пошту, потім перевірте папку «Спам». Якщо лист потрапив в цю папку, відзначте, що лист не є спамом і надалі листи будуть приходити в папку «Вхідні». Якщо ж там його не виявилося, зверніться в службу підтримки, вказавши, який лист ви чекаєте.

Як видалити профіль?

Клієнт не може самостійно видалити профіль. Він може звернутися в службу підтримки з проханням видалити профіль, при цьому у нього не повинно бути відкритих заборгованостей.

Плюси і мінуси компанії Credit1

Компанія має ряд переваг:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • до 25 000 гривень при першому зверненні,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • можливість продовження і дострокового погашення позики,

 • зручні способи повернення кредиту,

 • оперативна служба підтримки.

Негативні сторони компанії:

 • не можна оформити другу позику, поки не повернеш першу,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань Credit1 вправі передати інформацію в колекторську компанію.

Бонуси та акції

За актуальною інформацією необхідно стежити на сайті компанії.

Відділення в містах

У компанії немає відділень в містах, бо компанія здійснює свою діяльність онлайн, щоб люди з усіх куточків республіки могли користуватися послугами сервісу.

Контакти

Номер телефону: +38 044 374 15 21

E-mail: ceo@kredit1.com.ua

Час роботи: пн-пт: з 09:00 до 21:00; сб-нд: вихідні дні.

Висновок

Таким чином, компанія активно виручає своїх клієнтів в моменти фінансових труднощів. Вона має ряд переваг: доступна велика сума при першому зверненні, безліч способів погашення позики, високий рівень конфіденційності даних клієнтів. Клієнт може повернути позику достроково, не переплачуючи за користування послугами.

Відгуки про компанію Credit1

Марк
5
2020-08-05

Перший раз дуже стрьомно було зв'язуватися з кредитами, але насправді, все не страшно і без підводних каменів. Ну у всякому разі так у мене було. Головне сумлінно платити, тоді точно все ок буде!

ангеліна
5
2020-07-05

Гарна служба підтримки, подзвонила їм, мені все пояснили, порадили як бути. Потім не встигала оплатити, теж їм подзвонила, там поставилися з розумінням, порадили пролонгувати. А там я вже і раніше терміну погасила. Загалом, лояльний сервіс, не потрібно боятися.

Надія
4
2020-07-01

Постійно користуюся послугами Кредит 1 коли виникають труднощі. Я зазвичай беру днів на 5-7 і відразу повертаю. Тому трохи переплачую, а так якщо на місяць, то як на мене дорогувато все таки.

Ольга
5
2020-06-16

Навіть не уявляю скільки б часу зайняло взяти кредит в банку і скільки документів вони б зажадали! А тут просто казка, вистачило паспорта. Витратила я на це 30 хвилин, з заповненням заявки. До чого сервіс дійшов, сидячи вдома можна гроші отримати, ще й не маленькі!

Ганна
5
2020-05-12

Сестра розповідала, що брала тут займ і все добре, без зайвої тяганини було. Так от мені теж гроші знадобилися, і я вирішила тут взяти. І дійсно, знадобився лише паспорт та ІПН. Вийшло оформити без запари, хоч я ніколи сама таке не робила. Все добре, відсотки прийнятні.

Данило
5
2020-04-21

По своїй дурості не розрахував і не встигав повернути, подзвонив в підтримку і запитав, що робити. Мені порадили оформити пролонгацію. Я просто заплатив за відсотки, що набігли і займ продовжили ще на 15 днів. Потім вже погасив, що не може не радувати. Добре, що кредитну історію не зіпсували. Але всім рекомендую не перебільшувати свої можливості, а то можуть бути проблеми!

Марина
5
2020-03-12

Привернула мене компанія кредит1 тим, що тут велика сума для першої позики. Відсотки нормальні, шкода що немає акції на першу позику під 0%, так би на дуже вигідних умовах вийшло оформити. Але і так нормально, бо компанія надійна. Тільки дорогувато вийшло, але все чесно і я заплатила саме таку суму, яка була вказана спочатку.

Катерина
5
2020-02-26

Все супер! За півгодини отримала гроші на свою картку і закрила всі свої фінансові проблеми. Так пощастило, що вийшло повернути достроково. З мене навіть комісію не взяли, так що я зекономила! Раджу всім, у кого невеликі фінансові труднощі👍🏻👍🏻

Олексій
4
2020-01-27

Оформив без проблем, все добре, але ось служба підтримки підводить. Сьогодні важко додзвонився до служби підтримки, щоб задати лише одне питання. Зробіть що-небудь зі службою підтримки і ціни вам не буде.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 5 серпня 2020