Кредити з Mycredit: інформація та відгуки

Кредити з Mycredit: інформація та відгуки

Про компанію Mycredit

Громадянам України більше не потрібно звертатися в банк для того, щоб вирішити свої фінансові проблеми. Досить зайти в інтернет та оформити онлайн кредит на карту. Офіційний сайт Mycredit працює цілодобово, а отримати гроші до зарплати можна за лічені хвилини. Сервіс працює офіційно і пройшов державну реєстрацію МФО в жовтні 2015 року, його діяльність контролюється національними установами.

Умови отримання позики в Mycredit

Сервіс надає кредити на суму від 100 до 15 000 гривень на термін до 30 днів. Також є можливість отримати позику на термін до 64 днів. Відсоткова ставка за користування позиковими коштами складає 1,6% в день. Для нових клієнтів доступна сума розміром не більше 6 000 гривень під 0% на термін 1-30 днів. Однак, якщо клієнт не може повернути борг своєчасно, то бонус пропаде. Однак на термін від 30 до 64 днів акція не поширюється.

Хто може отримати кредит в Mycredit

Сервіс надає послуги абсолютно всім верствам населення, будь то студенти, мами в декреті, інваліди або пенсіонери. Безумовно, є умови, яким необхідно відповідати для отримання кредиту:

- бути громадянином України та мати прописку, яка не відноситься до зон АТО і Криму,

- бути віком від 18 до 65 років,

- мати паспорт та ІПН,

- мати мобільний телефон,

- мати банківську картку, оформлену на ім'я людини, яка збирається взяти кредит в Mycredit,

- мати доступ до інтернету та email.

Як бачите, умови абсолютно прості і їм дуже просто відповідати.

Особливості сервісу Mycredit:

- безпроцентні позики для нових клієнтів;

- схвалюють понад 90% заявок;

- акції та спецпропозиції. Компанія надає безліч способів отримати промокод для Mycredit і знизити відсоток по кредиту. Крім того, компанія регулярно влаштовує акції та розіграші цінних призів серед своїх клієнтів;

- знижки для постійних клієнтів;

- у компанії є свій мобільний додаток для користувачів Google Play і App Store, яке значно полегшує і прискорює процес отримання кредиту.

Процентна ставка

Перший кредит

Компанія лояльно ставитися до нових клієнтів, тому перший мікрокредит надається за ставкою 0,01%. Отримати можна від 100 гривень до 6 000 гривень на термін від 1 до 30 днів. Необхідно пройти реєстрацію на сайті.

Повторний кредит

Другий кредит можна оформити на термін від 1 до 30 днів за фіксованою ставкою 1,6% (є можливість отримати знижку до 20%). Повторна реєстрація в Mycredit не потрібна, потрібна тільки авторизація в Особистому кабінеті.

Особистий кабінет Mycredit: вхід, реєстрація

Для того, щоб мати доступ до свого особистого кабінету необхідно заповнити всю необхідну інформацію, таку як персональні відомості, паспортні дані, місце проживання, джерела регулярного доходу і т.д.

У Mycredit вхід в особистий кабінет захищається паролем і логіном, які відомі тільки позичальнику.

У кабінеті клієнт може подивитися всю необхідну йому інформацію:

- про статус кредиту;

- про нараховані відсотки на поточний день, якщо хочете достроково погасити позику;

- про доступні бонусні знижки, актуальні розіграші, подарунки від компанії.

Час повного проходження процедури реєстрації - 20 хвилин. Позикові кошти надходять на банківську карту практично моментально після схвалення відправленої заявки. Стежити за статусом позики можна на сайті Mycredit, увійти до особистого кабінету можна за номером телефону.

Клієнт може активувати зворотний зв'язок для отримання додаткової консультації.

Оформлення заявки онлайн в Mycredit

На офіційному сайті представлений сервіс «Кредитний калькулятор». Кожен бажаючий самостійно підбирає потрібну суму позики і зручний термін її повернення. Новачкам видається не більше, ніж 6000 гривень на 30 днів.

Треба надати й перевірити контактні засоби: номер мобільного телефону та email. На них будуть відправлені перевірочні кодові числа, які позичальникові потрібно буде внести в спеціальні графи, щоб підтвердити приналежність телефону і пошти. Потім потрібно пройти верифікацію банківської карти. Сума до 1 грн буде тимчасово заблокована на карті. Після прив'язки її до аккаунту ви в будь-який момент зможете коригувати номер карти в особистому кабінеті.

Переваги кредиту від Mycredit

- кредит під 0,01% при першому зверненні,

- можливість запозичення навіть невеликих сум (мінімальна сума 100 грн),

- кредит доступний для всіх верств населення,

- швидкий грошовий переказ на вашу карту,

- хороша служба підтримки (гаряча лінія доступна 7 днів на тиждень),

- ніяких додаткових застав або поручительства,

- можливість погасити кредит до обумовленої дати.

Недоліки кредиту від Mycredit

- для багатьох основним недоліком MyCredit.ua є той факт, що компанія перевіряє клієнта в базах даних про заборгованість (погана історія клієнтів в цих регістрах може ускладнити отримання кредиту),

- заявка на отримання кредиту не може бути подана по телефону,

- не можна дізнатися вартість наступного кредиту в Mycredit людьми, які не є клієнтами компанії (пропозиції за наступним кредитом готуються індивідуально для кожного клієнта Mycredit).

Акції та знижки в компанії

Якщо вивчати відгуки та позичальників різних МФО України, то Mycredit - одна з найщедріших організацій. Вона пропонує:

- безпроцентні позики новим клієнтам - постійна спецпропозиція;

- бонусну програму «Улюблений клієнт» зі знижками на процентну ставку до 20%, - збільшенням доступної суми мікрокредиту до 12 000 гривень і автоматичним підтвердженням заявок - постійна спецпропозиція;

- можливість участі в Кешбек програмі - постійна спецпропозиція;

- можливість участі в розіграшах з цінними подарунками та знижками на позики. Дізнатися про проведення розіграшів можна в розділі «Акції».

Мало хто з подібних сервісів онлайн кредитування може похвалитися такою ж значною кількістю спеціальних пропозицій.

Способи погашення боргу

Погасити займ можна через особистий кабінет в Mycredit. Потрібно зайти на сервіс і зробити оплату за допомогою прикріпленої банківської карти. Переклад здійснюється без комісії, а гроші надходять на рахунок кредитора практично моментально.

Борг також можна погасити через термінали самообслуговування, розташовані в супермаркетах. Слід вказати номер договору і свій контактний номер телефону. Рекомендується враховувати, що зазвичай переклад надходить на рахунок компанії за 1-3 робочих дні.

Компанія підтримує партнерські відносини з банками (Альфа, Приват, Укрсіббанк, Юнікредит), тому погасити борг можна в касі будь-якого банку.

Реструктуризація в Mycredit

Якщо з яких-небудь причин клієнт не в змозі погасити кредит вчасно, то є продовження дії кредитного договору на такий же термін. Потрібно лише оплатити відсотки за вже використаний період і авансувати наступний термін. Послуга надається всім бажаючим без винятку.

Також після закінчення терміну кредиту діє грейс період прострочення, при якому штраф і пеня не нараховуються. З четвертої доби штраф додається до нарахованої процентної ставки й тіла кредиту. Вивчаючи відгуки боржників Mycredit стає зрозумілим, те що ця послуга дуже корисна для клієнтів.

Завдяки тому, що скористатися пролонгацією позичальники Mycredit можуть необмежену кількість разів, прострочення з усіма його негативними наслідками, їм не загрожує.

Контакти Майкредіт

Телефони відділу підтримки: 073 369 41 11 067 369 41 11, 050 369 41 11 0 800 214 111;

Telegram 097 075 44 93;

Електронна пошта: support@mycredit.ua.

Служба працює цілодобово.

Відгуки про MyCredit

Віра
5
2021-02-14

Поїхала у відпустку і не розрахувала гроші, довелося в терміновому порядку шукати де взяти гроші, адже до кінця відпустки ще кілька днів залишалося. Зайшла на сайт Майкредіт і оформила кредит за 15 хвилин. Зітхнула з полегшенням.

Володимир
4
2021-01-11

В перший раз користуюся подібним сервісом. З вибором довго визначався та вибрав MyCredit. І не помилився! Дуже швидко схвалили заявку, правда з меншою сумою, але для початку непогано. Дуже зрозумілий інтерфейс. Одним словом все чітко.

Кіра
5
2020-12-13

Вражають люди, кричущі про пеню, відсотки і штрафи за прострочення. Ви договір читаєте? Або хочеться взяти в борг, а віддавати не обов'язково? Неодноразово користувалася послугами Майкредіт, відмінний сервіс, зручний сайт, швидкі позики. Якщо вже й виникає форс-мажор, то можна скористатися пролонгацією - платите відсоток і спите спокійно, кредит буде продовжений без всяких там штрафів. Всім удачі і розумного підходу до таких питань.

Тетяна
5
2020-08-25

Найкраща компанія. І відсотки нормальні, адекватні і ще є після закінчення кредиту три дні без відсотків. У мене було невелике прострочення і ніхто не погрожував, і пеня невелика. Дуже задоволена цією компаінією. Якщо знадобляться гроші тільки сюди звернуся. Правда нехай необхідності в кредиті в мене не буде.

Іван
5
2020-04-05

Хтось б що не говорив, а Мій кредит онлайн - це можливість отримати денюжку тоді, коли вона дійсно потрібна. У перший раз мені могли дати до 6000 грн під 0,01%. Повернув їх раніше терміну, задоволення не став розтягувати.

Людмила
5
2020-02-03

Нещодавно потрапила в ДТП, страховка не покрила всю суму ремонту, довелося терміново оформити позику. Оскільки кредитна історія позитивна, надали максимально можливий ліміт. Цілком задоволена послугами компанії, тому що нічого не переплатила, додаткових перевірок у вигляді дзвінків контактними номерами не було. Поки більше не планую брати тут кредит, думаю, це варіант тільки для екстрених ситуацій.

Артем
4
2019-10-28

Я звертався сюди кілька разів. Першу позику в MyCredit, правда, вдалося взяти з другої спроби, перший раз трохи помилився в анкеті. На наступний день все виправив, десь хвилин через п'ятнадцять прислали схвалення. Підписав договір, гроші після цього надійшли майже відразу. Зручний сервіс.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 21 лютого 2021