Кредити з Money4YOU: детальна інформація та відгуки

Кредити з Money4YOU: детальна інформація та відгуки

Що таке Money4YOU?

Money4YOU (Маніфою) - це мікрофінансова організація, яка допомагає вирішувати короткострокові фінансові питання громадян України. Сервіс цілодобово надає споживчі мікрокредити без застави, довідок та поручителів. Ідеально підійде для тих, кому терміново потрібна невелика сума грошей і немає часу на оформлення кредиту в банку.

Що потрібно для отримання позики?

Для отримання позики досить бути громадянином України, мати рахунок в банку і номер мобільного телефону. Також у вас не повинно бути прострочених платежів і порушень боргових зобов'язань.

Хто може отримати позику?

Послуги компанії доступні для всіх верств населення, незалежно від соціального статусу. Потенційний клієнт повинен бути право- і дієздатним громадянином України, віком від 18 до 65 років на момент надання позики.

Доступна сума і терміни

При першому зверненні ви можете взяти суму від 500 до 7 000 гривень під 0,01% на термін від 2 до 30 днів, при повторному зверненні - максимальна сума збільшується до 12 000 гривень.

Процентна ставка

Процентна ставка складає 1,99% за кожен день користування позикою. Приклад розрахунку процентної ставки. Припустимо, що сума позики становить 1500,00 грн., Термін повернення позики - 25 календарних днів, сума до виплати на дату повернення - 2246,25 грн. В даному випадку типова річна APR становить - 726,35%.

Як оформити першу позику в Money4YOU?

У першу чергу, необхідно визначитися з сумою і терміном позики. Введіть ці дані в онлайн-калькуляторі на сайті Money4YOU і перевірте загальну суму до виплати. Якщо вам підходять умови, переходьте до заповнення анкети на отримання мікрокредиту. В анкеті необхідно заповнити всі поля, а саме: адресу електронної пошти, документ, що засвідчує особу, ІПН, номер мобільного телефону, потім необхідно придумати пароль. Чим точніше дані, тим більша ймовірність схвалення. Номер мобільного телефону необхідно буде підтвердити, отримавши на нього SMS-код, який потім потрібно буде ввести в зазначене поле. Тим самим ви створите свій особистий кабінет. Також система автоматично надає вам договір та інші документи, підписати які можна за допомогою SMS-коду.

Після чого варто дочекатися відповіді від сервера. Час очікування зазвичай займає до 20 хвилин. Рішення про видачу позики надійде вам у вигляді СМС-повідомлення і на електронну пошту. Якщо ваша заявка знаходиться в обробці довше, то вона проходить додаткову перевірку.

Після схвалення позики, надходження грошей на ваш рахунок залежить від вашого банку, але в середньому вони надходять протягом 20 хвилин.

Увага! Наявність чинної карти, відкритої на ваше ім'я є обов'язковою умовою. Компанія НЕ надає позики на такі банківські карти: пенсійні та для допомоги, бізнес і корпоративні.

Повторна позика в Money4YOU

Повторна позика оформляється набагато швидше, бо ви вже заповнювали всі необхідні дані. Достатньо лише здійснити вхід в особистий кабінет Money4YOU, вибрати суму і термін позики і слідувати подальшим вказівкам.

Як погасити позику в Money4YOU?

Позику слід погашати вчасно, так у вас буде хороша кредитна історія, а шанси на отримання нових позик будуть тільки зростати. Погасити заборгованість можна: в особистому кабінеті, за допомогою банківської карти, в касі банку і через платіжні термінали.

Щоб погасити позику через особистий кабінет, необхідно увійти в нього, потім перейти в розділ "Кредити", вибрати послугу "Погасити кредит" і спосіб "Банківська картка". Якщо на вашій карті не вистачає коштів, можете додати ще одну.

Щоб погасити позику в касі банку, досить лише звернутися в будь-яке відділення банку, вказати реквізити компанії, і в призначенні платежу вказати ПІБ та номер кредитного договору.

Також кредит в Money4YOU можна погасити в будь-якому платіжному терміналі.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не в змозі погасити заборгованість в зазначений термін, у нього є можливість продовжити його на термін від 2 до 30 днів. Для цього потрібно перерахувати плату за гарантію оплати мікрокредиту на рахунок компанії. Таким чином, кредитна історія клієнта не погіршиться і він не буде оштрафований за прострочення. Пролонгацію можна оформити в особистому кабінеті, натиснувши кнопку "Оформити пролонгацію". Клієнт може активувати дану послугу декілька разів.

Дострокове погашення позики

У клієнтів є можливість оплатити позику в будь-який момент.

Чи можна сплачувати позику частинами?

У клієнтів є можливість сплачувати займ Money4YOU по частинах. Таким чином, його сума буде поступово зменшуватися. Якщо ви частково погасили заборгованість, а потім оформили пролонгацію, то сума, яку потрібно буде сплатити за пролонгацію, буде зменшена пропорційно суми, що залишилася.

Прострочення позики

Якщо позичальник порушує графік виплати заборгованості, то йому щодня, з першого дня прострочення, Money4YOU нараховує штраф, у розмірі, встановленому договором. Спочатку компанія відправляє SMS-повідомлення та оповіщення на email, дзвонить на номер телефону. Якщо позичальник не реагує на прохання, то компанія може звернутися до суду або поступитися правом вимоги по мікрокредитах третім особам.

Чи безпечно користуватися послугами Money4YOU?

Компанія має всі необхідні документи і займається видачею позик на законних підставах. При цьому компанія зберігає конфіденційність своїх клієнтів і гарантує дотримання таємниці про надання мікрокредиту.

Чому блокується сума на картці?

Дана процедура здійснюється з метою перевірки працездатності банківської карти. Платіжна система заблокує 2 гривні, після чого на ваш мобільний номер прийде СМС-код. Потім сума повернеться назад на карту.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

У разі, якщо сума вже була перерахована на рахунок позичальника, він зобов'язаний повернути її протягом одного робочого дня. Інакше на нього будуть покладені всі зобов'язання, прописані в договорі.

Що робити якщо не приходить SMS?

Іноді причина в самому мобільному телефоні. Потрібно вимкнути і включити його. Якщо ж це не допомогло, потрібно перевірити чи є на телефоні вільне місце в пам'яті, якщо немає - то потрібно видалити зайві SMS-ки і запросити SMS повторно. Якщо це все не допомогло, потрібно звернутися в службу підтримки.

Чому не приходить повідомлення на email?

В першу чергу необхідно перевірити правильність написання вашого email. Потім перевірте папку «Спам». Якщо лист потрапив в ту папку, слід зазначити, що лист не є спамом. Тоді листи будуть приходити в папку «Вхідні».

Як видалити профіль?

Клієнт не має права самостійно видалити свій профіль, тому він повинен звернутися до служби підтримки за телефоном гарячої лінії або поштою, вказавши причину і прикріпивши скан або фото посвідчення особи.

Причини відмови у видачі позики

Найбільш поширеною причиною є припущення помилки в заповненні анкети. Потрібно уважно вводити всі дані, не допускаючи помилок. Також можливо, що у позичальника вже є боргові зобов'язання або він не входить в вікові рамки 18-65 років, або він не надав необхідні документи.

Плюси та мінуси компанії Money4YOU

До позитивних сторін можна віднести:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • перша позика під 0%,

 • можливість продовження і передчасного повернення позики,

 • відкритість компанії,

 • можливість взяти кредит на термін від 2 днів,

 • оперативна служба підтримки.

Негативні сторони:

 • не можна оформити другу позику, поки не повернеш першу,

 • максимальний термін позики - 30 днів,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань МФО вправі передати інформацію в колекторську компанію.

Бонуси та акції

Компанія періодично проводить різні акції та розіграші подарунків. Відстежувати актуальну інформацію найкраще на офіційному сайті.

Промокод Money4YOU

За актуальною інформацією потрібно стежити на офіційному сайті, в соціальних мережах, а також перевіряти свою поштову скриньку.

Відділення Money4YOU

Компанія веде діяльність онлайн, тому єдиний спосіб отримати кредит - це оформити його на офіційному сайті.

Контакти

Номер телефону Money4YOU: 0 800 330 024. Години роботи: пн-пт з 9:00 до 20:00, сб-нд з 10:00 до 20:00.

Email: info@money4you.com.ua

Фейсбук Money4YOU: https://www.facebook.com/money4you.ua/

Інстаграм Money4YOU: https://www.instagram.com/money4you.ua/

Висновок

Таким чином, компанії Money4YOU можна довіряти. Одним з головних переваг є можливість оформити першу позику під 0%. У клієнта не виникне ніяких проблем, якщо він буде сумлінним платником, а прочитавши про Money4YOU відгуки можна у цьому переконатися.

Відгуки про Money4YOU

Єва В.
5
2021-02-11

Я студентка і навіть не очікувала, що так просто зможу отримати гроші. У банк звертатися не хотілося, та й шансів на отримання у мене там мало. Тут отримала 4000 гривень буквально за пару годин. Благополучно погасила, тепер тільки сюди звертатися буду!

Олена
4
2021-02-02

Ледве додзвонилася в техпідтримку, щоб вони допомогли мені розібратися з оформленням. А так все ок. Погасила раніше терміну, так відсотки зайві не капали і грошима покористувалася.

Кирило
5
2020-12-13

У цьому місяці зовсім якась чорна фінансова смуга настала. Стільки непередбачених витрат навалилося. Довелося звертатися за кредитом, вибрав Маніфою. До речі в перший раз оформив на максимальну суму і мені її схвалили! Був радий і всім залишився задоволений.

Максим
4
2020-11-03

Вперше взяв тут 3000 грн на тиждень. Погасив без проблем. Єдине, що чекав довше, ніж розраховував, так як взяв у неділю, то отримав вже аж в понеділок через роботу банку.

Віталій
5
2020-07-26

Перший раз отримав відмову, подзвонив дізнатися чому, виявилося неуважно заповнив анкету. Вдруге все уважно перевірив і отримав позику. Часу було обмаль, але слава богу встиг зі своїми проблемами розібратися. Погасив до речі заздалегідь, так теж можна.

Христина
5
2020-06-21

Мені б хотілося, щоб в money4you ввели якісь акції для постійних клієнтів, а то користуюся давно, а подарунків ніяких. В іншому вони на висоті, кредит зараз дуже швидко отримати можу.

Роман
4
2020-06-15

Я вже мав досвід з іншими МФО, там зіткнувся з деякими проблемами, постійні неприємні дзвінки надходили. А тут все ок було, на що я в принципі і сподівався!

Олександр
5
2020-04-13

Я вже давно користуюся Маніфою, так ось вони мене ніколи не підводили! Зазвичай видають гроші протягом 10 хвилин. Служба підтримки завжди швидко допомогала мені з виникнувшими питаннями. Проблем не було, але я і ніколи не порушував! :)

Марина
5
2020-03-03

Довелося взяти кредит, тому що всі в родині зараз захворіли, гроші на ліки просто відлітають. Це був перший раз, але в принципі у всьому швидко розібралася. Уже повернула, але якщо що, візьму тут ще.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 22 лютого 2021