Кредити з MoneyVeo: додаткова інформація та відгуки

Кредити з MoneyVeo: додаткова інформація та відгуки

Про компанію Moneyveo

Moneyveo - це одна з перших українських компаній, які почали видавати кредити онлайн. Компанія є лідером даного сегмента вже більше 6 років.

Вимоги до позичальників

Вимоги сервісу до позичальників мінімальні, для отримання кредиту потрібно:

- бути громадянином України,

- мати паспорт та ІПН,

- бути віком від 18 до 90 років,

- бути право- і дієздатним,

- мати активний номер мобільного телефону,

- мати електронну пошту.

Хто може отримати позику?

Можливість взяти кредит у Moneyveo надає всім верствам населення, незалежно від соціального статусу і місця роботи. Потенційними клієнтами можуть бути як студенти, мами в декреті, так і пенсіонери.

Яку максимальну суму можна отримати в Moneyveo?

Компанія надає 2 види позики: Смарт (на короткий термін) і Комфорт (на тривалий термін). Максимальна сума при першому зверненні за програмою Смарт становить від 100 до 17 000 грн на термін від 1 до 30 днів, при повторному - до 22 000 грн.

Максимальна сума при першому зверненні за програмою Комфорт становить від 10 000 до 17 000 грн на термін від 8 до 18 тижнів, при повторному - до 30 000 грн.

Процентна ставка

Відсоткова ставка при першому зверненні становить 0,01%.

Також існує кілька видів ставок в Манівео:

 1. Базова процентна ставка - 1,7% в день від суми кредиту. Вона нараховується якщо клієнт не закриває свій перший кредит під 0,01% вчасно. Усі відсотки Moneyveo перерахує з дня оформлення кредиту.
 2. Дисконтна процентна ставка дається на термін, обраний на електронному калькуляторі при оформленні позики. Може збігатися з базовою.
 3. Індивідуальна процентна ставка нараховується при пролонгації кредиту. Розмір визначається в залежності від рівня програми лояльності.
 4. Ставка, яка діє після дисконтного періоду - 2,3% від суми кредиту в день. Починає діяти після закінчення дисконтного періоду до моменту повного повернення суми кредиту, а при несплаті протягом 90 днів.

Як отримати позику в Moneyveo?

Процес отримання грошей для нового користувача займе не більше 15 хвилин. Реєстрація на Moneyveo проходить в кілька простих етапів.

 1. В першу чергу необхідно вибрати суму і термін позики в кредитному калькульяторі на головній сторінці сайті, потім натиснути кнопку «Отримати кредит».

 2. Відкриється вікно, в якому потрібно буде заповнити особисті дані: ПІБ, номер телефону, email, придумати пароль. Потім ввести паспортні дані, ІПН, адреса, вказати статус своєї зайнятості. На останньому етапі реєстрації потрібно ввести номер банківської карти і верифікувати її. А також вибрати спосіб отримання грошей: на карту або в відділення "Нової пошти".

 3. Верифікація - це міра безпеки, яка дозволяє компанії переконатися в тому, що саме клієнт є власником картки, що виключає втручання третіх осіб. Верифікація проходить швидко і просто: на карті клієнта блокується сума до 1 грн, яку необхідно буде підтвердити, вказавши в якості перевірочного коду. Після чого цю суму розблокують протягом декількох хвилин. Всі дані карти захищені стандартом інформаційної безпеки.

 4. Клієнту прийде рішення про видачу позики у вигляді СМС-повідомлення. При схваленні заявки потрібно ретельно прочитати договір Moneyveo в особистому кабінеті та підписати його.

 5. Отримання грошей. Зазвичай переказ здійснюється моментально. Але бувають винятки пов'язані з особливостями роботи банку, в якому був відкритий рахунок клієнта.

Для оформлення повторних позик достатньо здійснити вхід в Moneyveo, вибрати бажану суму, термін і підписати договір.

Як повернути позику в Moneyveo?

Існує кілька способів, якими можна здійснити оплату боргу Moneyveo: в особистому кабінеті, банківським переказом, через сервіси онлайн-платежів, за допомогою інтернет-банкінгу, в банківських відділеннях.
1. На сайті Moneyveo в особистому кабінеті. Мабуть, один з найбільш зручних способів погашення, адже клієнт може зробити це не виходячи з дому. Для цього введіть суму погашення і номер банківської карти, а потім дотримуйтеся порад сервісу.
2. Також це можна зробити без авторизації, в разі якщо інша особа хоче погасити чиюсь заборгованість. У розділі "Оплата без реєстрації".
3. Це можна зробити онлайн поза сервісом Moneyveo, а саме: з карти через онлайн-сервіси iPay.ua, MyPay, EasyPay, LeoWallet, City24 nf інші.
4. В інтернет-банкінгу вашого банку за реквізитами компанії.
5. Через чат-бот Moneyveo в Telegram.
6. Банківським переказом, який можна здійснити у відділенні будь-якого банку, в якому у вас відкритий рахунок або у відділенні Нової Пошти. Реквізити можна подивитися на офіційному сайті компанії.
7. У терміналах самообслуговування EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк і інших.

Реструктуризація в Moneyveo

Якщо у клієнта немає можливості вчасно погасити заборгованість, то він може продовжити термін позики. Для цього необхідно буде погасити нараховані відсотки і пеню, якщо вона теж була нарахована. Оформити пролонгацію можна точно так само, як і погасити заборгованість: через особистий кабінет Moneyveo на сайті, або через термінали самообслуговування, вибравши опцію продовження платежу.
Пролонгацію можна оформити необмежену кількість разів на термін до 30 днів з моменту виконання пролонгації.

Що буде якщо не платити Манівео?

Якщо позичальник вчасно не сплатив кредит, то наступні дні ставка становитиме 2,3% в день. Всі спеціальні пільгові умови Moneyveo будуть анульовані, а весь кредит буде перерахований за базовою ставкою 1,7% в день.

Якщо прострочення кредиту становить більше, ніж 90 днів, компанія може звернутися до суду або колекторської компанії.

Плюси та мінуси оформлення позики в Moneyveo

Основні переваги сервісу:

 • цілодобове оформлення заявок,

 • прийнятні умови кредиту Moneyveo,

 • можливість оформлення короткострокових і довгострокових кредитів,

 • можливість дострокового погашення позики,

 • в Moneyveo зручний особистий кабінет

 • оформлення кредиту з 18 до 90 років,

 • повністю дистанційне отримання коштів, не важливе місцезнаходження клієнта. Будь-то Кривий Ріг, Київ або Харків - Moneyveo допоможе,

 • можливість подати заявку навіть при неідеальної кредитної історії,

 • регулярні акції, бонуси та розіграші призів.

До недоліків можна віднести:

 • невелика максимальна сума для довгострокового кредиту,

 • штрафні санкції в разі прострочення.

Акції та промокоди Moneyveo

Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів і регулярно проводить акції, роздає промокоди, а також має програму лояльності. Програма "Рівні лояльності" надає індивідуальну знижку на оформлення позики. Знижка може складати до 50% в залежності від того, скільки позик успішно погасив клієнт раніше.

Акція "Приведи друга" (реферальна програма Moneyveo) дає можливість заробити вам 500 грн за кожну людину, яка оформив позику по вашому посиланню.

За актуальними акціями можна стежити на сайті компанії. Всю інформацію про промокоди Moneyveo відправляє на електронну пошту. Також вони публікують її в своїх соціальних мережах: Фейсбуці і Інстаграме.

Контакти Moneyveo

Номер безкоштовного телефону 0 800 21 9393.

Гаряча лінія Манівео працює цілодобово.

Email: support@moneyveo.ua

Висновок

Таким чином, кредит онлайн від Moneyveo допоможе вирішити безліч фінансових проблем. Компанія Moneyveo в Україні має величезну базу постійних і задоволених клієнтів, що говорить про прихильність людей і обслуговування на високому рівні.

Відгуки про Moneyveo

Іра
5
2021-02-27

Взяла займ в moneyveo 200 грн, не вистачало на звичайну покупку. Дякую, що швидно допомогли, одразу ж повернула.

Микита
5
2021-02-14

З Манівео я працюю вже два роки. Першу позику взяв ще за часів. Зараз мій рівень в системі лояльності дозволяє брати суму до 17 000 гривень! Зрозуміло, що і відсотки знизилися. До речі, в групі Moneyveo в Facebook регулярно публікуються промо-коди - не пропустіть можливість, буває і до -50% від стандартної ставки!

Валерія
5
2021-01-10

Нещодавно трапився казус - на роботі затримали зарплату, а у доньки в садку випускний. Ні сукні, ні туфельок. Зважилися з чоловіком на Манівео. Було страшнувато лізти в боргову яму. Але все обійшлося. Взяли позику 2 000 на два тижні. Приємно здивував маленький відсоток. Як тільки з/п виплатили, все відразу повернули. Мінімум тяганини з папірцями і приємна фінансова допомога.

Дарина
5
2020-12-28

Взяла кредит - віддала через 7 днів. Відсотків не платила - у них акція для нових клієнтів, займ можна отримати під 0.01% (по суті, без переплат). Більше нічого сказати не можу - хоча друзі регулярно користуються цим сервісом, і їх все влаштовує.

Паша
5
2020-04-05

Терміново потрібні були гроші до зп, зовсім небагато, але не вистачало на подарунок. Вирішив звернутися в цю організаії. Все ОК. Дуже швидко і зручно. Весь процес зайняв буквально хвилин 15 і гроші на карті! Сподіваюся, звертатися поки не треба буде, але якщо щось трапиться - то знову буду сюди звертатися. Мої рекомендації!

Софiя
4
2020-03-24

Я теж зіткнулася з несподіваною простроченням кредиту по Монівео. Суму брала невелику всього 2500 грн. А як часу минуло три дні від кінцевого терміну погашення, мені зателефонувала дівчина оператор і запропонувала зробити реструктуризацію. Послуга безкоштовна. Я тільки відсотки заплатила. Потім протягом чотирьох днів підшукала потрібну суму і погасила тіло кредиту. Так переплатила більше, ніж очікувала. Але все було відносно ввічливо і в межах норми. Кому потрібні термінові гроші, то тільки сюди. Головне не тягніть з виплатами.

Артем
5
2020-02-24

Про Манівео чув, напевно, кожен користувач Інтернету. Для мене (як і для декількох друзів) цей сайт реально став "паличкою-виручалочкою": затримали зарплату, терміново знадобилися гроші або виник форс-мажор - завжди можна звернутися. Відсотки по позиці зменшуються з кожним новим кредитом. Видача відбувається в режимі онлайн. Закрити займ можна в будь-який зручний час. Найкраще МФО України!

Гліб А.
4
2020-01-29

Чув, що у Манівео було проблеми зі службою безпеки, тому що хтось набрав кредитів на "ліві імена"... або щось таке... Але все одно вирішив взяти, тому, що терміново потрібні були гроші. Залишився задоволений - відсоток 0% (поки що, принаймні), проблем з погашення не було, реально зручно, коли потрібно. Вердикт - рекомендую, не дивлячись на різні чутки.

Ангелiна
5
2019-12-24

Зарплату чоловіка затримали, тому вирішила скористатися Moneyveo. Сама - домогосподарка, тому була готова до відмови. Але мене здивували - займ схвалили буквально за 7 хвилин! Тепер користуюся Манівео щоразу, коли терміново потрібні гроші. Компанія пропонує реально вигідні умови а процентні ставки тут мінімальні!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024