Кредит онлайн на будь-яку картку

Про онлайн-кредити

Безумовно, вже багато років онлайн-кредити на карту на невеликі суми стають порятунком у разі фінансових труднощів для багатьох людей. Деякі люди просто потребують додаткові кошти на побутові цілі, наприклад, щоб купити якийсь товар по акції, відправитися у подорож з комфортом або порадувати своїх близьких цінними подарунками. Щоб отримати мікропозику, не потрібно збирати довідки і довго чекати схвалення кредитної організації. Зазвичай рішення про видачу позики приймається за лічені хвилини. Важливою умовою для швидкого отримання грошей у власне користування є також наявність банківської карти.

Вимоги до позичальників

Вимоги до позичальників ідентичні практично у всіх МФО. Позичальник повинен бути повнолітнім (але деякі МФО видають позики з 21 року) громадянином України, надати паспорт та ІПН, банківську карту, номер мобільного телефону. Деякі компанії можуть запросити додатково ваш email, номери телефонів кількох родичів, фото з паспортом в руках або іншу інформацію.

Як отримати онлайн-кредит на картку?

Через те, що зараз банківські картки є практично у всіх, такий варіант отримання грошей є зручним для більшості людей. Можливість брати гроші в борг без особистої присутності допомагає економити масу часу і зусиль. І зовсім незамінними є мікрокредитні організації у тих випадках, коли гроші знадобилися терміново. Для того, щоб отримати позику на вашу картку, потрібно виконати найпростіший алгоритм:

 • вибрати МФО з відповідними для вас умовами,

 • заповнити заявку,

 • дочекатися відповіді,

 • підписати електронний договір,

 • отримати гроші на картку.

Мабуть, для будь-якого новачка найбільше часу займе етап вибору МФО, адже складно визначитися коли вибір величезний. На нашому сайті ви можете знайти статті про найпопулярніші та надійні МФО, в яких багато корисної інформації, яка, ми сподіваємося, допоможе вам з вибором і відповість на всі ваші запитання.

Як погасити онлайн-кредит?

Так само просто погашати відсотки і основну частину кредиту. Практично всі мікрофінансові організації надають можливість робити це на сайті компанії в особистому кабінеті, який створюється для кожного позичальника. Більш того можна встановити автоматичне списання відсотків з карти і не турбуватися про те, що ви забудете вчасно здійснити погашення.

На яку карту можна отримати кредит?

Усі МФО висувають певні вимоги до карт, на які можна отримати кошти:

 1. В першу чергу карта повинна бути іменною і належати позичальнику. Ви не зможете отримати гроші на картку миттєвого випуску, на якій на лицьовій стороні немає ваших персональних даних. Ви також не зможете отримати гроші на віртуальну картку і картки, на які держава здійснює виплати, на зразок пенсійних.

 2. Картка повинна бути випущена українським банком. Інших особливих обмежень немає. Краще, щоб це була картка Visa або MasterCard. У такому випадку затримки із зарахуванням коштів не трапиться. Якщо ви станете використовувати картки інших банківських систем, то вони допускаються не всіма МФО, а гроші на баланс можуть йти протягом 1-3 днів. Прискорити процес зарахування ні ви, ні кредитор не зможете.

 3. Термін дії. До закінчення періоду дії картки повинно залишатися не менше 1-2-х місяців. Деякі організації наполягають на тому, щоб термін становив не менше 3-4-х місяців.

 4. На балансі повинно бути хоча б 1-5 грн. Вказаної суми буде цілком достатньо для верифікації карти. Якщо на рахунку немає грошей взагалі, встановити приналежність карти кредитна організація не зможе. У грошовій допомозі вам буде відмовлено у всіх МФО.

Які дані картки потрібно надати?

При оформленні позики необхідно буде ввести:

 • Номер карти з лицьового боку;

 • Ім'я та прізвище власника, зазначені на лицьовій стороні картки;

 • Секретний код CVV2, CVC2, CVP2 (в залежності від категорії картки), надрукований на звороті на смузі для підпису.

Чи безпечно надавати інформацію картки кредитним організаціям?

Надання інформації про свою картку мікрофінансовим організаціям України, які мають ліцензію «Нацкомфінпослуг» абсолютно безпечно. Вся інформація зберігається у зашифрованій формі, ніякі треті особи не мають до неї доступу.

Будьте уважні! У разі, якщо МФО не ліцензована - надавати будь-яку інформацію їй небезпечно. Дані можуть бути використані третіми особами або шахраями.

Перевірити наявність ліцензії у МФО просто. По-перше, на сайті МФО повинна бути розміщена копія Ліцензії, а по-друге, на сайті Нацкомфінпослуг ця МФО повинна знаходитись в реєстрі. Для перевірки досить знати назву МФО і код ЄДРПОУ.

Тільки переконавшись в надійності компанії можна приступати до заповнення анкети.

Верифікація картки

Верифікація картки - це обов'язкова міра безпеки будь-якої МФО, яка захищає як клієнтів, так і МФО від шахрайства. Так компанія може переконатися в тому, що позичальник і власник картки - це одна і та ж людина.

Верифікація проходить наступним чином:

 1. МФО тимчасово заморожує на рахунку картки певну суму, як правило, вона не перевищує 1 грн. Перед подачею заявки переконайтеся в тому, що гроші (хоча б 5 грн) є на рахунку.

 2. На сайті компанії з'являється спеціальне віконце, в яке потенційний позичальник повинен ввести точну суму заморозки. Дізнатися заблоковану суму можна, зателефонувавши на Гарячу Лінію банка-емітента картки, через систему інтернет-банкінгу або по СМС (якщо така послуга надається вашим банком);

 3. Після підтвердження сума на рахунку розморожується. Кандидат на мікрокредит може продовжувати процес реєстрації.

Переваги онлайн-кредитів

Переваги онлайн-кредитів очевидні:

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • не потрібно надавати різні довідки,

 • швидкість роботи компанії,

 • моментальне зарахування коштів на карту,

 • кредит видається на будь-які цілі,

 • маса способів погашення.

Недоліки онлайн-кредитів

МФО також мають незначні недоліки:

 • невеликі терміни,

 • невелика сума для першої позики,

 • відсотки більше, ніж у банку.

Надійні МФО, які надають онлайн-кредити на карту

МФО, які перевірені часом і мають базу постійних клієнтів:

Loany - пропонує від 1 000 до 10 000 грн на період від 1 до 30 днів на першу позику. А також від 6 000 до 25 000 грн на період від 1 до 6 місяців. Більше інформації про Loany тут - https://pid0.com.ua/krediti-z-loany-informacija-ta-vidguki

КачайГроші - пропонує від 500 до 10 000 грн на період від 1 до 15 днів на першу позику. Максимальна сума - 14 990 грн на термін до 30 днів. Більше інформації про КачайГроші тут - https://pid0.com.ua/krediti-z-kachaigroshi-informacija-ta-vidguki

Microcredit - пропонує від 500 до 8 000 грн на період до 30 днів на першу позику. Максимальна сума може бути збільшена до 25 000 грн. Більше інформації про Microcredit тут - https://pid0.com.ua/krediti-z-microcredit-v-ukrayini-informacija-ta-vidguki

MoneyVeo.ua - пропонує від 100 до 17 000 грн на термін від 1 до 30 днів на першу позику. Максимальна сума на повторний займ - 22 000 грн. Більше інформації про MoneyVeo тут - https://pid0.com.ua/krediti-z-moneyveo-v-ukrayini-informacija-ta-vidguki

CCLoan - пропонує від 100 до 15 000 грн на термін від 5 до 30 днів на першу та повторну позики. Більше інформації про CCLoan тут - https://pid0.com.ua/krediti-z-ccloan-v-ukrayini-informacija-ta-vidguki

Надішліть свій відгук

This article was updated on 24 травня 2022