Кредити з Качай Гроші: інформація та відгуки

Кредити з Качай Гроші: інформація та відгуки

Про сервіс Качай Гроші

Фінансова організація Качай Гроші - надійний онлайн-сервіс з видачі короткострокових кредитів. Компанія надає позики фізичним особам на карту будь-якого банку. За відносно недовгий час роботи Качай Гроші вирішила фінансові питання понад 16 000 клієнтів. Загальна сума кредитів перевищила 11 млн грн.

Основні умови отримання позики в Качай Гроші

Для отримання грошей на карту необхідно враховувати наступні умови:

 • максимальна сума першого кредиту Качай Грошi становить від 500 до 10 000 гривень;
 • для нових клієнтів компанія пропонує 0,01% в день;
 • при повторному зверненні процентна ставка становить від 1,5 до 2% в день (змінюється в залежності від суми кредиту);
 • терміни кредитування: 5 - 30 днів;
 • зарахування грошей проводиться виключно на банківську карту;
 • позичальники мають можливість скористатися послугою пролонгації позики.

Максимальна сума наступних позик - 15 000 гривень, сума збільшується поступово, з кожним зверненням стає більше.

Основні вимоги до позичальника

Вимог небагато, але вони обов’язкові:

 • вік позичальника становить від 18 до 65 років;
 • послугою мікропозик можуть скористатися громадяни України, які мають прописку. Обмеження стосуються тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської області, а також Криму;
 • для оформлення заявки необхідний паспорт, ідентифікаційний номер, банківська карта і мобільний телефон.

Первісна реєстрація передбачає внесення анкетних даних позичальника та верифікацію банківської карти.

Для нових клієнтів обов'язковою умовою є наявність email, адже підтвердження реєстрації на сайті Качай Гроші приходить саме на електронну пошту. Звертаємо увагу на необхідність підписання договору, саме він захищає права і інтереси клієнта, знижує рівень ризику в разі проблемних ситуацій. Ознайомтеся з матеріалами та прийміть умови подальшої співпраці. Подібні договори є сучасною тенденцією банківського ринку і повністю відповідають законам України. Підписання договору відбувається через особистий кабінет позичальника за допомогою ідентифікації.

Як оформити онлайн-кредит в Качай Гроші?

Інструкція оформлення кредиту:

 1. за допомогою онлайн калькулятора необхідно вибрати необхідну суму і вказати термін кредитування;
 2. внести власні анкетні дані;
 3. дочекатися підтвердження відправленої заявки;
 4. в особистому кабінеті позичальника здійснити верифікацію банківської карти;
 5. підтвердити згоду щодо виконання умов кредитного договору.

Звертаємо увагу на коректність внесення персональних анкетних даних в наданій формі. Переконайтеся що всі цифри ІПН, серії та номера паспорта, прізвище та ім'я внесено правильно. Закралася помилка буде сприйнята як помилкова інформація і це може привести до відмови у видачі позики. Обов'язковою умовою є те, що банківська карта на яку будуть проводиться нарахування повинна бути випущена на ваше ім'я. Пройшовши досить просту процедуру реєстрації необхідна сума буде зарахована на вашу картку.

Повторна заявка на кредит буде проводиться в найкоротші терміни. Необхідно виконати вхід в особистий кабінет Качай Гроші, щоб авторизуватися як клієнт.

Кредитний калькулятор

Клієнтам не потрібно самостійно розраховувати суми за позикою. Скористайтеся онлайн калькулятором і визначитеся з оптимальним для вас співвідношенням суми і термінів.

За допомогою даного сервісу можливо визначити розмір переплати і остаточну суму за підсумком користування грошовими коштами, а так само змінювати базові умови для вибору найбільш прийнятного результату.

Погашення кредиту

Звертаємо увагу позичальників, що для успішного користування надалі всіма сервісами компанії, бонусними програмами, вигідними ставками по позиці, необхідно неухильно виконувати всі умови угоди.

Пропонуємо ознайомитися з варіантами погашення заборгованості:

 1. оплата банківською картою. Для цього потрібно зробити вхід в Качай Гроші, вказати суму оплати і натиснути кнопку "Оплатити кредит";
 2. оплата через банківські термінали. Для цього потрібно ввести номер договору або ІПН, потім вказати суму і сплатити.;
 3. переказ коштів на рахунок компанії у будь-якому відділенні банку. Такий спосіб оплати вимагає вказівки номера кредитного договору і призначення платежу.
 4. онлайн через сервіс Pogashay.ua. Зробити це можна швидко без реєстрації і комісії. Для цього потрібно ввести знайти МФО і заповнити форму. Переказ здійснюється моментально.

Що робити, якщо не можете погасити кредит?

При виникненні труднощів з погашенням кредиту необхідно негайно зв'язатися зі службовцями Качай Гроші. Команда професіоналів допоможе знайти взаємовигідне рішення. Одним з варіантів є прописана в договорі послуга пролонгації кредиту. Звертаємо увагу, що послуга продовження термінів є платною, про це зазначено в договорі. У разі грубого порушення правил і несвоєчасній оплаті заборгованості нараховується пеня 1,9% в день.

Позичальник має право погасити власну заборгованість до закінчення терміну, в цьому випадку ніяких додаткових фінансових стягнень не передбачається.

Пролонгація

У разі виникнення непередбачених ситуацій і відсутності можливості виконати кредитні зобов'язання в зазначений період, компанія Качай Гроші пропонує продовження термінів позики до 30 днів. Головною умовою є оплата заборгованості за нарахованими відсотками в чітко обумовлені терміни.

Переваги Качай Гроші

 • робота сервісу здійснюється онлайн. Досить мати комп'ютер, банківську карту та вихід в інтернет. Зарахування грошей проводиться миттєво;

 • відсутність вимог до наявності офіційного місця роботи або заробітку при оформленні невеликих кредитів;

 • можливість розгляду заявки в автоматичному режимі значно прискорює отримання позики. При таких умовах перевірка кредитної історії проходить швидше і результативніше, вимоги до позичальників знижуються;

 • зручний особистий кабінет Качай Гроші, який дозволяє стежити за статусом позики;

 • реальне оформлення позики з поганою кредитною історією робить сервіс Качай Гроші винятковим у своїй сфері. З цього випливає, що скористатися цією послугою можливо при будь-яких обставинах.

Недоліки Качай Гроші

 • Неможливість отримання великої суми грошей. Такий стан, як правило, стосується тих громадян, які звертаються з проханням вперше. Однак своєчасне повернення і повне погашення нарахованих за період користування коштами відсотків дає можливість отримати більшу суму, ніж в перший раз, при наступному зверненні.
 • Можливість отримати відмову в наданні коштів.
 • Маленький термін кредитування, обмежений одним місяцем.
 • Зміна умов кредитування при оформленні подальшого кредиту. Перша сума, в більшості випадків може супроводжуватися мінімально можливою ставкою або взагалі її відсутністю за умови повернення в найкоротші терміни.
 • Існування небезпеки несення відповідальності за невиплачений борг.

Акції та бонуси

Для постійних і нових клієнтів компанія пропонує приємні умови для економії на процентних платежах. Зареєструйтеся на сайті і отримуйте на електронну пошту інформацію про привабливі пропозиції, акції та промокоди Качай Гроші.

Була створена програма лояльності, яка дозволяє отримати знижку до 20% на діючу відсоткову ставку. Розмір знижки залежить від того, скільки кредитів вже було взято клієнтом в компанії. Чим більше кредитів, тим вище статус клієнта і, відповідно, більша знижка.

Ліцензія Качай Гроші

Компанія веде свою діяльність цілком законно. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, видала свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 999 від 15.03.2018 р

Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, видана розпорядженням Національної комісії 11.04.2018 р

Контакти

Номер телефону: 0 800 312 727,

Електронна адреса: info@kachay.com.ua

Служба підтримки надає послуги в пн-пт: с 8:00 до 21:00, сб-вс: с 9:00 до 19:00.

Відгуки про Качай Гроші

Олена
4
2021-02-26

Що стосується компанії - я залишилась задоволена. Зайшла до них на сайт, де на стартовій сторінці пропонували взяти 5000 грн під 0,01%, вирішила випробувати долю. І дивом, так, дійсно схвалили. Вибирала термін на 30 днів. Але погасила раніше, як тільки отримала зп. Не було потреби користуватися грошима цілий місяць

Олег
5
2021-02-15

Займати не люблю, але іноді доводиться звертатися за позикою в фінкомпанії. А ще тому, що працюю неофіційно, та й часу немає бігати по банках. У Качай Гроші брав перший раз кредит за ставкою 0,01% практично безкоштовно. Наступні рази вже платив близько 50 грн. в день з 3000 грн. Начебто нісенітниця, але і все ж, стимул повернути кредит раніше терміну. Скільки користувався за фактом, за стільки днів і платив.

Вадим
5
2020-12-27

Про сервіс Качай Гроші дізнався випадково. Думав, що якийсь черговий разводняк. АЛЕ я ще ніколи так не помилявся. Нехай гроші до зп в Качай Гроші можна взяти і невеликі, але під якісь 0,01%. Шкода, що це одноразова акція. Ніяких тобі довідок та іншої нісенітниці. Тепер гроші у мене тоді, коли я хочу.

Олександр
4
2020-04-06

Вперше оформляв мікропозику. Спочатку дуже сподобалося обслуговування, у мене не виходило ввести особисті дані. Хлопці з колл-центру підказали в чому причина, допомогли мені заповнити заявку і відповіли на всі питання. Я взяв 3000 гривень на 10 днів. Повернув борг вчасно, проблем не було, переплатив небагато. В цю компанію звертатися можна, якщо терміново потрібні гроші.

Ганна
5
2020-03-30

Довелося скористатися послугою мікрокредитування. Брали з побоюванням, але були твердо налаштовані повернути все в строк або навіть раніше. Тому шукали мінімальну процентну ставку й можливість дострокового погашення. Качай Гроші нам ідеально підійшов, все прозоро, умови підходящі. Кредит погасили раніше терміну, більше ніяких питань не виникло. Якщо раптом виникне ще необхідність, будемо звертатися тільки сюди.

Сергій
5
2020-03-03

Беру позики часто в цій компанії. Оформляю кредити на максимальний термін, а погашаю як правило раніше. З кожним наступним кредитом відсоток за позикою зменшується, а сума збільшується, так як компанія лояльна для повторних клієнтів.

Максим
5
2020-01-13

Довелося затриматися в чужому місті, а грошей на оренду житла не вистачало. Ось і довелося мені вперше звернутися за кредитом в МФО, виявилося, що це цілком зручно, якщо більше ні в кого терміново позичити гроші. Через шість днів кредит погасив через відділення банку, відсотки відносні невеликі, залишився задоволений.

Марина
5
2019-12-17

Нещодавно я звільнилася і не розрахувала з грошима. Не знала, що робити. Вирішила взяти кредит онлайн в Качай Гроші. Це просто ВАУ!!! Зробили швидко і гроші переслали на карту.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024