Кредити з Loany: інформація та відгуки

Кредити з Loany: інформація та відгуки

Про сервіс Loany

Loany - це український онлайн-сервіс, який надає всім своїм клієнтам кредити прямо на карту за вигідними умовами. Такий кредит клієнт може взяти в будь-який зручний для себе час на суму від 1 000 до 8 000 гривень і на період від 1 до 30 днів. Відмінною рисою сервісу є кілька варіантів кредитів.

Види кредитів сервісу Loany

Перш ніж оформити позику, клієнтові необхідно ознайомитися з можливими кредитними продуктами, які надає онлайн-сервіс.

Так в сервісі Loany є 2 послуги: «Миттєва позика» та «Розумна позика».

«Миттєва позика» - це кредит, який можна оформити за дуже короткий час. Всього 30 хвилин і мінімум документів. Тут клієнт може оформити позику на суму від 1000 до 10 000 гривень і на період до 30-ти днів. Відсотки за користування таким кредитом - всього 1,8% за день або 649% річних. Такий кредит можна погасити один раз в кінці кредитного терміну. Тут клієнт може вибрати дострокове погашення позики.

«Розумна позика» - це кредит спрямований на суму більше, ніж в попередньому варіанті. Тут клієнт може оформити кредит на суму від 6 000 до 25 000 гривень і на період від 1 до 12 місяців (до 3 місяців вперше). Такий кредит можна оформити під 0,9% в день або під 328% річних. Цю позику необхідно буде погашати раз в місяць рівними нарахуваннями. Такий кредит буде справжнім порятунком для тих, хто запланував велику покупку, наприклад, придбання меблів або техніки.

Обидва кредити будуть абсолютно вигідними, клієнтові не доведеться переплачувати велику суму за користування такою позикою. Кожен клієнт зможе скористатися будь-якою з цих позик і вирішити всі фінансові питання швидко і легко.

Умови отримання кредиту в Loany

Умови онлайн-сервісу Loany нічим не відрізняються від інших подібних сервісів. Доступність позик - це один з плюсів компанії, при цьому отримати тут кредит можуть не всі охочі, а ті споживачі, які відповідають простим вимогам:

Оформити позику в Loany дуже просто, клієнту потрібно:

- бути віком від 18 до 65 років;

- мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;

- мати реєстрацію на території України, крім зони АТО і РК Крим;

- мати свою банківську картку;

- мати номер мобільного телефону і доступ в інтернет.

Сервіс не вимагає від клієнтів довідок про доходи та інших численних паперів.

Крім цього, такий кредит може оформити клієнт у якого погана кредитна історія, таким чином покращити репутацію шляхом своєчасної оплати мікропозики.

Переваги та особливості Loany

Крім всіх переваг онлайн-кредитування, а це: швидкість оформлення, доступність переважній кількості позичальників, мінімальний пакет документів, Loany має свою особливість — це два види споживчого кредиту як на короткий термін, так і на більш тривалий період, що зручно для позичальників, оскільки це дає їм можливість розпланувати свій бюджет.

Недоліки сервісу Loany

Як і будь-яка інша МФО, Loany також має недоліки. Але вони радше належать не тільки до даної компанії, а до онлайн-кредитування в цілому.

Основні недоліки:

- загрози з боку колекторів в разі прострочення,

- штрафні санкції при простроченні платежу,

- можна оформити тільки один кредит за раз,

- згоряння бонусів при пролонгації позики.

В цілому, можна стверджувати, що мінуси цієї компанії не істотні, оскільки вони притаманні практично всім компаніям, які видають кредит онлайн без відмови за 1 день.

Як оформити кредит онлайн на карту в Loany

Взяти кредит в компанії можна цілодобово і з будь-якої точки України. Для подачі онлайн-заявки головне мати при собі паспорт, ІПН, телефон та доступ в інтернет.

Для того, щоб оформити позику, клієнтові потрібно пройти кілька етапів:

1. Для початку необхідно зробити вхід в особистий кабінет, для цього необхідно заповнити невелику анкету, де потрібно вказати ПІБ, паспортні дані та код ІПН;

2. Зробити фото документів і прикріпити їх до заявки;

3. Вказати номер своєї банківської картки, на яку будуть надходити гроші;

4. Перед видачею кредиту на банківську карту, сервіс перевіряє всі зазначені клієнтом дані, таким чином можна буде зрозуміти платоспроможність позичальника;

5. Потім проходить верифікація банківської карти, де блокується сума розміром до 1 гривні та миттєво повертається на рахунок, таким чином буде гарантія того, що така карта дійсно існує і на неї можна вислати необхідну суму позики;

6. Ознайомитися з договором кредитування і підписати його за допомогою смс-коду;

7. Отримати гроші.

Таким чином, кожен клієнт має можливість оформити та отримати необхідну суму на банківську карту без тривалих черг, зборів документів та інших зайвих клопотів протягом 30-ти хвилин.

Як повернути кредит в Loany

Для погашення позики в онлайн-сервісі, позичальникові можна вибрати кілька варіантів, наприклад:

- в терміналах самообслуговування City24 і Приват Банку. Операція проводиться протягом однієї години,

- онлайн через особистий кабінет Loany. Оплата проводиться платіжною карткою. Зарахування грошей миттєве,

- через інтернет-банкінг, наприклад Приват24,

- на касі будь-якого банку, який є в партнерах онлайн-сервісу.

Абсолютно всі способи дуже прості і навіть недосвідчений користувач зможе виплатити кредит без труднощів.

Заборгованість по «Миттєвій позиці» слід погасити не пізніше останнього дня кредитування. Сума повернення вказується в договорі кредитування, а також доступна в особистому кабінеті. По можливості позичальнику варто постаратися повернути гроші раніше, в такому випадку кредитор проведе перерахунок відсотків.

«Розумна позика» погашається ануїтетними (рівними) щомісячними платежами, розмір і строки внесення яких вказуються в графіку платежів і відображаються в особистому кабінеті.

Вибираючи спосіб погашення, потрібно враховувати терміни зарахування, бо оплата буде зарахована тільки після надходження грошей на рахунок кредитної компанії. Також за операцію може стягуватися комісія, яку сплачує позичальник.

Прострочення по кредиту

Прострочення в Loany на термін понад 5 днів обійдеться боржнику в 25% -50% пені від суми боргу. Точний розмір санкції залежить від типу кредиту та від індивідуальних умов кредитування.

Також поява заборгованості буде відображена в кредитній історії позичальника. А в разі появи прострочення на термін понад 10 днів, кредитор має право передати право стягнення боргу колекторській компанії. Крім того, боржник буде зобов'язаний не тільки повернути борг і сплатити штрафну санкцію, але також відшкодувати витрати кредитора на послуги колекторської компанії.

Тому, позичальникові, який не в змозі вчасно оплатити кредит, варто скористатися можливістю уникнути прострочення та оформити реструктуризацію боргу в Loany.

Пролонгація позики в Loany

Для отримання пролонгації слід зробити вхід в особистий кабінет Loany не пізніше, ніж 23:00 дня погашення або дати щомісячного платежу. Там увійти в розділ «Відстрочити», вибрати термін продовження та оплатити суму заявки, яка складається з 1 гривні та суми поточної заборгованості за відсотками. Максимальний термін продовження становить 30 днів для «миттєвої позики» та 12 місяців для «розумної позики».

Акції та знижки

За кожне своєчасне погашення мікрокредиту, позичальникові нараховуються бонусні бали. Балами можна оплачувати відсотки й суму самої позики. Крім того, поліпшується кредитна репутація і, як результат, знижується ставка відсотків.

Отримати бонуси зможуть і ті, хто «витратить час на читання договору» і «успішно пройде фінансовий тест» МФО. Дізнатися всі подробиці пропозиції можна в розділі «Бонусна програма».

Діючі акції МФО Loany:

- 150 гривень на рахунок за приведеного друга,

- кожна третя позика під 0% для постійних клієнтів.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Сервіс Loany належить ТОВ "Київська торгово-інвестиційна компанія". Організація має дозвільні документи та ліцензії, що дають право видачі термінових кредитів населенню України.

Контакти

Номер телефону: 0 800 300 359,

Електронна адреса: support@loansinfo.com.ua .

Відгуки про Loany

Про кредитні сервіси завжди дуже різні відгуки і Loany не виняток. Частина вдячних позичальників цілком задоволені роботою сайту, отриманням грошей на свою карту всього за 15-30 хвилин, простим погашенням і можливістю пролонгації. Серед негативних відгуків переважають думки тих, кому відмовили в кредиті й тих, хто мав необережність допустити прострочення. 


Михайло
5
2020-04-02

Мені сподобалося, що час роботи сервісу - цілодобово, заявку можна відправити до і після роботи, а це дуже зручно. Швидко передзвонюють, ввічливі співробітники компанії.

Андрій
5
2020-03-27

У цьому сервісі класна підтримка, я подзвонив з питаннями, все пояснили, швидко відповіли на дзвінок, довго роз'яснювали суть проблеми. Ставлення до клієнта шанобливе. Оформив перший кредит на 2000 гривень, хоча я не працюю офіційно, просто вказав номер телефону начальника і всі необхідні дані в анкеті. Мені гроші видали, а начальнику не дзвонили. Я задоволений

Віктор
5
2020-03-11

До зарплати ще залишався тиждень, але грошей вже не було і з'явилася необхідність купити ліки! Особливо ні в кого було займати, всі теж чекали своєї зарплати. Знайшов рішення взяти мікропозику. Звернувся в це МФО з проханням надати мені 3000 гривень терміном на 10 днів. Мені видали необхідні гроші і я їх витратив на потрібні ліки. З получки я спокійно розрахувався з цією організацією. Головне, не розтягувати з виплатою і відразу віддати, коли з'являється можливість!

Кирило
5
2020-02-19

Звернувся в компанію недавно, залишився задоволений. Виплатив борг вчасно, ніяких додаткових грошей мені не приписали. Те, що було на кредитному калькуляторі, коли подавав заявку, то і заплатив. Швидко дуже працюють - отримав свої гроші через п'ять хвилин після відправлення всіх анкет.

Валерія
5
2020-01-21

Дуже виручили. Працюю я не офіційно, тому коли терміново знадобилися гроші, я зневірилася отримати кредит. Але тут мені пішли назустріч, і видали 2000 гривень на два тижні. Розрахувалася через 10 днів - ніяких проблем не було. Дуже дякую гарному сервісу.

Анатолій
5
2019-12-15

Постійно беру тут мікропозики, для мене умови ідеальні. Для початку взяв маленьку суму, щоб була історія, і тут же через кілька днів погасив. Тепер схвалюють автоматично і гроші відразу у мене. Беру зазвичай 4-5 тисяч гривень до зарплати та не більше, ніж на 6 днів, виходить що переплати немає майже ніякої, ну і принижуватися і просити у когось в борг, теж не потрібно.

Станіслав
4
2019-11-28

У Лоані мені сподобалися умови в порівнянні з аналогічними мікрофінансовими організаціями. Я планую взяти велику позику і тільки в Лоані друга позика може досягати 25 000 гривень. В інших організаціях друга позика може бути не понад 7 000 гривень. При цьому розмір процентної ставки практично однаковий. Першу суму мені перевели на карту в розмірі 2000 гривень. Співпраця пройшла нормально. Гроші повернув, можна з ними працювати.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024