Кредитна карта з поганою кредитною історією та простроченнями

Як отримати кредитну карту з поганою КІ та простроченнями?

Отримати кредитну карту зазвичай простіше, ніж споживчий кредит в банку. Банки пропонують кредитні карти навіть тим клієнтам, у яких є проблеми з кредитною історією. Так ви можете отримати невелику суму грошей для безготівкового використання, яку можна використовувати знову після погашення. Таким чином клієнт може поліпшити свою кредитну історію.

Отримати кредитну карту з поганою кредитною історією вийде не в будь-якому банку. Кредитори оцінюють клієнтів за різними критеріями, які не розголошуються. При поганій кредитній історії ліміт на кредитній картці буде менше, ніж у клієнтів з хорошою КІ.

Способи оформлення кредитних карток

Терміново оформити кредитну карту з поганою кредитною історією можна двома способами:

  1. Звернутися до найближчого відділення банку. В такому випадку заявку на кредитну карту співробітник банку розгляне на місці і при позитивному рішенні зможе її видати.

  2. Онлайн через сайт банку. В цьому випадку подати заявку можна в будь-який час доби. Потрібно лише заповнити коротку анкету на відповідній сторінці сайту банку і відправити її на розгляд. Зазвичай такі заявки обробляються за годину. Якщо рішення буде позитивним, потрібно буде звернутися до банку додатково для підписання договору на кредит. У деяких банках є послуга доставки карти додому, іноді її навіть надають безкоштовно.

Від того, яким саме способом ви вирішили взяти кредитну карту з поганою кредитною історією, не залежить ліміт кредитування, а також процентна ставка. Приймаючи рішення по вашій позиці банк буде спиратися на ваш рівень доходу, наявність заставного майна і поручителів. Якщо ж сума невелика, то є ймовірність оформлення картки без надання довідки про доходи.

Як отримати кредитну картку в банку з поганою КІ?

Очевидно, що для банку видати позику людині з поганою кредитною історією означає підвищені ризики. Але є хитрощі, які допоможуть отримати кредитну карту в тому чи іншому банку. Наприклад, якщо у вас в банку є депозит, а ще краще  — ви отримуєте в ньому зарплату або пенсію, то ваші шанси на отримання кредитної картки значно збільшуються, незважаючи на погану кредитну історію. Тому що у вас є контрольоване банком джерело погашення заборгованості по кредиту. Цим же цілям служать різного роду страховки при позиці, якщо у вас проблеми з кредитною історією  — єдине, що залишається це погодитися на них. Безумовно, кредит обійдеться вам дорожче через це, а сума щомісячного платежу збільшиться, але зате ви отримаєте позикові гроші, які вам необхідні.

Існує ще один спосіб  — звертатися до молодих банків або до підрозділів, які нещодавно відкрилися, бо їм потрібні нові клієнти, у зв'язку з цим у банку можуть прикрити очі на стан кредитної історії.

Також є банки зі спеціальними програмами кредитування клієнтів з поганою КІ. В першу чергу краще звертатися за кредитом до них, там вам більш охоче його дадуть, ніж в кредитній установі без подібної програми.

Поради позичальникам

У разі коли ваша кредитна історія зіпсована, можна відразу вибрати кілька варіантів оформлення кредитки. Так ви заощадите час. При цьому банки повинні бути різними. Не варто подавати багато заявок, інакше ви можете викликати підозру і ви не отримаєте кредитку ні в одному з банків. Найоптимальніший варіант  — це подача 2-3 заявок. Якщо ж схвалять в декількох банках, виберіть ту, яка вас більше влаштовує.

Якщо у вас є можливість надати довідки, то краще виберіть варіант з наданням документів. Це однозначно підніме шанси на отримання карти.

Також немає сенсу замовляти великий ліміт, ймовірність його схвалення вкрай мала.

Вибирайте карту, в якій присутній пільговий період. Він значно полегшить вам виплату боргу і зменшить ризики, пов'язані з її складністю.

Банки, які надають кредитні картки з поганою кредитною історією

Ось одні з найкращих пропозицій від банків для отримання кредитної картки з поганою кредитною історією:

Альфа-Банк пропонує кредитну карту "Red", з максимальним лімітом до 200 000 грн (без довідки про доходи - до 75 000 грн). Доставка карти безкоштовна. Присутні кешбек система і можливість отримати кредитні канікули 2 рази на рік. Детальніше тут https://finline.ua/landing/alfa/2868/

PrivatBank пропонує оформити карту “Універсальна”, на яку можна отримати до 50 000 грн без підтвердження доходу, присутній пільговий період, оформлення та обслуговування безкоштовне. Також є Карта “Універсальна Gold” з лімітом до 75 000 грн. Детальніше тут: https://privatbank.ua/cpa/universal-card

Ідея Банк пропонує кредитну карту "Card Blanche White" з максимальним лімітом до 200 000 грн, кешбеком до 3% і пільговим періодом. Максимальна сума без підтвердження доходів - до 75 000 грн. Детальніше тут: https://ideabank.ua/uk/product/lead/credit-cards-admitad

Monobank пропонує кредитну карту "Monobank" з кредитним лімітом до 100 000 грн, кешбеком до 20%. Безкоштовне оформлення і обслуговування. Детальніше тут: https://www.monobank.com.ua/cpa

А-Банк пропонує кредитну карту "Зелена" з максимальним лімітом до 200 000 грн. Присутні можливість безвідсоткового користування грошима, кешбек до 20%. Детальніше тут: https://zelena.a-bank.com.ua/

У кожного з перерахованих вище банків є ще кілька видів кредитних карт, з якими краще ознайомитися на офіційних сайтах банків.

Надішліть свій відгук

This article was updated on 24 травня 2022