Кредити з Visame: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Visame: додаткова інформація та відгуки

Що таке сервіс Visame?

Сервіс VISAME – це один з онлайн сервісів по сприянню в підборі кредитних продуктів в Україні, що пропонує своїм клієнтам допомогу з пошуком запозичення коштів.

Функціональні можливості сайту дозволяють зробити підбір кредитних продуктів персональним шляхом наявності внутрішніх алгоритмів скорингу.

Клієнт може оформити заявку цілодобово з будь-якої точки території України, незалежно від дня тижня, при цьому процедура займе не більше 15 хвилин.

Сервіс VISAME спирається на необхідність забезпечення максимально комфортних умов для клієнта у своїй роботі. Одним з кроків для цього - можливість одразу оцінити вартість користування позикою. Сервіс пропонує зручний спосіб звернення за допомогою онлайн та можливість отримати кошти через декілька різних каналів.

Скільки грошей можна позичити на Visame? 

Сервіс пропонує кілька видів послуг: допомога в оформленні позики, кредиту або кредитної картки.

Якщо Вам потрібна позика, сервіс допоможе знайти позику до 15 000 грн. При цьому якщо вам потрібна позика до 7 000 грн., То вона буде короткостроковою, а якщо до 15 000 грн., то довгостроковою.

При оформленні кредиту сервіс може надати можливість пошуку кредиту сумою до 500 000 грн. за кількома типами кредиту: споживчий, автокредит, рефінансування, іпотека.

Що стосується кредитних карток, то максимальна сума на ній може скласти 150 000 грн. Сервіс допоможе оформити практично будь-який тип картки: дебетову, кредитну, милі авіакомпаній, кобредінгову, кешбек, бонусну або преміальну.

Також є можливість отримати гроші на електронний гаманець або готівкою, такі способи розглядаються в індивідуальному порядку.

Як це працює?

Для того, щоб скористатися послугами сервісу, Вам необхідно заповнити лише 1 заявку, вказавши паспортні, контактні дані, суму і термін позики. Після чого вони проаналізують Вашу анкету та запропонують кредитні пропозиції, які будуть підібрані особисто для Вас від фінансових організацій, що готові запропонувати Вам мікропозику, кредит або кредитну картку. 

Повний алгоритм створення заявки:

  1. Створення акаунта. По-перше, ознайомтеся з правилами сервісу і залиште заявку. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефону, електронну пошту і обрати Ваш регіон і місто проживання.
  2. Внесення паспортних даних. По-друге, потрібно внести власні паспортні дані, але звертаємо Вашу увагу на те, що при заповненні необхідно проявляти максимальну пильність тому, що надані відомості повинні бути коректними.
  3. Визначення умов кредиту. По-третє, Ваші дані будуть оброблені в реальному часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій. Потім, Вам буде необхідно ввести свої банківські реквізити і сплатити комісію. Також Ви ознайомитесь зі своїм рейтингом Фінансового Здоров'я.

Комісія сервісу

Visame пропонує платні послуги після проходження реєстрації, Вам потрібно прикріпити до аккаунту Вашу банківську карту, після чого з неї буде списана комісія в розмірі 119 UAH.

Ви запитаєте, а навіщо мені платити за те, що мені допоможуть з вибором сайту-позичальника? Вся річ у тому, що даний сервіс допоможе знайти найвигіднішу пропозицію серед існуючих на ринку, при цьому вона буде максимально наближена до ваших очікувань.

Коли я отримаю гроші?

Так як сервіс цілодобовий, то заявки обробляються як тільки надходять на сервер. Єдиною перешкодою може бути "довгий" спосіб отримання позики. Іноді кошти схвалені кредиторами можуть прийти не відразу, а через кілька годин або навіть днів.. В суботу ввечорі та в неділю Ви навряд чи отримаєте кредит на рахунок в банку, ймовірніше за все, кошти надійдуть лише в понеділок. В звичайних умовах гроші повинні надійти на рахунок протягом 10 хвилин.

Умови отримання позики:

- громадянство України,

- вік 21+ років, 

- наявність банківської картки,

- чинний номер телефону.

Як повернути гроші?

На вибір у позичальника є декілька варіантів внесення коштів для погашення кредиту: оплата грошовим переказом через термінал, картою в банкоматі або в особистому кабінеті, банківським переказом на реквізити кредитора, перерахунком з Ківі або Яндекс-гаманця, а також готівкою в салонах. Обирайте спосіб з мінімальною комісією та відправляйте гроші МФО без затримок.

Чи безпечно користуватися послугами даного сайту?

Онлайн-сервіс підбору кредитів VISAME захищає клієнтів від всіляких хакерських атак, гарантує безпеку у спілкуванні з кредиторами, а також конфіденційне обслуговування.

Партнерами сервісу VISAME є організації, що здійснюють мікрофінансову діяльність за ліцензіями. Всі вони працюють легально та ретельно слідкують за дотриманням законодавства.

Вони відповідають всім вимогам та нормативам, не порушують закон під час обробки, зберігання та передачі даних користувачів. Усі ІТ- рішення розроблені з урахуванням побажань по захисту та безпеці фінансових компаній.

До того ж, Ви самостійно заповнюєте онлайн-форму анкети і заявки на своєму комп'ютері, а не відповідаєте на питання кредитного експерта в галасливому офісі. При цьому не потрібно надавати копії документів у чужі руки, а достатньо лише вказати необхідну інформацію в анкеті. Тому ніхто не зможе скористатися копією вашого паспорта, щоб оформити на чуже ім'я кредит або організувати будь-яку аферу.

Їх співробітники не бачать даних, що вносяться, вони автоматично зашифровуються і обробляються сервісом. На сайті відбувається обробка заявок: сортування відповідних кредитів, вимогам яких Ви відповідаєте та відсіювання тих, котрі Вам недоступні.

На виході вони отримують скорингову оцінку і кредитний рейтинг клієнта, але не знають де він живе, скільки у нього дітей і яку зарплату отримує. Ви вже у безпеці, ця інформація не з'явиться в руках сторонніх і не буде використана проти Вас.

Можливість зазирнути в базу даних є не у всіх співробітників, бо вони практикують розмежування прав доступу і фіксують всі дії з інформацією в сервісі. Кожний вхід фіксується і безкарно скористатись чужими відомостями не зможе жодний працівник. Стороннім взагалі немає доступу до цієї системи.

Інформація шифрується по SSL-протоколах і передається зі всіма засторогами, як це роблять в банках. Ймовірність витоку наближена до 0.

Конфіденційність

Ніхто не дізнається про те, що Ви зверталися за кредитом.

Вам не потрібно буде просити трудову книжку у відділі кадрів на роботі або довідку про доходи в бухгалтерії тому, що анкета онлайн не потрібно підтверджувати документами.

Ніхто не буде тривожити дзвінками  ваших родичів або колег з розпитуваннями та перевірками.

Не потрібно особисто відвідувати банківські відділення чи офіс кредитора, кредити оформлюються дистанційно.

І вже тим більше не потрібно вести телефонні переговори, відповідати на допитлівие питання кредитора, спілкування повністю відбувається в смс режимі.

Це сприяє тому, що Ви самі зможете розібратися зі своїми фінансовими труднощами не втягуючи в це своїх близьких. Оформлення займа максимально спрощене для комфорту клієнта.

Контактна інформація 

У разі, якщо у Вас виникли питання, телефонна служба підтримки з задоволенням відповість на всі Ваші запитання по телефону: +38 (044) 379-48-81.

На жаль, за даним номером телефону не можна оформити заявку.

Якщо ж Ви хочете написати в онлайн підтримку, то необхідно звернутися за адресою: support@visame.com.ua

В цілому, даний сервіс є хорошим помічником у виборі позики або кредиту, адже співробітники Visame - справжні професіонали своєї справи. Visame економить час клієнтів і підбирає найкращі варіанти для клієнтів. І все це зовсім за невелику плату.

Відгуки про Visame

Христина
4
2020-03-18

На моє звернення по емейлу служба підтримки Visame відповіла! І в результаті мого прохання повернути гроші за послуги даного сервісу в зв'язку з невикористанням (і небажанням використовувати даний платний сервіс) мене повідомили, що гроші до мене повернуться протягом 3-х днів. Через 3 дні гроші, дійсно, повернулися на мою карту. Прямим сервісом мені скористатися не довелося, але службі підтримки хочу поставити відмінну оцінку і висловити подяку за відповіді і прийняття рішення на користь навіть такого невдалого клієнта, як я.

Маргарита
5
2020-03-04

Надали тут кредит без проблем. Потрібно уважно зареєструватися на сайті і читати всі умови! Спасибі сервісу за оперативність у вирішенні моїх фінансових проблем.

Андрій
5
2020-02-24

Звернувся в Visame, так як терміново потрібно було 6 тис. грн. А самому шукати не вистачало часу. Зареєструвався швидко, за пару хвилин заповнив анкету. Дійсно, отримав хороші пропозиції від партнерів. Ось виручили! А за такий сервіс і 199 грн. не шкода. Дякую.

Денис
4
2020-02-23

Постійно подорожую і іноді гроші закінчуються невчасно. На цьому сервісі зареєструвався давно і ні разу не пошкодував. Єдиний мінус це те, що на іншому ip потрібен повторний вхід в візами.

Карина В.
4
2020-01-22

Хочу подякувати сервіс Visame за надані послуги. Приємно мати справу з таким проектом. Правда, сума не велика для першого разу і термін - всього 1 місяць. Але пояснили, що після погашення, в наступний раз сума буде збільшена. Гроші отримала швидко.

Олег
5
2019-11-29

Сервісом Visame користуюся періодично, подобається швидкість рішення і те, що приходить список пропозицій і можна вибрати. Найвигідніші пропозиції приходять в кінці, так що потрібно не поспішати. Все надійно і комфортно. Надсилали займ і на карту, і на електронний гаманець. Все чітко і проблем не було. Рекомендую.

Стас
5
2019-10-23

Звернувся за позикою вже 3-й раз. Подобається і якість обслуговування, і те, що з кожним зверненням суму збільшують, і ставку нижче надають. Навіщо кудись ще звертатися, тут все влаштовує.

Олеся
5
2019-08-26

Скоро вересень, найважчий час в фінансовому плані для нашої родини: троє дітей, всі в школу і всім все треба. Якби не visame, не знаю як би викручувалися. А так як я і чоловік працюємо, оформили по позиці, з зп частинами погасили. А що робити? Начебто і відкладаємо на цей час гроші, але завжди витрати перевищують наші очікування.

Надішліть свій відгук