Кредити з УкрПозика: додаткова інформація та відгуки

Кредити з УкрПозика: додаткова інформація та відгуки

Що таке УкрПозика?

УкрПозика – це один з найкращих народних сервісів кредитування!

Даний кредитор надає швидку фінансову допомогу народу України зручним способом, що забезпечить кожному максимальний рівень конфіденційності та безпеки.

Цей сервіс дозволяє дуже просто отримати позику на банківську карту, не виходячи з дому, в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні. Тому, якщо Вам терміново потрібні гроші, УкрПозика Вам в цьому допоможе! Процедура займе менше, ніж десять хвилин, і потрібна сума вже з'явиться на вашій карті.

Вам потрібно мати тільки:

- паспорт;

- ІПН;

- банківську карту будь-якого банку України.

УкрПозика видає позики без поручителів, застав або довідок про доходи. Все дуже просто! Час подачі не має значення, бо вони працюють цілодобово! У разі виникнення проблем або питань Ви можете написати в онлайн-чат або зателефонувати на лінію підтримки клієнтів. Фахівці цілодобово вирішують всі проблеми клієнтів!

Умови отримання позики

У компанії УкрПозика умови отримання кредиту досить лояльні. Для них головне - комфорт, прозорість і стабільність. УкрПозика відрізняється від конкурентів можливістю безвідсоткового користування.

Першу позику можна отримати на суму до 15 000 гривень під 0,01% на 7, 14 або 30 днів.

Повторна позика до 23 000 гривень надається під низький відсоток: від 1.62% до 2,33% на день. При збільшенні терміну ставка зменшується.

Реєстрація в УкрПозика

На сайті УкрПозика реєстрація проходить наступним чином:

  1. Для початку потрібно створити обліковий запис, а саме заповнити анкету, в якій потрібно вказати ПІБ, ІПН, дату народження, номер телефону, адреса електронної пошти, а також ввести паспортні дані.

  2. Потім потрібно вибрати спосіб отримання позики, заповнити банківські дані. Потрібна така інформація:

- номер карти - 16 цифр,

- місяць і рік дії карти,

- СVV-код (3 захисні цифри з іншого боку на магнітній стрічці).

Підійде карта будь-якого банку України оформлена на фізичну особу. Але карта на соціальні виплати не підходить. Також термін дії повинен закінчуватися не раніше, ніж через 3 місяці. Чужу картку використовувати не можна, потрібна тільки власна.

  1. Для оформлення позики необхідно надати фото з паспортом у своїх руках. Це потрібно для перевірки ідентифікації клієнта.

Фото, яке потрібно для отримання позики має бути чітким, кольоровим, без Photoshop, без головних уборів, окулярів або інших предметів, через які змінюється розпізнавання особистості.

При подачі заявки необхідно надати 2 фото:

- актуальна фотографія (якщо в 25 років міняли фото), якщо не змінювали - перша сторінка і ваше обличчя,

- фотографія сторінки паспорту з місцем актуальної прописки.

У разі, якщо ви власник ID карти:

- лицьова сторона ID карти в хорошій якості з Вашим особою.

- фотографія виписки з місця реєстрації.

  1. Після верифікації карти і підписання договору, можна очікувати отримання коштів. Підписання договору відбувається шляхом СМС-коду. Досить ввести СМС, отримане на телефон, в вказане віконце.

Алгоритм оформлення даних займе не більше 10 хвилин:

Створення облікового запису (2 хвилини) - заповнення даних про роботу (2 хвилини) - додання адреси проживання (1 хвилина) - додання фото (2 хвилини) - верифікація карти (2 хвилини) - підписання договору (1 хвилина).

Повторна позика

При повторному зверненні - менше 5 хвилин, бо всі дані вже будуть в системі.

Щоб взяти повторний кредит в УкрПозика зробіть вхід в особистий кабінет, та виберіть суму і термін дії. В особистий кабінет УкрПозика увійти можна за допомогою номера телефону,вказаного при реєстрації, на який прийде СМС для підтвердження входу. Це зроблено щоб користування послугами було надійним.

Чи можна отримати кредит в офісі компанії?

Компанія видає гроші тільки в режимі онлайн.

Продовження позики

Якщо при оплаті виникають труднощі або якісь питання, наші фахівці завжди допоможуть Вам.

При несвоєчасній оплаті позики, компанія нараховує штраф - 1,5% від суми позики за кожен день. Це погано впливає на вашу кредитну історію, і в майбутньому буде складніше оформити позики в інших МФО.

Щоб уникнути нарахування пені та інших неприємностей, компанія пропонує послугу "продовження позики".

Хто може оформити кредит онлайн в УкрПозика?

Оформити онлайн-кредит в УкрПозика, може абсолютно кожна людина, якій необхідні кошти, це може бути:

  • cтудент на оплату навчання;

  • пенсіонер для оплати комунальних послуг або медичного обслуговування;

  • батьки в декреті;

  • непрацюючі;

  • працюючі, але неофіційно.

Кожен позичальник має можливість оформити позику на необхідну суму і на будь-яку покупку і мету. Це може бути придбання побутової техніки, засоби на ремонт квартири і багато іншого. Всі клієнти отримають лояльне ставлення і велику ймовірність схвалення по кредиту.

Основні переваги сервісу УкрПозика

Сервіс працює з девізом: мінімум зусиль - максимум зручності, тому пропонує:

• Оперативність реагування на подану заявку;

• Режим роботи в будь-який час дня і ночі;

• Можливість взяти невелику суму на нетривалий час і відсутність необхідності подавати за такої позики об'ємний пакет документів;

• Шанс дострокового закриття боргу без додаткових комісійних і непотрібних страховок;

• Прозорість. Всі кредитні організації України онлайн надають клієнтам найповнішу інформацію про умови роботи, процентні ставки;

• Невтручання МФО в мету, з якою гроші позичаються;

• Шанс на отримання позики студентам, людям пенсійного віку, тим, хто не має офіційного місця роботи;

• Різні системи заохочень для новачків і програми лояльності для клієнтів зі стажем.

Чи безпечно користуватися послугами УкрПозика?

Користуватися послугами даного сервісу абсолютно безпечно. При виконанні всіх умов кредитування і своєчасному погашенні заборгованості у Вас не виникне жодних проблем з сайтом.

Чи надійний сервіс УкрПозика?

Цьому сервісу можна довіряти, якщо Вам терміново знадобилися гроші, при цьому ймовірність схвалення заявки досить велика.

Акції та знижки

На сервісі УкрПозика купон на знижку можна дістати, спостерігаючи за соціальними мережами компанії. На електронну пошту також часто приходять важливі повідомлення, які не варто пропускати.

Для отримання знижки на повторні кредити в УкрПозика промокод можна знайти в Фейсбук, на офіційній сторінці компанії.

Контакти УкрПозика

Номер телефону гарячої лінії:

0 800 50 0755

Дзвінок безкоштовний. Графік роботи клієнтської підтримки - з 8:00 до 20:00. Також можна написати електронного листа на електронну пошту info@ukrpozyka.com.ua .

За актуальною інформацією можна стежити в соціальних мережах:

УкрПозика у Фейсбук: https://www.facebook.com/UkrPozyka/

УкрПозика в Instagram: https://www.instagram.com/ukrpozyka/

УкрПозика юридична адреса: 03035, вул. Сурикова 3А, м Київ.

Таким чином, сервіс УкрПозика цілком гідний варіант для того, щоб оформити позику з мінімальними витратами часу. До того ж, не кожен сервіс подібного роду може запропонувати першу позику до 15 000 грн.

Відгуки про УкрПозика

Андрій
5
2021-02-07

Потрібні були терміново гроші на ремонт автомобіля, тому вирішив взяти кредит в УкрПозика. Дуже задоволений обслуговуванням, гроші прийшли відразу!

Олег
5
2021-01-19

Не було жодних сумнівів щодо компанії, адже багато знайомих до них звертались і я багато реклами бачив. Люди справжні профі і видно, що люблять своїх клієнтів, раз так швидко гроші видають))

Олена
4
2020-11-10

Постійно на роботі затримують зп! Ледь вмовила чоловіка звернутись до «УКРПОЗИКА» і не прогадала. Дуже лояльно, швидко та без зайвих дурних питань! Взяли невеличку суму, щоб хоч трохи протриматись до зарплати і легко віддали вже через тиждень. Беріть, не вагайтесь. Значно краще, ніж без грошей сидіти!

Вікторія
4
2020-09-15

Взяла займ 2к гривень. На етапі оформлення все пройшло на вищому рівні, дівчина на лінії така чемна у всьому допомагає. Погасила теж без проблем. При необхідності буду звертатися ще!

Марина
4
2020-07-21

Гроші для мене завжди були болючою темою, але з УкрПозикой перестав переживати. Знаю, що якщо є інтернет, то і гроші будуть, навіть якщо оформити вночі. Реально 24 на 7 допомагають мені буває.

Марія
5
2020-05-04

Відмінна компанія, заявка займає не більше 10 хвилин!!! Гроші приходять миттєво, виручає в скрутну хвилину, дуже добре!!! Особливо, якщо раптово, щось зламалося або полетіла технік. Зайшла оформила і вуаля))) Дякую, вам за такий сервіс!!!))) Буду ще не раз до вас звертатися.

Володимир
5
2020-03-17

Звертався за допомогою в "УкрПозика" і отримав її дуже оперативно. Не відмовили. Була ситуація, що трошки сайт не працював, тому не зміг оплатити в зручний для мене час. Робітники виправили помилку, без штрафів все віддав. Загалом задоволений.

Олександр
5
2020-01-20

Я користувач кредитами тільки від компанії укр позика. Вони видають гроші на карту зі швидкістю світла, зручно, що оформити можна і стоячи в магазині, коли не вистачило грошей розплатитися (і таке бувало)! При чому там часу зазвичай в обріз, щоб не затримувати і миттєва видача!

Микола
4
2019-10-21

Отримую пенсію соціальну по інвалідності і був випадок, що гроші затримували. Довелося позичати в МФО, хоча сильно сумнівався, що взагалі видадуть. Але, на мій превеликий подив, протягом години прийшли гроші. Навіть з проблемами зі здоров'ям можна звертатися! Абсолютно лояльна компанія.

Катерина
4
2019-09-13

Дуже рада співпраці з УкрПозикой! Брали гроші на дитячий день народження, відзначили добре, а все завдяки тому, що фінансова допомога прийшла вчасно!! Вистачило і на торт, і на кульки, і на подарунки. Дякую від усієї родини!! Будемо звертатися ще!!! :))

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 21 лютого 2021