Кредити з "Твоя Позика": детальна інформація та відгуки

Кредити з "Твоя Позика": детальна інформація та відгуки

Про сервіс “Твоя Позика”

“Твоя позика” - це сервіс онлайн-позик, який не вимагає відвідування офісу і надання зайвих документів. Оформлення заявки займає близько 10 хвилин. У разі схвалення заявки, гроші відразу будуть переведені на вашу банківську картку.

МФО “Твоя позика” пропонує свої послуги всім, хто потребує отримати позику швидко, без застави, без тривалих процедур оформлення та перевірок на відносно тривалий термін. На відміну від багатьох інших МФО, ця компанія пропонує відносно велику суму для позики. “Твоя Позика” видає кредити як просто фізичним особам, так і фізичним особам-підприємцям.

Доступна сума і терміни

При першому зверненні клієнт може отримати від 5 000 до 150 000 грн на термін 8 або 16 тижнів.

Процентна ставка

Відсотки за користування кредитом фіксовані. Сума відсотків залежить від розміру кредиту, тому реальна річна процентна ставка може варіюватися від 0,2993% до 892%.

Вимоги до позичальників

Вимоги до позичальників мінімальні, потрібно лише:

 • бути громадянином України, або мати дозвіл на проживання,

 • бути віком від 18 до 75 років включно,

 • надати паспорт та ІПН,

 • бути право- і дієздатним,

 • мати власну банківську карту,

 • мати власний номер мобільного телефону.

Хто може отримати позику?

Позику можуть отримати всі бажаючі, які відповідають перерахованим вище вимогам. Статус абсолютно не важливий. Ви можете отримати кредит навіть якщо ви працюєте неофіційно або у вас є відкритий кредит в іншому банку. Кредит можуть отримати навіть пенсіонери. Однак наявність доходу важлива для отримання кредиту, адже компанія повинна мати впевненість в платоспроможності позичальника.

Способи отримання позики

“Твоя Позика” видає кредит на банківську картку або шляхом переведення на банківський рахунок за реквізитами в форматі IBAN будь-якого банку України.

Як оформити перший кредит у “Твоя Позика”?

Оформити перший кредит у “Твоя Позика” можна в кілька простих етапів.

 1. Для початку на головній сторінці сайту потрібно вибрати суму, термін кредиту і частоту оплати.

 2. Після чого відкриється вікно, де потрібно буде зареєструватися: ввести своє прізвище, ім'я та номер телефону. Прочитати правила і погодитися з ними.

 3. На вказаний номер телефону буде відправлений код, який потрібно ввести на сайті, тим самим підтвердити номер.

 4. Потім потрібно верифікувати і прив'язати свою банківську картку.

 5. Надіслати заявку і чекати відповіді компанії.

 6. При схваленні гроші повинні надійти на ваш рахунок протягом 10 хвилин.

Або ви можете зателефонувати за номером 0800 211 503, де вам допоможуть.

Які картки підходять для отримання кредиту?

Картка обов'язково повинна бути іменною і належати позичальнику. Картки моментального випуску і віртуальні картки не підходять. Картка не може бути пенсійною, стипендіальною або будь-якою іншою, на яку держава перераховує гроші. Бажано, щоб термін дії картки не підходив до кінця і вона була дійсна ще декілька місяців після закінчення терміну кредиту.

Верифікація банківської картки

Верифікація картки - це обов'язкова міра безпеки будь-якої МФО, яка захищає як клієнтів, так і МФО від шахрайства. Так компанія може переконатися у тому, що позичальник і власник картки - це одна і та ж людина.

Верифікація проходить наступним чином:

 1. Компанія тимчасово заморожує на рахунку картки певну суму до 1 грн, тому перед подачею заявки треба переконатися у тому, що на рахунку є така сума.

 2. На сайті компанії з'являється спеціальне віконце, у яке потенційний позичальник повинен ввести точну суму, яку у нього було тимчасово заблоковано. Він отримає СМС від свого банку з заблокованою сумою. Якщо СМС-банкінг не налагоджено, заблоковану суму можна дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію банку або через систему інтернет-банкінгу.

 3. Після підтвердження сума на рахунку розблокується. Кандидат на кредит може продовжувати процес реєстрації.

Повторна позика в “Твоя Позика”

На відміну від першого кредиту, взяти другий ще простіше і швидше. Якщо клієнт був сумлінним платником і не допускав прострочень, отримати ще один кредит у нього не виникне труднощів. Якщо ж були допущені прострочення, компанія буде приймати рішення в індивідуальному порядку. Через те, що у компанії вже є всі необхідні дані, досить авторизуватися в особистому кабінеті і вибрати бажану суму. Також для постійних клієнтів максимальна сума збільшується.

Як погасити кредит у “Твоя Позика”?

Для зручності користувачів компанія надає кілька способів, якими можна погасити позику.

Позичальник може вибрати як йому буде зручніше вносити періодичні платежі: 1 раз на тиждень або 1 раз на 2 тижні.

Способи погашення:

 1. Найпростіший спосіб погашення - в особистому кабінеті на сайті компанії. Ви можете прив'язати карту і з неї автоматично буде зніматися потрібна сума в поставлені терміни. Або можете вибрати пункт "Стан кредиту", ввести бажану суму і натиснути "Оплата карткою онлайн", потім ввести дані картки і натиснути "Оплатити". Комісія при цьому способі повернення відсутня.

 2. Також можна оплатити кредит на сайті компанії не входячи в особистий кабінет. Достатньо лише ввести свій ІПН та суму яку хочете внести. Вам висвітиться вікно в якому потрібно буде ввести свій email, номер карти, термін дії та CVV-код, який ви можете подивитися на зворотній стороні картки. Спосіб теж зручний, але кожен раз потрібно буде вводити ці дані вручну. Комісія відсутня.

 3. У касі будь-якого банку за реквізитами. Обов'язково вкажіть ПІБ, ІПН і номер вашого договору. Рекомендується вносити оплату до 16:00, щоб платіж був здійснений в той же день. Банк може стягувати комісію.

 4. У терміналах самообслуговування за реквізитами. Може стягуватися комісія відповідно до тарифів банку.

 5. Через Приват24. Банк може стягувати комісію.

Процедури погашення позики для фізичних осіб і фізичних осіб-підприємців однакові.

Також борг клієнта, за його згодою, може сплатити інша людина.

Пролонгація кредиту (реструктуризація)

Позичальник має право отримати пролонгацію. За програмою лояльності клієнт може отримати занижені відсотки. Пролонгація кредиту здійснюється шляхом підписання додаткового договору.

Дострокове / часткове погашення

Позичальник може повернути кошти достроково як частково, сплативши відсотки за користування в залежності від терміну та суми, так і в повному обсязі. При цьому відбувається перерахунок боргу і клієнт оплачує кредит тільки за фактичні дні користування. Додаткові платежі, штрафи, комісії за дострокове погашення відсутні.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

У разі якщо гроші вже були переведені на карту клієнта, він має право протягом 14 днів з моменту підписання договору відмовитися від кредиту без пояснення причин, повернувши отримані кошти і сплативши відсотки за дні фактичного використання кредиту. Якщо ж гроші ще не надійшли на рахунок, можна спробувати зв'язатися з компанією і скасувати грошовий переказ.

Прострочення позики

Якщо позичальник прострочив виплату позики, то з першого по останній день прострочення йому буде нараховано штраф, який залежить від загальної суми прострочення. Умови нарахування штрафів зафіксовані в договорі. Загальна сума штрафу не може перевищувати половини суми кредиту.

Якщо клієнт не може повернути заборгованість з поважної причини, він повинен повідомити про це кредитора. У такому випадку він може піти на поступки клієнту, і підібрати рішення, яке буде оптимальним для обох сторін. Тому краще відразу сповіщати про це кредитора.

Якщо ж клієнт не виплачує позику протягом 2-3 місяців, компанія може вдатися до жорстких заходів. Спочатку боржникові та його близьким будуть надходити телефонні дзвінки від співробітників з нагадуваннями про борг. Безумовно це негативно відіб'ється на кредитній історії. Після чого компанія може подати позов до суду і звернутися до колекторських організацій.

Причини відмови в позиці

Підхід до кожного клієнта індивідуальний, тому причин для відмови може бути багато. Кредитори не розголошують причини, через які вони відмовляють. Рішення приймається відповідно до наданої інформації у заявці. Повторно заявку можна подати через 30 днів. Ось найпоширеніші причини:

 • надання недостовірної інформації потенційним клієнтом. Можливо він випадково допустив помилку в заповненні заявки, але організація розцінює це як навмисну дію;

 • невідповідність даних поданих заявником, вимогам для отримання кредиту;

 • позичальник не надав необхідні документи;

 • погана кредитна історія;

 • наявність у позичальника простроченої заборгованості.

Чи безпечно користуватися послугами “Твоя Позика”?

МФО "Твоя Позика" офіційно зареєстровано і має ліцензію від Нацкомфінпослуг, тому веде свою діяльність на законних підставах. Вся інформація зберігається у зашифрованій формі, треті особи не мають доступу до неї. Щоб у цьому переконатися можна зайти на сайт Нацкомфінпослуг і знайти там цю компанію за назвою і кодом ЄДРПОУ.

Чому не приходить СМС?

СМС-повідомлення можуть затримуватися. Переконавшись у тому, що ви правильно указали номер, спробуйте вимкнути та увімкнути телефон. СМС має прийти. Якщо ж це не допомогло, перевірте ваш баланс і налаштування вхідних повідомлень (подивіться чи не заблокована можливість отримувати СМС з коротких номерів). Натисніть отримати код повторно і якщо проблема не вирішилася, зверніться до служби підтримки, вказавши номер телефону.

Чому не приходить лист на email?

Для початку переконайтеся в тому, що ви вірно указали вашу електронну пошту, потім перевірте папку «Спам». Якщо лист потрапив до цієї папки, відзначте, що лист не є спамом і надалі листи будуть приходити в папку «Вхідні». Якщо ж там його не виявилося, зверніться в службу підтримки, вказавши, який лист ви чекаєте.

Як видалити профіль?

Клієнт не може самостійно видалити свій профіль, тому він повинен звернутися в службу підтримки за телефоном або поштою, вказавши причину і прикріпивши скан або фото посвідчення особи. При цьому всі кредити повинні бути погашені.

Переваги та недоліки компанії "Твоя Позика"

Компанія має ряд переваг:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • можливість оформити кредит на суму до 150 000 грн,

 • тривалі терміни позики,

 • можливість оформлення кредиту для підприємців,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • безліч способів погашення кредиту,

 • оперативна служба підтримки,

 • кредит видається на будь-які цілі,

 • можливість продовження, дострокового і часткового погашення позики.

Негативні сторони компанії:

 • 2 варіанти терміну: 8 або 16 тижнів,

 • не можна оформити другу позику, поки не повернеш першу,

 • мінімальна сума - від 5 000 грн,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань, МФО "Твоя Позика" має право передати інформацію в колекторську компанію.

Контакти

Номер телефону: 0800 211 503

Email: office@tpozyka.com

Час роботи: цілодобово.

Висновок

Таким чином, компанія ідеально підходить тим, кому знадобилася велика сума на 2-4 місяці. Адже більшість МФО надають суми до 15 000 грн на термін до 30 днів, а такі умови підходять не всім. При цьому позичальникові не потрібно надавати різні довідки, а отримати кредит можна за короткий проміжок часу.

Відгуки про компанію "Твоя Позика"

Андрій
4
2020-11-06

Не можу сказати, що я в принципі в захваті від думки, що мені потрібно було брати кредит, але тут я побачив хороший ліміт, мені як раз за сумою підходило. Незручно, що термін або 8 тижнів, або 16. Може мені 5 або 17 треба. Але я достроково погасив, вони все перерахували, а ось якщо більше часу треба, то тут вже звичайно складніше.

Святослав
5
2020-10-28

Ну це звичайнісіньке МФО, тільки суми побільше допустимі. Взагалі то непогано, проблем у мене не виникло. Все по-чесному, головне вчасно вносити платежі.

Іван
5
2020-08-09

Без проблем схвалили перший займ, і другий, коли треба було, при чому сума при першому зверненні була не малою. Рідко МФО дають такі суми! Ще й без зайвих документів, питань і дзвінків. Швидше за все скористаюся і в наступний раз їх пропозицією, якщо знадобиться. Можу рекомендувати Твоя позика.

Сергій
5
2020-08-03

В цілому, мені сервіс сподобався, головне вчасно врятували і допомогли мені з грошима. Відсоток звичайно немаленький в результаті був, але і суму я теж пристойну брав. У жодній іншій МФО мені таку суму б не дали в перший раз.

Олександра
5
2020-07-12

Відразу видно, що погані відгуки пишуть боржники, які ховаються від свого боргу! Я ось по телефону спокійно пояснила свою ситуацію, ніхто на мене не став наїжджати, просто попередили, що буде зайва переплата за дні прострочення і все. І потім тільки через два дні ще раз подзвонили і нагадали! Цілком адекватні співробітники у них і не треба лякати людей, можна сюди звертатися, якщо мені не відмовлять в інший раз тільки в Твоя Позика буду писати і займати!

Альона
4
2020-06-28

Можна при необхідності звернутися, якщо закортить. Компанія tpozyka чесна, двічі брала - все чесно. На номер спам не сипався після звернення, це рідкість у наш час, по-моєму, всі компанії майже відразу закидувати сміттям починають. Грошей можуть видати менше, ніж ви розраховували.

Валентина
5
2020-05-03

Компанія "Твоя Позика" виручає в складних фінансових ситуаціях. Сервіс зручний, оформлення швидке, якщо анкета вже зареєстрована. Можна оформити продовження, якщо немає можливості повернути в термін і навіть є програма лояльності.

Марина
5
2020-04-12

Оформила через гарячу лінію, де мені відразу ж відповів менеджер, я оформила заявку на протязі 2-3 хвилин мені вже схвалили! Все швидко і просто виявилося на ділі! А ще немає комісії за видачу і погашення кредиту.

Костя
5
2020-03-08

У мене була погана кредитна історія, а мені все одно видали тут займ. Слава богу фінансова сторона у мене налагодилося і у мене вийшло виправити свою кредитну історію за допомогою Твоя Позика. Дякую.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 5 листопада 2020