Кредити з SlonCredit: детальна інформація та відгуки

Кредити з SlonCredit: детальна інформація та відгуки

Що таке SlonCredit?

SlonCredit (Слон Кредит) - це сервіс, який надає онлайн мікрокредити громадянам України на великі суми грошей, при цьому клієнту не потрібно надавати довідки,підтверджувати дохід чи шукати поручителів як при оформленні такого ж кредиту в банку.

Вимоги до позичальників

Вимоги сервісу до позичальників мінімальні, для цього потрібно:

 • бути громадянином України,

 • мати паспорт та ІПН,

 • бути віком від 18 до 65 років,

 • бути право- і дієздатним,

 • мати власну банківську карту,

 • мати активний номер мобільного телефону,

 • мати електронну пошту.

Хто може отримати позику?

SlonCredit надає позики всім верствам населення, незалежно від соціального статусу та місця роботи. Потенційними клієнтами можуть бути як студенти, так і мами в декреті або пенсіонери.

Доступна сума і терміни

Сервіс надає кредити на суму від 5 000 до 100 000 гривень на термін від 3 до 12 місяців.

Процентна ставка

Відсоткова ставка фіксована. У перший день користування кредитом вона становить 25% від суми кредиту, а в наступні дні вона становить 85% річних.

Види кредитів

SlonCredit надає кілька видів кредитів. Відмінність між ними полягає в розмірі процентної ставки і терміні видачі кредиту. Мінімальна річна процентна ставка - 65%, максимальна - 198%, при цьому терміни варіюються від 3 до 12, 24 і 36 місяців. В деяких з них надається пільговий період.

Способи отримання позики

SlonCredit надає можливість отримати гроші на банківську карту.

Зверніть увагу, чи підтримує ваша карта онлайн-платежі. Карта повинна бути випущена компанією Visa або MasterCard. Також  потрібно, щоб на рахунку картки була хоча б 1 гривня.

При оформленні позики на банківську карту гроші будуть перераховані відразу після схвалення.

Як отримати першу позику в SlonCredit?

Отримати першу позику простіше простого:

 1. На кредитному калькуляторі потрібно вибрати бажану суму і термін кредиту.

 2. Потрібно створити свій особистий кабінет заповнивши заявку, в якій потрібно вказати ПІБ, email, номер телефону.

 3. Вкажіть банківську карту для отримання грошей.

 4. Підтвердити номер телефону, тобто ввести СМС-код, отриманий на цей номер, у вказане поле.

 5. Укласти договір з компанією, підписавши його. Для цього потрібно ввести СМС-код, який прийде на номер телефону.

 6. Чекайте надходження коштів.

Повторна позика в SlonCredit

Отримати повторну позику дуже просто. Потрібно зайти в особистий кабінет, вибрати необхідну суму і підписати договір.

Як погасити позику в SlonCredit?

Існує маса способів повернення позики:

 1. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Досить зайти на сайт в особистий кабінет, де потрібно вибрати активну позику і натиснути кнопку «Погасити кредит». Висвітиться вікно, в яке потрібно ввести дані банківської картки та натиснути «Продовжити оплату». Після чого ви отримаєте підтвердження оплати. Це спосіб моментального погашення кредиту.

 2. Через термінал ПриватБанку або через Приват24. У розділі комунальні платежі, введіть код SlonCredit 42350798. Не забудьте вказати ПІБ в призначенні платежу.

 3. Через термінали: EasyPay, City24. У розділі "Банківські послуги" вкажіть номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації, або ІПН. І оплатіть кредит.

 4. Банківським переказом. Можна звернутися в касу банку з реквізитами. Для цього потрібно пред'явити в касу реквізити, зазначені в кредитному договорі. Роздрукуйте їх, віддайте операціонисту в касі банку та сплатіть заборгованість, або скопіюйте реквізити в свій інтернет-банкінг і здійсніть переказ на них, вказавши необхідну суму. Переказ здійснюється протягом доби, але може і затриматися до 3 днів. Це важливо враховувати, щоб не прострочити кредит.

Реструктуризація кредиту

Якщо ви не встигаєте повністю погасити кредит своєчасно, можна скористатися реструктуризацією. Вона оформляється шляхом підписання додаткового договору. У ньому будуть вказані нові умови погашення заборгованості.

Дострокове погашення

Клієнт може достроково погасити кредит.

Прострочення позики

Розмір штрафу прописаний в кредитному договорі та не повинен перевищувати 50% від розміру отриманого кредиту. Спочатку клієнтові можуть зателефонувати нагадати про те, що потрібно погасити позику, а також надіслати повідомлення на email. Якщо клієнт ухиляється від погашення заборгованості, то компанія має право звернутися до суду або поступитися правом вимоги мікрокредитів третім особам, таким як колекторські компанії.

Чи можна оплачувати позику частинами?

Позичальник може виплачувати заборгованість по частинах.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

Заявку можна скасувати тільки в тому випадку, якщо вона знаходиться в статусі очікування рішення, а якщо запитувана сума вже була перерахована клієнтові і договір став активним, то відмовитися від отримання позики вже не можна. Ви можете достроково погасити позику в особистому кабінеті.

Причини відмови в позиці

Причин може бути багато, проте найпоширеніші:

 • допущена помилка при заповненні анкети,

 • у позичальника вже є відкрита позика в SlonCredit,

 • позичальник має непогашені боргові зобов'язання,

 • позичальник не надав необхідні документи,

 • невідповідність віковим рамкам.

Відділення по місту

Компанія веде свою діяльність онлайн.

Що робити якщо не приходить СМС?

Можливо справа в мобільному телефоні. Потрібно вимкнути і включити телефон. Зазвичай це допомагає, але якщо СМС так і не прийшло, потрібно перевірити чи є на телефоні вільне місце в пам'яті, якщо немає - то видаліть зайві СМСки. Потім запросіть СМС повторно. Якщо це все не допомогло, потрібно звернутися на пошту info@sloncredit.com.ua, вказавши свій номер телефону і оператора.

Чи безпечно користуватися послугами SlonCredit?

Компанія SlonCredit є офіційно зареєстрованою та має всі необхідні документи для надання своїх послуг. Всі документи і свідоцтва можна подивитися на сайті в розділі «Документи». Також компанія гарантує конфіденційність наданої клієнтами інформації.

Як видалити особистий кабінет?

Клієнти не можуть самостійно видалити особистий кабінет. Ви можете написати лист на електронну адресу info@sloncredit.com.ua з проханням видалити особистий кабінет, вказавши при цьому свої ПІБ. Після розгляду заявки особистий кабінет буде видалений. У вас не повинно бути непогашених кредитів.

Плюси і мінуси компанії SlonCredit

Компанія має безліч переваг:

 • легкість заповнення анкети,

 • швидке рішення по кредиту,

 • велика сума надання кредиту,

 • для отримання достатньо паспорта та ІПН,

 • без застав і поручителів,

 • безліч способів отримання і погашення позик,

 • можливість отримання коштів не виходячи з дому.

До мінусів компанії можна віднести:

 • не можна оформити другу позику, поки не повернеш першу,

 • мінімальний термін - 3 місяці,

 • штрафи за прострочення,

 • компанія має право передати інформацію в колекторську компанію, при тривалій невиплату заборгованості після прострочення.

Бонуси та акції

Як і багато інших МФО, SlonCredit часто проводить різні акції і надає знижки для своїх нових та постійних клієнтів. У компанії діє програма лояльності, процентна ставка завдяки якій менше. За актуальними акціями можна стежити на офіційному сайті.

Промокоди

На даний момент у компанії немає активних промокодів, однак за актуальною інформацією слід стежити на офіційному сайті.

Контакти

Номер телефону: 0 800 33 03 83. Цілодобово, без вихідних.

Email: info@sloncredit.com.ua.

Час роботи служби підтримки: пн-нд: з 09:00 до 20:00.

Висновок

Таким чином, SlonCredit - це автоматизований сервіс, який видає кредити на велику суму в найкоротші терміни. Основна відмінна риса компанії - можливість отримати до 100 000 грн на термін до 12 місяців. Ця сума в кілька разів більша тих, що видають інші МФО.

Відгуки про компанію SlonCredit

Тетяна
5
2020-08-04

Класно, що сервіс повністю автоматизований, тому ніколи не доводиться чекати. Запросити гроші на карту куди швидше, ніж звернутися в банк. Ще жодного разу проблем не було, сподіваюся і не буде.

Марина
5
2020-07-12

Дочка сильно захворіла, а ліки зараз дуже дорогі, зарплати моєї зовсім не вистачає. Взяла тут 20 000 гривень, на 3 місяці. Умови непогані, в техпідтримці допомогли, відповіли на всі питання. Ось тільки погасила, проблем не було, тому що платила сумлінно і намагалася робити це заздалегідь.

Оксана
5
2020-07-09

Це напевно найзручніший спосіб отримати швидко гроші, на тривалий термін. Якось я брала кредит в банку, так ось туди більше ні ногою! Буду користуватися виключно цим сервісом, шкода тільки, що не можна брати позики на тиждень, мені іноді такі потрібні.

Антон
5
2020-06-08

Я давно користуюся SlonCredit, тому вже найбільша сума доступна. Тьху-тьху-тьху ніколи ніяких казусів не було, але і повертав завжди вчасно, а якщо не встигав, робив реструктуризацію. Дуже класно, що гроші просто миттєво надходять на карту. Особисто я не знаю способу отримати гроші швидше, ніж цей, до того ж, суми видають значні.👍🏻

Костянтин
5
2020-05-04

Slon Credit вже давно моя паличка виручалочка, звичайно не хочеться з відсотками потім суму повертати, якою скористався, але і знайомих напружувати бажання більше немає. Тут же все просто, зайшов в особистий кабінет, вказав потрібну суму і отримав гроші через хвилину. За оперативність окремий плюс!

Андрій
5
2020-04-20

Начебто все швидко видають, але через те, що я помилився в одній букві в анкеті, через це промучився пару годин, замість того, щоб оформити відразу. Ну це моя помилка. Взяв кредит за тарифом Ультра+ на рік. Тепер потихеньку погашаю.

Аліна
4
2020-04-12

Дуже не хотіла влазити в борги, але вибору не залишалося. Взяла 30 000 грн на термін з запасом, але потім вони мені вже не знадобилися і я їх достроково погасила. Умови більш-менш нормальні. Проблем ніяких не виникло.

Григорій
5
2020-02-29

Гарна служба підтримки, допомогли мені оформити кредит і дали кілька порад. Тариф Лайт сподобався, річна ставка там мінімальна. Брав на пів року, сьогодні погасив :) В цілому можна не боятися користуватися послугами компанії, я сам спочатку боявся, але тепер розумію, що даремно.

Ірина
5
2020-01-07

У тому, що сервіс надійний я дізналася від одного знайомого, а зараз і сама в цьому переконалася. Трохи не розрахувала свій бюджет, ось і довелося зайняти невелику суму. Вийшло оформити з першого разу, буквально 30 хвилин і гроші були на карті. Так що, якщо потрібні гроші - раджу Слон Кредит. Тільки тут мінімум на 3 місяці дають.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024