Кредити з Safezaim в Україні: інформація та відгуки

Кредити з Safezaim в Україні: інформація та відгуки

Що таке SafeZaim?

SafeZaim Україна (safezaim.com.ua) - це сервіс, який здійснює пошук найкращих умов онлайн кредитів для клієнтів. Він є сполучною ланкою між особами, які бажають взяти позику і фінансовими організаціями, які їх надають. За допомогою їх онлайн калькулятора можна визначити суму і термін кредиту. Сервіс пропонує різні способи отримання грошей: переказ на картку або банківський рахунок, зарахування на електронні гаманці і т.д. Сервіс надає свої послуги цілодобово, незалежно від дня тижня, що дозволить клієнту отримати кошти в будь-який час і вирішити багато проблем. Процедура оформлення заявки не займе більше 15 хвилин.

SafeZaim в Росії

Також існує російська версія даного сервісу (safezaim.ru), що надає аналогічні послуги для жителів Росії. Єдиним виразним розходженням, є те, що в російській версії можна зайняти суму до 80 000 руб., що значно перевищує ліміт української версії. Однак, це, в першу чергу, пов'язано з тим, що у російських партнерів ліміти на надання позик вищі, і ніяк не залежить від самого сервісу. Адже він спрямований на пошуки найкращих варіантів серед існуючих. Сплата за користування послугами сервісу становить 349 руб.

Скільки грошей можна зайняти в SafeZaim?

Це залежить від потреб, індивідуальних характеристик клієнта і його платоспроможності. Однак, найчастіше, при зверненні в SafeZaim вперше, клієнти зможуть зайняти до 5 000 грн. на термін до 2-х місяців. Після успішного погашення позики клієнтам стане доступна сума в розмірі до 15 000 грн. на термін до 12-ти місяців.

Як подати заявку на кредит з SafeZaim?

Для початку необхідно створити свій аккаунт на сайті, що можна зробити, заповнивши анкету. Все, що для цього потрібно - це ввести свої ПІБ, дату народження, номер телефону та електронну пошту. А потім необхідно ввести дані своєї банківської картки. Після чого вибрати відповідні для Вас умови позики. Сервіс автоматично сформує індивідуальну програму кредитування. Вартість послуг, що надаються становить 129 грн.

Вимоги для отримання кредиту з SafeZaim

Обов'язкові умови для отримання позики: клієнт повинен бути громадянином України віком від 18 років, з наявністю мобільного телефону.

Щоб отримати кредит за допомогою SafeZaim необхідно надати свій паспорт, мобільний телефон і email.

Варто відзначити, що сайт не є фінансовою установою, банком і кредитором, він не несе відповідальність за будь-які укладені договори кредитування та їх умови.

Отже, можна сказати, що даний сервіс дійсно полегшує клієнтам пошуки онлайн позик та економить найцінніший людський ресурс – час, адже відразу надає список найвигідніших пропозицій.

Відгуки про SafeZaim

Миколай
5
2020-04-05

У мене погана кредитна історія і мені багато де відмовляли. Звернувся в сейфзайм і яке ж було моє здивування, коли мені не відмовили, а переказували гроші на карту! Спасибі сервісу, дуже виручили мене!

Катерина
5
2020-03-29

Уже який раз беру тут гроші тому, що вічно витрачаю більше, ніж планую. Я рекомендую, якщо гроші потрібні швидко і з найкращими умовами.

Сергій Б.
5
2020-03-22

я реально в шоці! Взяв кредит під 0% тому, що побачив в сейф займ такий варіант. З огляду на те, що оплата за послуги взагалі копійчана, всього 130 грн, вони допомогли заощадити.

Карина
4
2020-03-14

Взяла відсутню суму на відпустку завдяки Safezaim. Так вийшло, що всі знайомі відмовилися давати в борг. Мені більше нічого не залишалося робити, як звернутися за кредитом. Скажу так, я не пошкодувала. І простіше взяти на спеціальному для цього сервісі, ніж постійно випрошувати у рідних.

Михайло
5
2020-02-17

В один час на мене навалилося багато незапланованих розтрат і зарплати просто не вистачило. До цього один знайомий розповідав, що брав у safe zaim гроші і швидко отримав їх. Я теж в цьому переконався, сервіс працює оперативно!

Вероніка
5
2020-01-13

Дуже терміново потрібні були гроші на невелику операцію. На щастя, не вистачало трохи, але взяти їх було дійсно нізвідки. Тоді я натрапила на Сейфзайм і вирішила спробувати скористатися їх послугами. Буквально через 20 хвилин гроші вже прийшли мені на карту. І відсоток відносно невеликий! Я задоволена!

Марія
5
2019-12-27

Я боялася брати кредит, бо зайвих грошей на оплату відсотків у мене не було. Але Safe Zaim допоміг мені знайти кредит під 0%! Я спочатку не повірила, але варіантів було небагато. Так я повернула кредит з мінімальними для себе збитками! За що я дуже дякую!

Валерій
5
2019-12-17

Не думав, що так швидко зможу отримати гроші, якщо заповню заявку онлайн, бо робив це вперше. Зрозумів, що це найкращий спосіб для мене на даний момент.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024