Кредити з MyWallet: додаткова інформація та відгуки

Кредити з MyWallet: додаткова інформація та відгуки

Що таке «MyWallet»?

«MyWallet» - це молода і динамічно розвиваючася компанія, яка існує на українському Мікрофінансовому ринку з 2017 року. За час своєї роботи сервіс зарекомендував себе, як надійний фінансовий партнер для багатьох громадян України, незалежно від їх статусу і достатку. Кредитна установа повністю орієнтована на онлайн кредитування, з цієї причини компанія не має своїх відділень. Всі послуги надаються через інтернет.

Мінімальна сума позики становить 500 гривень, а максимальна - 15 000 гривень. Але при першому зверненні максимальна сума позики – 10 000 грн. Мінімальний термін, на який можуть бути видані кошти, це 5 днів, а максимальний - 30 календарних днів. Компанія використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, а професійні консультанти готові відповісти на всі питання на гарячій лінії для клієнтів.

Відсоткова ставка в «MyWallet»

Для того щоб подивитися, яку суму знадобиться оплатити за користування кредитними коштами, можна скористатися кредитним калькулятором на головній сторінці сайту.

Хто може взяти кредит у «MyWallet»

У «MyWallet» діє ряд обов'язкових вимог до позичальників:

- наявність паспорта та ідентифікаційного коду,

- українське громадянство і реєстрація,

- постійне проживання на території держави,

- наявність банківської карти одного з банків України,

- дієздатність та працездатність,

- вік від 18 до 65 років,

- доступ до інтернету і діючий номер мобільного телефону.

Переваги с ервісу «MyWallet»

Сервіс «MyWallet» має низку переваг серед інших аналогічних компаній. Клієнти відзначають наступні плюси співробітництва з компанією:

- отримати кредит можуть люди пенсійного віку, для яких в банках оформлення позикимайже неможливо;

- щоб скористатися послугами фірми не знадобиться шукати довідку про доходи, витрачати багато часу на збір документів;

- організація готова співпрацювати з особами, які не мають офіційного місця роботи, що дуже поширено в наш час;

- клієнти можуть не переживати за збереження своїх даних - в «MyWallet» встановлені найсучасніші та надійні системи безпеки;

- якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете зв'язатися з консультантом компанії;

- тут раді працювати зі студентами, які знаходяться на навчанні, і не мають постійної роботи;

- приймаючи рішення, система не бере до уваги кредитні історії клієнтів, а аналізує перспективи співпраці, спираючись на дані анкет;

- постійні акції та розіграші роблять співпрацю з «MyWallet» вигідною та цікавою;

- процедура реєстрації та заповнення заявки не займе більше півгодини - анкета проста, зрозуміла кожному;

- оплатити свій кредит ви можете будь-яким, зручним для вас способом, для цього не обов'язково йти в конкретне відділення;

- вся процедура оформлення може здійснюватися з дому або офісу;

- якщо у вас виникли фінансові проблеми, ви завжди можете скористатися пролонгацією;

-інтерфейс сайту - простий і зрозумілий, орієнтований на різних клієнтів. У тому числі і тих, хто не є фахівцями в комп'ютерах;

- на обробку заявок йде мінімум часу;

- компанія добре ставиться до бажаючих отримати позику дуже лояльно, тому має високий відсоток схвалень за запитами;

- відсоткова ставка 1.6% - досить вигідна, в порівнянні з рядом інших ринкових пропозицій.

Недоліки сервісу «MyWallet»

Компанія Май Воллет відрізняється і деякими особливостями в роботі зі своїми клієнтами, наприклад, варто згадати такі:

- обмеження по сумі кредиту для нових клієнтів — до 5000 гривень;

- подати заявку на 15 000 гривень можна тільки при п'ятому зверненні в компанію;

- звернення на мікрокредит перевіряються тільки в робочий час, не дивлячись на те, що приймаються цілодобово.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрофінансова установа "Майволлет" працює на території України, чітко виконуючи всі норми і вимоги українського законодавства. Фірма має ліцензію на ведення кредитної діяльності, а так само в вересні 2017 року одержала свідоцтво про те, що пройшла реєстрацію в якості фінансової установи. Компанія організована товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Воллет».

Інструкція оформлення мікрокредиту в «MyWallet»

Сучасна мікрофінансова компанія «MyWallet » подбала про те, щоб процедура оформлення онлайн позики була максимально простою та зручною для клієнтів. Розглянемо інструкцію, як оформити заявку і отримати кредит від сервісу:

1. На головній сторінці оберіть термін і суму позики. Для цього встановіть індикатори в потрібному положенні, і уважно ознайомтеся з інформацією в нижній частині калькулятора. Тут ви побачите крайній термін погашення заборгованості, а також суму, яку треба буде внести, разом з процентними нарахуваннями. Якщо умови вас влаштовують, натисніть кнопку «Отримати гроші».

2. Тепер необхідно заповнити реєстраційну форму, тут вкажіть свої контактні дані - електронну пошту, телефон, ідентифікаційний номер та ПІБ українською мовою. Так само придумайте пароль для входу в свій особистий кабінет. Натисніть кнопку "Далі".

3. У найближчі кілька секунд ви отримаєте повідомлення з комбінацією символів, яку потрібно вказати у вікні, після чого натисніть кнопку «Підтвердити». На цьому реєстрація закінчена, ваш номер закріпився за особистим кабінетом.

4. Тепер ви переходите до заповнення самої заявки на отримання грошей. Вам знадобиться заповнити кілька анкет, в яких повинні бути вказані всі ваші дані. В основній формі відзначте свою дату народження, сімейний стан, а також контактні номери двох людей. які зможуть підтвердити вашу особистість. Натисніть кнопку "Далі".

5. Наступна вкладка призначена для вказівки вашоїфактичної адреси і адреси реєстрації.

Після натискання кнопки «Далі» відкриється нова форма, всі питання в якій стосуються вашої роботи, доходів, платоспроможності.

6. Прикріпіть в спеціальних вікнах фотографії документів, їх бажано заздалегідь відсканувати і зберегти на пристрої, з якого буде оформлятися позика.

7. Так як компанія буде відправляти гроші на вашу картку, необхідно закріпити її за вашим профілем, тобто верифікувати. Вкажіть номер своєї картки, її термін дії, і CRVкод, вказаний на зворотньому боці картки. Система зніме невелику суму з вашого балансу (менше 1 грн.). І вам потрібно буде вказати, що це за сума, тим самим підтвердивши, що ви є власником картки. Після цього гроші повернуть на ваш рахунок, а карта закріпиться в особистому кабінеті.

8. Повторно перевірте суму і термін кредитування, після чого уважно вивчіть кредитну угоду. Якщо вас все влаштовує, натисніть - «Згоден», якщо з'явилися питання, зв'яжіться з менеджерами на гарячій лінії і з'ясуйте всі нюанси.

9. Чекайте дзвінка від оператора, він задасть вам кілька запитань, після чого рішення буде прийнято в найближчі хвилини.

Відмова. Можливі причини

Іноді мікрофінансові компанії надсилають негативну відповідь по заявці. Це буває не часто, але такі ситуації трапляються. Варіанти причин для відмови наступні:

- ваша анкета містить неправдиві дані;

- ви допустили друкарську помилку або помилку при зазначення відомостей в анкеті;

- ваша картка банку прострочена;

- на балансі немає грошей, щоб верифікувати карту;

- фотографії не чіткі, на них не зрозумілі номера документів та інша інформація;

- ви оформили заявку відразу після закриття попередньої позики;

- у вас вже є кредит в MyWallet;

- оператор не зміг вам додзвонитися.

Ви можете спробувати ще раз відправити запит на отримання кредитних коштів, виправивши всі можливі помилки, перевіривши баланс і карту, а так само свій особистий кабінет.

Промокод від «MyWallet»

Фірма пропонує своїм клієнтам скористатися знижкою на отримання позики, для цього необхідно ввести спеціальну комбінацію, натиснувши на рядок «Промокод» на кредитному калькуляторі. Щоб отримати цю комбінацію, підпишіться на розсилку, і регулярно перевіряйте свою поштову скриньку. Так само можна знайти промокод, виконавши будь-які дії на сторінках компанії в соціальних мережах, або встановивши мобільний додаток.

Знижки та акції

Компанія регулярно проводить акції для своїх клієнтів - це бонусні програми, цікаві пропозиції та призи.

Способи повернення кредиту

Погасити свою заборгованість можна декількома способами:

1. Зайдіть в особистий кабінет і переведіть необхідну суму зі своєї банківської картки, при цьому гроші надійдуть моментально на рахунок компанії.

2. Зверніться у відділення будь-якого банку, і відправте потрібну суму банківським переказом, вказавши реквізити сервісу. Термін надходження коштів в компанію - до трьох календарних днів.

3. Скористайтеся терміналом самообслуговування - знайдіть іконку «MyWallet», вкажіть потрібні відомості, і направте платіж, при цьому не забудьте про комісії, яку термінал бере за переказ грошей.Кошти можуть йти не більше трьох днів.

Наслідки прострочення позики

Якщо клієнт не виплачує гроші своєчасно, починаючи з першого дня прострочення, йому буде щодня нараховуватиметься пеня в розмірі 1.6%, не рахуючи процентної ставки. Крім того, дані про прострочення направляють в бюро кредитних історій, що відразу знижує рейтинг позичальника. Працівники сервісу будуть регулярно дзвонити боржникові, а так само тим людям, чиї номери були вказані при заповненні анкети.

Через деякий час компанія має право передати борг колекторській фірмі, або відправитися в суд, щоб відшкодувати заборгованість шляхом конфіскації майна боржника. Щоб уникнути безлічі негативних наслідків, краще скористатися послугою пролонгації, або своєчасно внести платіж.

Пролонгація

Оформити пролонгацію кредиту можна в особистому кабінеті. Для цього необхідно, слідуючи інструкціям обрати необхідну вкладку, а якщо виникнуть питання або проблеми - зателефонувати в службу підтримки. Щоб скористатися послугою, необхідно сплатити в повній мірі процентну частку кредиту, а так само пеню, якщо вона була вже нарахована. Оформляти відстрочку можна скільки завгодно, її максимальний термін становить 30 днів. Компанія так само знімає деяку суму в якості додаткового платежу за несвоєчасне погашення боргу.

Контакти

Номер гарячої лінії: 0 (800) -211-049

Графік роботи клієнтської підтримки: будні дні - з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 20-00, вихідні дні - з 10-00 до 19-00.

Адреса електронної пошти: info@mywallet.net.ua

Таким чином, відгуки людей говорять про те, що фірма працює чесно і прозоро, швидко реагує на звернення клієнтів і надає лояльні умови кредитування.

Відгуки про «MyWallet»

Валерія
5
2020-04-08

Дуже терміново знадобилися гроші. Подавала в три мікро позики. My wallet спрацювали миттєво. Я задоволена. При чому, примудрилася оформити кредит в mywallet навіть з 3G. Класна річ,а головне, робоча! Всім рекомендую!

Світлана
5
2020-03-05

Головне - що застава і довідки не потрібні! Захотіла взяти кредит, заповнила заявку за 10 хвилин, отримала гроші ще через 20 хвилин і витрачаєш куди тобі потрібно. Так і повинно бути, молодці!

Андрій
5
2020-03-01

У мого батька були проблеми. Оформив кредит в MyWallet. Ставка, напевно, найменша, яку я взагалі зустрічав. Гроші прийшли на карту через 30 хвилин. Використовував 3000 грн за призначенням, а погасив борг за 20 днів.

Кирило
5
2020-02-25

Великі гроші до зарплати в MyWallet не візьмеш, а ось перебитися на перший час мені цілком вистачило. Заявку обробляють швидко і гроші швидко потрапляють до мене на карту.

Марина
5
2020-01-26

Я давненько хотіла піти на курси масажу, але ціна навчання просто захмарна. Вдячна подрузі за розповідь з особистого досвіду про онлайн кредитування. Вона не натішиться. А тепер і я на довгоочікуваних курсах і з вдячністю до вас!

Олег
4
2019-12-23

У мого сина проблеми з грошима. Він взяв кредит тут, а оплачувати довелося мені, і це не вперше. Але тільки в майВоллет до мене поставилися добре. Не погрожували і з розумінням розповіли, як і що оплатити. Дякую за гарне ставлення, але кредит синові, будь ласка, більше не видавайте.

Вадим
5
2019-12-20

Зламалася моя ластівка, тому гроші потрібні були на ремонт машини. Отримав кредит на карту, прислали 4 000. Виручили, так тримати.

Максим
4
2019-11-13

Все відмінно, але є пару нюансів. Раджу гасити кредит в касі банку, або через термінал, а не в особистому кабінеті. Так у вас 100% є чек. В особистому кабінеті бувають збої або просто сам сайт не вантажиться. Не ризикуйте, щоб не потрапити на штраф.

Олена
5
2019-10-30

Знадобилися гроші доньці на випускний - хотілося зробити дитині невеличке свято. Зарплату затримали, як зазвичай, і довелося звертатися в кредитну організацію. Тут мені видали гроші дуже швидко, не виникло ніяких проблем з оформленням, дуже просто погашати позику через особистий кабінет - я прямо з роботи гроші відправила, все пройшло відмінно!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024