Кредити з Mister Money: детальна інформація та відгуки

Кредити з Mister Money: детальна інформація та відгуки

Що таке Mister Money?

Mister Money - це оперативний сервіс для людей, яким терміново знадобилась невелика сума грошей. При цьому позичальникові не потрібно надавати безліч документів, на відміну від звернення в банк.

Вимоги до позичальників

Відповідати вимогам просто. Для отримання позики необхідно:

 • бути громадянином України,

 • мати паспорт та ІПН,

 • бути віком від 18 до 60 років,

 • мати іменну картку або банківський рахунок,

 • мати номер телефону та електронну пошту,

 • бути право- і дієздатним.

Хто може отримати позику?

Мікрокредити від Mister Money доступні всім верствам населення, відповідним вищевказаним вимогам. В основному, це люди, яким терміново знадобилася невелика сума, щоб протягнути до зарплати, придбати що-небудь або ж вирішити інші фінансові питання.

Доступна сума і терміни

При першому зверненні Mister Money видає онлайн позики на суму від 100 до 3000 гривень на термін від 1 до 30 днів. Максимальна сума при повторних зверненнях становить 5000 гривень, а термін може бути збільшений до 60 днів.

Процентна ставка

Процентна ставка становить 1,7% в день.

Способи отримання позики

Клієнти можуть отримати позику на банківську карту. Карта повинна належати позичальнику і бути відкрита на його ім'я. Введення карти, що належить іншій людині буде розцінюватися як надання недостовірних даних і ви будете заблоковані системою. При цьому, не можна використовувати віртуальні карти, а також карти іноземних банків.

Як оформити першу позику в Mister Money?

На головній сторінці офіційного сайту компанії в кредитному калькуляторі необхідно вибрати бажану суму і термін позики. Потім потрібно пройти коротку реєстрацію. Процес повинен зайняти не більше 5 хвилин. Для початку потрібно ввести номер телефону, електронну пошту, логін, пароль і натиснути "Реєстрація". Потім у висвітившомуся вікні потрібно ввести SMS-код, який прийшов на номер телефону, щоб підтвердити реєстрацію. Далі слід заповнити анкету з особистими даними. Вона заповнюється одноразово, перед отриманням першої позики. Для заповнення анкети потрібно ввести паспортні дані, ІПН і банківську карту. Необхідні дані банківської картки: номер картки, термін дії, ім'я власника карти, код CVV2. Потім система попросить вас зробити фото з розгорнутим паспортом на першій сторінці.

Після цього система моментально прийме рішення з приводу видачі кредиту і при позитивному рішенні потрібно буде підписати договір. Для цього вам на номер телефону прийде SMS-код, який потрібно буде ввести в необхідне поле. Після підписання договору гроші надійдуть на карту протягом декількох секунд.

Повторна позика в Mister Money

При оформленні повторної позики досить зайти в особистий кабінет, вибрати суму і термін та миттєво отримати гроші.

Як погасити позику в Mister Money?

Існує кілька способів погашення позики:

 1. Банківською картою в особистому кабінеті. Там ви побачите актуальну суму до погашення. Виберіть погашення або пролонгацію, потім карту з якої хочете погасити. При необхідності карту можна додати. Натисніть «Додати карту» і заповніть її дані: номер, термін і ПІБ. Тепер ви можете погасити позику за допомогою неї.

 2. На сайті, не заходячи в особистий кабінет. На головній сторінці сайту в розділі "Види оплати" потрібно вибрати "Оплатити". Потім ввести номер договору, при необхідності можете уточнити його в службі підтримки.

 3. Через мережу платіжних терміналів, які дозволяють платити за вільними реквізитами. Наприклад, в терміналі ПриватБанку. Для цього введіть реквізити компанії, які ви можете знайти на офіційному сайті компанії. У призначенні платежу вкажіть договір кредиту або ІПН. Можлива комісія. Після оплати збережіть чек.

 4. Готівкою у відділенні будь-якого банку. Потрібно перевести необхідну суму за реквізитами. У призначенні платежу потрібно вказати номер договору або ІПН.

 5. Через інтернет-банкінг. У мобільному додатку вашого банку потрібно зробити переказ грошових коштів на рахунок компанії за реквізитами. У призначенні платежу потрібно вказати номер договору або ІПН.

Пролонгація позики

Пролонгувати позику можна тими ж способами, що і погасити її. Позика може бути пролонгована на термін надання позики, за умови, що клієнт виплатить відсотки, що набігли за весь термін користування позикою до його закінчення. Якщо ж було порушення своєчасної оплати, то клієнт може скористатися пролонгацією, після того, як оплатить штрафні відсотки за порушення зобов'язання по поверненню, а також відсотки за весь термін користування позикою.

Дострокове погашення

Клієнт може достроково погасити всю суму, при цьому він платить тільки за фактичні дні користування позикою.

Чи можна оплачувати позику частинами?

Позичальник може виплачувати заборгованість будь-якими зручними йому частинами.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

Якщо гроші ще не були вам переведені, то потрібно звернутися до служби підтримки і попросити скасувати заявку. Якщо ж гроші вже були переведені, то скасувати заявку не можна, але можна скористатися достроковим погашенням.

Прострочення позики

У разі прострочення кредиту, перші 3 дні діє дисконтна ставка 1,7%, всі наступні дні ставка становитиме 3%.

При простроченні кредиту компанія здійснює такі дії: спочатку вона відправляє SMS-повідомлення та листи на електронну пошту, після чого клієнту будуть надходити телефонні дзвінки. Компанія може звернутися до суду або поступитися правом на вимогу за кредитом третім особам, таким як колекторські компанії. Також компанія може використовувати інші методи, не заборонені законодавством.

Причини відмови в позиці

При схваленні заявки автоматизована система враховує безліч факторів. Тому точну причину дізнатися складно. Проте найпоширенішими причинами відмови є:

 • надання недостовірної інформації клієнтом. Навіть при випадковому допущенні помилки, система розцінює це як навмисну дію;

 • невідповідність даних, поданих заявником, вимогам для отримання кредиту;

 • наявність у позичальника простроченої заборгованості;

 • позичальник не надав необхідні документи або не зробив фото з паспортом;

 • погана кредитна історія.

Чи безпечно користуватися послугами Mister Money?

Компанія веде свою діяльність відповідно до закону України і офіційно зареєстрована національною комісією з регулювання сфери ринків фінансових послуг. Компанія гарантує конфіденційність позичальника, а персональні дані клієнтів надійно захищені.

Відділення компанії у містах України

Компанія веде діяльність онлайн.

Чому не приходить СМС?

Для початку, потрібно переконатися, що ви правильно вказали номер мобільного телефону. Іноді СМС може приходити не моментально і варто почекати до 10 хвилин. Якщо ж це не допомогло, варто перезавантажити свій телефон. І запросити відправити код повторно. Якщо ж і це не допомогло, варто звернутися в службу підтримки.

Чому не приходить лист на email?

Перевірте, чи правильно вами була вказана електронна пошта, потім перевірте папку «Спам». Якщо лист потрапив в цю папку, відзначте, що лист не є спамом, щоб надалі листи приходили в папку «Вхідні». Якщо ж там його не виявилося, зверніться в службу підтримки, вказавши, який лист ви чекаєте.

Як видалити особистий кабінет?

У клієнта немає можливості видалити особистий кабінет самостійно. Клієнт може звернутися в службу підтримки з проханням видалити його, при цьому у нього не повинно бути відкритих позик.

Плюси і мінуси компанії Mister Money

До позитивних сторін компанії можна віднести:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • моментальний переказ грошей на карту,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • можливість продовження і дострокового погашення позики,

 • безліч способів погашення кредиту,

 • оперативна служба підтримки.

Негативні сторони компанії:

 • не можна оформити другу позику, поки не повернеш першу,

 • невеликі сума для першої позики та максимальна сума,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань Mister Money вправі передати інформацію в колекторську компанію.

Бонуси та акції

За актуальною інформацією можна стежити на офіційному сайті або ж в соціальних мережах.

Контакти

Номер телефону: 0 (800) 750-395

Email: info@mrmoney.com.ua

Час роботи: пн-пт: з 10:00 до 19:00.

Висновок

Таким чином, основним плюсом компанії є моментальне надання позики розміром до 3000 гривень при першому зверненні. Відсоток відмов мінімальний.

Відгуки про компанію Mister Money

Алевтина
5
2020-08-01

Ніяк не встигала погасити позику в Містер Мані, страшенно боялася зателефонувати їм і сказати про це. Але все ж таки зважилася, і як виявилося, її можна продовжити, що я і зробила. Дякую за розуміння, навіть не сподівалася на позитивний результат, але все закінчилося добре.

Олександра К.
5
2020-07-22

Думала сама не впораюся з оформленням, а виявилося розібралася моментально. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, так що проблем не виникло. Отримала займ за 10 хвилин. По-любому буду далі користуватися послугою, думаю виручить ще не раз!

Євген
4
2020-07-14

Ну нічого надприродного, МФО як МФО. Відсотки великі, ну як і в інших МФО, власне кажучи. Компанія надійна, от і за послуги переплачувати доводиться. Але максимальна сума в 5000 грн це звичайно смішно, як на мене.

Іван
5
2020-06-21

Чесно, не думав, що так просто можна гроші отримати на карту. Був в магазині, не вистачило грошей, згадав про такий сервіс і вирішив спробувати. Отримав кредит поки гуляв по території магазину! Минуло хвилин 15 максимум! Покупку зробив, додому повертатися не довелося. Зручно що можна навіть на 1 день взяти, перебитися. На слідуючий день погасив. Все чітко! Дякую за послугу!!!

Світлана
5
2020-05-26

Мене завжди лякали кредитами, що з них неможливо вирватися. Але ось я зіткнулася з ними. Завжди плачу вчасно, так що зі штрафами не стикалася. А це говорить про те, що якщо виконувати умови, все буде добре. Всім удачі, бажаю не влазити в боргові ями.

Лідія
4
2020-05-25

Збільште максимальну суму для постійних покупців! Цих 5 тис ні на що не вистачає! В іншому все влаштовує, і відсотки нижче, ніж в інших МФО. Все прозоро, повертаю ту суму, яка була зазначена при оформленні. Так би мовити підводних каменів немає.

Микола
5
2020-04-22

Один раз потрібні були гроші, а всі знайомі мені відмовили. Так ось я вирішив, що сам впораюся. З тих пір тільки так і вирішую. Так, звичайно переплачую трохи за користування, але це краще, ніж зіпсувати свою репутацію перед друзями. Так що перевірив на собі, на компанію можна розраховувати.

Микита
5
2020-03-16

Не вистачало дружині на подарунок, довелося звернутися за допомогою в Містер Мані. Вони мене дуже виручили, дружина залишилася задоволеною, а це для мене головне. Для отримання грошей, знадобився лише паспорт, ІПН і сама банківська карта. Це дуже круто, не знаю де ще так просто гроші отримати можна!!!

Дарина
5
2020-03-08

Мені подобається, як працює Містер мані, отримую займ в будь-якому місці, головне щоб інтернет був. Вже знаю, що можу на них розраховувати і отримати гроші протягом хвилини. Умови влаштовують. Шкода, що сума маленька, але зате ніякої паперової тяганини!

Михайло
5
2020-02-18

Загалом я прострочив повернення на 2 дня, думав вже купа штрафів буде, навіть в особистий кабінет боявся заходити. А насправді там діє дисконтний відсоток перші 3 дні прострочення, і він такий же як і звичайний відсоток, який я кожен день плачу по кредиту. Дуже це порадувало, спасибі за лояльне ставлення!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 5 серпня 2020