Кредити з MoneyBoom: додаткова інформація та відгуки

Кредити з MoneyBoom: додаткова інформація та відгуки

Що таке MoneyBoom?

MoneyBOOM - це сучасна мікрофінансова компанія, яка надає кредити онлайн на банківську карту практично кожному громадянину України. Організація заснована в 2014 році київською компанією "Інфінанс" та використовує тільки власні кошти.

Вимоги до позичальника

Вимоги до претендентів у компанії MoneyBoom досить лояльні. Для отримання кредиту потрібно надати:

 • паспорт громадянина України;

 • ідентифікаційний код;

 • активну банківську картку;

 • номер мобільного телефону;

 • адресу електронної пошти.

Важливо знати! Отримати грошові кошти в MoneyBoom можуть тільки громадяни України, яким вже виповнилося 20 років.

Умови отримання позики

При першому зверненні доступна сума від 250 до 5 000 гривень на термін від 5 до 30 днів. При повторних позиках сума збільшується до 20 000 гривень. Максимальна денна ставка становить 3,5% в день.

Оформлення першого кредиту з MoneyBoom

Для того щоб отримати грошові кошти від компанії MoneyBOOM в перший раз, необхідно зробити такий порядок дій:

1) Зайти на офіційний сайт МаніБум. За допомогою кредитного калькулятора розрахувати необхідну суму на бажаний термін, натиснути "Оформити кредит".

2) Оформити коротку онлайн-заявку на МаніБум, де вказати номер мобільного телефону. На нього незабаром прийде СМС-повідомлення з паролем для реєстрації в системі.

3) А потім ввести інші запитувані особисті дані: ПІБ, адреса, номер паспорта, ІПН, місце проживання.

4) Після реєстрації позичальник отримує доступ до Особистого кабінету, де вводить відсутню інформацію про себе, а також номер банківської карти. Для перевірки правильності введених даних на ній зарезервується сума в розмірі до 1 гривні.

5) Заявка розглядається протягом 5 хвилин, після чого людина отримує результат розгляду.

6) Потрібно підтвердити банківську карту шляхом блокування системою суми до 1 гривні, яку точно повинен вказати позичальник. Після підтвердження дані кошти відразу ж будуть доступні.

7) Іноді потрібно надати фото або скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду.

8)  Якщо відповідь позитивна, то протягом 5 хвилин після схвалення на банківський рахунок надійде необхідна сума.

Оформлення наступних кредитів

Оформити другий і наступні кредити в MoneyBoom набагато швидше і простіше, ніж в перший раз. Для цього слід:

 1. На головній сторінці офіційного сайту виповнити вхід в особистий кабінет MoneyBoom. Потім вказати номер мобільного телефону і пароль, створений під час першої реєстрації.

 2. В Особистому кабінеті обрати необхідну суму грошових коштів і термін, на який береться кредит.

 3. Підтвердити згоду на отримання позики. Після цього на банківській картці буде зарезервована сума до 1 гривні, яку вказує позичальник (з точністю до копійки).

 4. Гроші будуть нараховані протягом 5 хвилин після підтвердження заявки.

Як погасити мікрокредит в MoneyBoom?

Є кілька способів погашення кредитної заборгованості:

 • через Особистий кабінет шляхом переказу грошей з банківської карти,

 • готівкою в будь-якому платіжному терміналі,

 • у касі будь-якого банку.

Зверніть увагу! Найпростіший спосіб - переказ грошей зі своєї пластикової карти. Не потрібно виходити з дому для погашення кредиту, а крім того - сума відразу ж надходить на рахунок Моней Бум без комісії.

Реструктуризація в MoneyBoom

Якщо у клієнта немає можливості своєчасно внести оплату, він може оформити відстрочку платежу, що допоможе уникнути нарахування штрафу та пені. Ця послуга надається компанією безкоштовно, необмежену кількість разів. Єдина умова - позичальник повинен виплатити процентну частину позики і пеню, якщо вона все-таки вже була нарахована.

Що буде, якщо не платити?

У випадках, коли позичальник не закриває повністю кредит до зазначеного в договорі терміну, з першого дня прострочення MoneyBoom процентна ставка збільшується в 2 рази, тобто становитиме 3,5%. Якщо ж людина свідомо не виплачує заборгованість більше 2 тижнів, то компанія має право подати судовий позов.

Важливо! МаніБум залишає за собою право передати кредитний борг колекторським організаціям, а вони користуються вже більш радикальними методами для повернення грошових коштів.

Акції та знижки

Мікрофінансова компанія MoneyBoom регулярно проводить різні акції і надає знижки nf бонуси. Наприклад, за кожного приведеного клієнта людина отримує 50 гривень. Крім цього, з кожним наступним зверненням сума позики буде збільшуватися, за умови своєчасної виплати попередніх боргів.

Також в компанії є промокоди. Промокод MoneyBoom можна отримати регулярно користуючись послугами МаніБум, при цьому повертаючи кошти своєчасно. Щоб не пропустити нові промокодом корисно підписатися на розсилку новин від офіційного сайту.

Плюси і мінуси MoneyBoom

Мікрофінансова організація МаніБум має ряд переваг:

- швидку відповідь за рішенням видачі кредиту за допомогою СМС-оповіщення;

- програми лояльності, бонуси, знижки, промокоди для сумлінних позичальників;

- мінімальний пакет документів для оформлення кредиту;

- зручний вхід у MoneyBoom і можливість відстежити стан свого кредиту;

- отримання необхідної суми на пластикову карту будь-якого українського банку;

- є можливість заздалегідь погасити заборгованість без комісії;

- можливість продовження термін виплати при форс-мажорних обставинах.

Велика кількість плюсів перекриває всі недоліки компанії. До мінусів можна віднести:

- скарги клієнтів на тривалий розгляд заявок;

- у разі прострочення МаніБум нараховує велику пеню, а при довготривалому - навіть звернутися до суду або колекторів.

Контакти MoneyBoom

Номер телефону головного офісу - (044) 490-99-90.

Можна замовити зворотний дзвінок на сайті компанії.

Адреса електронної пошти - info@moneyboom.com.ua .

Facebook MoneyBoom: https://www.facebook.com/moneyboom.ua

Висновок

Якщо терміново потрібен кредит - MoneyBOOM з легкістю в цьому допоможе. Компанія впевнено розвивається серед МФО України. За кілька років своєї роботи про організацію склалися виключно позитивні відгуки: швидко видається кредит, невисока процентна ставка, лояльні вимоги до потенційних позичальників, регулярні бонусні програми.

Відгуки про MoneyBoom

Володимир
5
2021-02-26

Я давно шукав такий сервіс, який можна використовувати як підстрахування до зарплати або ж якщо терміново потрібні гроші. Першу суму тут брав 1000 грн, дали швидко, без всяких зайвих питань, в цілому дуже зручно. Другий раз потрібно було 3000, те ж саме -швидко, просто і зручно. В обох випадках складався договір, в якому детально були прописані всі умови, в тому числі розмір комісій і тд. Немає ніяких підводних каменів, все чисто і прозоро. Знаю, що максимум вони дають 15000 грн. Далеко не кожна компанія готова надати таку суму. Тому Манібум має перевагу.

Павло
5
2021-01-13

Довелося мені самому скористатися послугами мікрофінансової організації МаніБум. Враження приємні: швидко відгукнулися на заявку, від подачі заявки до отримання грошей пройшло всього 20 хвилин. Відсоток цілком адекватний, менеджери привітні і грамотні, завжди допоможуть, якщо виникають питання. Я задоволений, вже повернув, тепер при необхідності буду звертатися.

Петро
5
2021-01-05

Швидко видали гроші, без будь-яких зайвих питань. Звичайно, процентна ставка тут по-справжньому королівська: всього 1.75% в день при першому зверненні! На MoneyBoom також є система промо-кодів, які надають можливість добре заощадити

Антон
4
2020-11-25

Скористався цим сервісом мікрокредитування MoneyBoom. Оформив там заявку на 1000 гривень. Все пройшло швидко, підписавши договір я отримав свою суму. Можу рекомендувати.

Олена
4
2020-11-15

Коли потрібні гроші, я вже навчена гірким досвідом, що не бігаю по друзях у пошуках, хто може зайняти. А відразу заходжу на сайт МаніБум і замовляю потрібну суму. Ще жодного разу не підводили.

марина п.
5
2020-04-21

Ніколи не любила позичати гроші, але складна життєва ситуація не залишила іншого виходу. Різні варіанти розглядала, але в підсумку таки сервісом MoneyBOOM вирішила скористатися. Зайшла на сайт і там у всьому швидко розібралася. Сам процес позики дуже грамотно і зрозуміло розписано, варто тільки слідувати інструкціям і подати заявку. Додаткових документів надавати не потрібно. Схвалили мені позику в 4 тисячі дуже швидко, гроші просто зарахували на картку. Умови я чітко розуміла, адже сума, яку я повинна була повернути докладно розписана. В результаті звичайним переказом це здійснила. Сервіс тільки позитивні враження про себе залишив, буду їм користуватися і далі.

Вікторія
5
2020-02-04

В MoneyBoom зверталася 3 рази, поки задоволена - дуже швидко оформляють позики, буквально протягом 20 хвилин. І суму можна взяти пристойну з першого разу, а з третього разу вже доступна сума 15000 грн

Вадим
4
2019-12-24

На моєму рахунку вже дві позики в даній конторі. Отримати їх було просто і легко. Перший раз мені на карту 1,5 тисячі прийшло, потім ще 4 позичив. Ставка дуже вигідна виходить, тим більше що термін у мене був всього 7 днів, тому переплатив копійки. Прийшли гроші прямо на картку, нікуди їхати не довелося, звичайним перекладом їх і повернув. Все зручно і просто. Сервіс нормальний.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024