Кредити з MoneyBoom: додаткова інформація та відгуки

Кредити з MoneyBoom: додаткова інформація та відгуки

Що таке MoneyBoom?

MoneyBOOM - це сучасна мікрофінансова компанія, яка надає кредити онлайн на банківську карту практично кожному громадянину України. Організація заснована в 2014 році київською компанією "Інфінанс" та використовує тільки власні кошти.

Умови отримання першого кредиту з MoneyBoom

Для того щоб отримати грошові кошти від компанії MoneyBOOM в перший раз, необхідно зробити такий порядок дій:

1)      Зайти на офіційний сайт організації. За допомогою кредитного калькулятора розрахувати необхідну суму на бажаний термін, натиснути "Згоден".

2)      Оформити коротку заявку на оформлення кредиту, де вказати номер мобільного телефону. На нього незабаром прийде СМС-повідомлення з паролем для реєстрації в системі.

3)      Після реєстрації позичальник отримує доступ до Особистого кабінету, де вводить відсутню інформацію про себе, а також номер банківської карти. Для перевірки правильності введених даних на ній зарезервується сума в розмірі до 1 гривні.

4)      Заявка розглядається протягом 5 хвилин, після чого людина отримує результат розгляду.

5)      Якщо відповідь позитивна, то протягом 5 хвилин після схвалення на банківський рахунок надійде необхідна сума.

Зверніть увагу! На наступний день після оформлення заявки поштою повинен прийти кредитний договір для його підписання. Це потрібно для того, щоб позичальник в майбутньому зміг легко отримувати кредити на більші суми.

Оформлення наступних кредитів

Оформити другий і наступні кредити в MonayBoom набагато швидше і простіше, ніж в перший раз. Для цього слід:

1)      На головній сторінці офіційного сайту вибрати "Увійти в особистий кабінет". Потім вказати номер мобільного телефону і пароль, створений під час першої реєстрації.

2)      В Особистому кабінеті обрати необхідну суму грошових коштів і термін, на який береться кредит.

3)      Підтвердити згоду на отримання позики. Після цього на банківській картці буде зарезервована сума до 1 гривні, яку вказує позичальник (з точністю до копійки).

4)      Гроші будуть нараховані протягом 5 хвилин після підтвердження заявки.

Вимоги до позичальника

Вимоги до претендентів у компанії MoneyBoom досить лояльні. Для отримання кредиту потрібно надати:

-      - паспорт громадянина України;

-      - ідентифікаційний код;

-      - активну банківську картку;

-      - номер мобільного телефону;

-      - адресу електронної пошти.

Важливо знати! Отримати грошові кошти в MoneyBoom можуть тільки громадяни України, яким вже виповнилося 20 років.

Як взяти кредит в MoneyB oom ?

Для того щоб взяти кредит, позичальник повинен виконати кілька кроків:

Вибрати потрібну суму і термін на головній сторінці офіційного сайту.

Заповнити необхідні поля в реєстраційній формі.

Підтвердити номер мобільного телефону і банківської карти шляхом блокування системою суми до 1 гривні, яку точно повинен вказати позичальник. Після підтвердження дані кошти відразу ж будуть доступні.

Надати фото або скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Важливо! Максимальна сума кредиту, отримана в перший раз не може перевищувати 2000 гривень. При оформленні наступних заявок ліміт збільшується, але за умови відсутності заборгованості за попередніми позиками.

Як погасити мікрокредит в Манібум?

Є кілька способів погашення кредитної заборгованості:

-         через Особистий кабінет шляхом переказу грошей з банківської карти,

-         готівкою в будь-якому платіжному терміналі,

-         у касі будь-якого банку.

Зверніть увагу! Найпростіший спосіб - переказ грошей зі своєї пластикової карти. Не потрібно виходити з дому для погашення кредиту, а крім того - сума відразу ж надходить на рахунок МаніБум без комісії.

Реєстрація в MoneyB oom

Після розрахунку потрібної суми на головній сторінці офіційного сайту слід натиснути "Згоден". Після чого необхідно заповнити коротку заявку, потім на мобільний телефон прийде СМС-повідомлення з паролем для входу в систему. Якщо позичальник увійшов в Особистий кабінет - реєстрація пройшла успішно.

Реструктуризація боргу

Якщо у клієнта немає можливості своєчасно внести оплату, він може оформити відстрочку платежу, що допоможе уникнути нарахування штрафу та пені. Ця послуга надається компанією безкоштовно, необмежену кількість разів. Єдина умова - позичальник повинен виплатити процентну частину позики і пеню, якщо вона все-таки вже була нарахована.

Що буде, якщо не платити?

У випадках, коли позичальник не закриває повністю кредит до зазначеного в договорі терміну, з першого дня прострочення процентна ставка збільшується в 2 рази, тобто становитиме 3,5%. Якщо ж людина свідомо не виплачує заборгованість більше 2 тижнів, то компанія має право подати судовий позов.

Важливо! МаніБум залишає за собою право передати кредитний борг колекторським організаціям, а вони користуються вже більш радикальними методами для повернення грошових коштів.

Акції та знижки

Мікрофінансова компанія MoneyBoom регулярно проводить різні акції і надає знижки nf бонуси. Наприклад, за кожного приведеного клієнта людина отримує 50 гривень. Крім цього, з кожним наступним зверненням сума позики буде збільшуватися, за умови своєчасної виплати попередніх боргів.

Також в компанії є промокоди. Промокод можна отримати регулярно користуючись послугами МаніБум, при цьому повертаючи кошти своєчасно. Щоб не пропустити нові промокодом корисно підписатися на розсилку новин від офіційного сайту.

Плюси і мінуси MoneyB oom

Мікрофінансова організація МаніБум має ряд переваг:

- швидку відповідь за рішенням видачі кредиту за допомогою СМС-оповіщення;

- програми лояльності, бонуси, знижки, промокоди для сумлінних позичальників;

- мінімальний пакет документів для оформлення кредиту;

- отримання необхідної суми на пластикову карту будь-якого українського банку;

- є можливість заздалегідь погасити заборгованість без комісії;

- можливість продовження термін виплати при форс-мажорних обставинах.

Велика кількість плюсів перекриває всі недоліки компанії. До мінусів можна віднести:

- не завжди виходить увійти в Особистий кабінет з першого разу;

- скарги клієнтів на тривалий розгляд заявок;

- висока пеня в разі невиконання позичальником зобов'язань - процентна ставка збільшується в 2 рази.

Контактна інформація

Адреса електронної пошти - info@moneyboom.com.ua.

Номер телефону головного офісу - (044) 490-99-90.

MoneyBOOM, незважаючи на свою молодість, - впевнено розвивається серед мікрофінансових компаній України. За кілька років своєї роботи про організацію склалися виключно позитивні відгуки: швидко видається кредит, невисока процентна ставка, лояльні вимоги до потенційних позичальників, регулярні бонусні програми.

Відгуки про MoneyBoom 


марина п.
5
2020-04-21

Ніколи не любила позичати гроші, але складна життєва ситуація не залишила іншого виходу. Різні варіанти розглядала, але в підсумку таки сервісом MoneyBOOM вирішила скористатися. Зайшла на сайт і там у всьому швидко розібралася. Сам процес позики дуже грамотно і зрозуміло розписано, варто тільки слідувати інструкціям і подати заявку. Додаткових документів надавати не потрібно. Схвалили мені позику в 4 тисячі дуже швидко, гроші просто зарахували на картку. Умови я чітко розуміла, адже сума, яку я повинна була повернути докладно розписана. В результаті звичайним переказом це здійснила. Сервіс тільки позитивні враження про себе залишив, буду їм користуватися і далі.

Володимир
5
2020-04-09

Я давно шукав такий сервіс, який можна використовувати як підстрахування до зарплати або ж якщо терміново потрібні гроші. Першу суму тут брав 1000 грн, дали швидко, без всяких зайвих питань, в цілому дуже зручно. Другий раз потрібно було 3000, те ж саме -швидко, просто і зручно. В обох випадках складався договір, в якому детально були прописані всі умови, в тому числі розмір комісій і тд. Немає ніяких підводних каменів, все чисто і прозоро. Знаю, що максимум вони дають 15000 грн. Далеко не кожна компанія готова надати таку суму. Тому Манібум має перевагу.

Олена
4
2020-03-15

Коли потрібні гроші, я вже навчена гірким досвідом, що не бігаю по друзях у пошуках, хто може зайняти. А відразу заходжу на сайт МаніБум і замовляю потрібну суму. Ще жодного разу не підводили.

Вікторія
5
2020-02-04

В MoneyBoom зверталася 3 рази, поки задоволена - дуже швидко оформляють позики, буквально протягом 20 хвилин. І суму можна взяти пристойну з першого разу, а з третього разу вже доступна сума 15000 грн

Павло
5
2020-01-14

Довелося мені самому скористатися послугами мікрофінансової організації МаніБум. Враження приємні: швидко відгукнулися на заявку, від подачі заявки до отримання грошей пройшло всього 20 хвилин. Відсоток цілком адекватний, менеджери привітні і грамотні, завжди допоможуть, якщо виникають питання. Я задоволений, вже повернув, тепер при необхідності буду звертатися.

Петро
5
2020-01-12

Швидко видали гроші, без будь-яких зайвих питань. Звичайно, процентна ставка тут по-справжньому королівська: всього 1.75% в день при першому зверненні! На MoneyBoom також є система промо-кодів, які надають можливість добре заощадити

Вадим
4
2019-12-24

На моєму рахунку вже дві позики в даній конторі. Отримати їх було просто і легко. Перший раз мені на карту 1,5 тисячі прийшло, потім ще 4 позичив. Ставка дуже вигідна виходить, тим більше що термін у мене був всього 7 днів, тому переплатив копійки. Прийшли гроші прямо на картку, нікуди їхати не довелося, звичайним перекладом їх і повернув. Все зручно і просто. Сервіс нормальний.

Антон
4
2019-11-25

Скористався цим сервісом мікрокредитування MoneyBoom. Оформив там заявку на 1000 гривень. Все пройшло швидко, підписавши договір я отримав свою суму. Можу рекомендувати.

Надішліть свій відгук