Кредити з MAZILLA в Україні: інформація та відгуки

Кредити з MAZILLA в Україні: інформація та відгуки

Що таке MAZILLA?

MAZILLA (mazilla.com.ua) — це один з представників сервісів пошуку запозичення коштів онлайн, який працює на території всієї України. Сервіс допоможе обрати суму та термін позики, що робить пошук повністю індивідуальним. Сервіс також надає можливість отримати гроші різними способами: на карту, на рахунок, готівку. Заявки оформлюються цілодобово без вихідних. Подавши заявку на сервісі Mazilla, кредит підбирається відразу в декількох кредитних організаціях, що збільшує шанси користувача на отримання коштів.

Головною метою роботи сервісу Mazilla є пошук найкращих і найбільш вигідних кредитних пропозицій для позичальника. Mazilla допоможе всім, у кого немає можливості позичити гроші у знайомих або родичів. Адже мікрофінансові компанії пропонують доступ до грошей в найкоротші терміни.

Скільки грошей можна зайняти в MAZILLA ?

Сервіс пропонує декілька варіантів отримання грошей: онлайн позика (до 15 000 грн.), кредитна картка (150 000 грн.), та кредит (до 500 000 грн.).

Завдяки Mazilla кредит на карту можна взяти під такі відсотки: від 30% до 365% річних, залежно від компанії.

Умови для отримання кредиту з MAZILLA

Умови отримання кредиту прості та зрозумілі. Кредити видаються лише повнолітнім громадянам України, які мають банківську картку та мобільний номер телефону.

Варто відзначити, що сайт не є фінансовою установою, банком і кредитором, тому він не несе відповідальність за будь-які укладені договори кредитування та їх умови.

Отже, сервіс MAZILLA є надійним сервісом для швидкого пошуку онлайн позики, а також для слідкування за своїм кредитним рейтингом з можливістю його покращення.

Як подати заявку на кредит з MAZILLA ?

Подати заявку можна всього за кілька хвилин. Клієнту не потрібно надавати документи, шукати поручителів і відвідувати галасливі офіси. Все це можна зробити не виходячи з дому.

Для цього потрібно:

  • створити аккаунт, обов'язково ознайомившись з правилами сервісу. Потім необхідно заповнити заявку: внести в анкету свої ПІБ, номер телефону, електронну пошту та обрати Ваш регіон і місто проживання;

  • внести власні паспортні дані (при заповненні необхідно проявляти максимальну увагу, так як надані дані повинні бути правильними);

  • ввести свої банківські реквізити.

Плата за користування сервісом MAZILLA

Сервіс надає платні послуги. Вартість складає 180 грн./міс. Комісія буде списана з вашої картки після того, як ви прикріпите її до аккаунту. Ваші дані будуть оброблені в реальному часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій. Також Вам буде доступний Ваш рейтинг Фінансового здоров'я. Сервіс є щомісячним, а це означає, що при підписці ви будете отримувати порцію свіжих пропозицій від найкращих кредитних компаній.

MAZILLA в Росії

Також існує російська версія даного сервісу (mazilla.com.ru), що надає аналогічні послуги для жителів Росії. На відміну від української версії, в російській при оформленні онлайн позики можна зайняти суму до 150 000 руб., при оформленні кредитної картки - до 300 000 руб., при оформленні кредиту до 2 000 000 руб., також є послуга позики під заставу на суму до 500 000 руб., що значно перевищує ліміти української версії. Однак, це, в першу чергу, пов'язано з тим, що у російських партнерів ліміти на надання позик вищі. Це ніяк не залежить від самого сервісу, бо він спрямований лише на пошуки найкращих варіантів серед існуючих. Сплата за користування послугами сервісу становить 449 руб.

MAZILLA в Казахстані

Окрім вищезгаданих країн, сервіс MAZILLA працює в багатьох інших, таких як Казахстан, Польща, Латвія, Іспанія, Грузія та ін. Умови отримання позик приблизно однакові, різні лише суми, які можна позичити та вік клієнта. В Казахстані (mazilla.kz) можна оформити онлайн позику на суму до 200 000 тенге, кредитну картку - до 1 000 000 тенге, кредит до 1 500 000 тенге. Як і в Росії, клієнт повинен бути віком 18+. Комісія за користування послугами сайту складає 2769 тенге.

Відгуки про Mazilla

Галя В.
4
2021-02-09

Часто звертаюся до кредитних організацій. На жаль, кредитна історія в мене не найкраща, тому багато з них мені відмовляли. Але завдяки Mazilla я виправила свою погану історію та завжди слідкую за моїм фінансовим здоров'ям.

Валерій
5
2020-11-19

Іноді мені дуже тяжко бути главою родини, бо витрат завжди багато. Не вистачає часто, тому я вже звик брати онлайн позики до зарплати. Нещодавно я знайшов сервіс Мазілла і відтоді я беру найвигідніші позики з мінімальними відсотками, а сплачую всього 129 грн. в місяць за те, що вони знаходять для мене найкращі умови.

Степан
5
2020-10-13

Я витратив багато часу, щоб знайти найвигіднішу позику онлайн і заплутався, бо сайтів багато та інформації про них. Знайшов сайт Mazilla, заповнив заявку та обрав собі позику під 0%. Заощадив, навіть не дивлячись на те, що сервіс платний!

Наталія
5
2020-08-24

Нашій родині не вистачало грошей на відпустку, тому ми звернулися до сервісу Мазілла, щоб обрати найкращу позику. Про сервіс ми дізналися завдяки друзям. Обрали онлайн позику під 0% та майже нічого не переплатили, плюс у відпустці побували!

Ганна
5
2020-03-29

Мій чоловік мене залишив з двома дітьми, тому мені дуже тяжко самостійно заробляти гроші та піклуватися про дітей. Мазілла допомагає мені запозичувати гроші на вигідних умовах коли їх не вистачає. Добре, що є такий сервіс, рятував багато разів.

Вікторія
5
2020-01-12

Захворіла донька, а ліки зараз дуже дорогі, оформила вигідну позику на тиждень за допомогою Mazilla, та вже повернула її. Отримала та повернула гроші не виходячи з дому через інтернет. Дякую за якісний сервіс!

Максим
5
2019-12-18

Поламалася машина, потрібен був терміновий ремонт, грошей мені не вистачало. Випадково знайшов сайт Мазілла та вирішив спробувати. Не пошкодував, бо отримав гроші через 15 хвилин. Рекомендую!

Яна
4
2019-11-18

Дуже були потрібні гроші, яких в мене просто не було, а всі мої друзі не змогли позичити мені їх, тому я звернулася за допомогою до сервісу Мазілла. Мені надали великий вибір, обрала найкращий для мене. Залишилась задоволена.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 26 лютого 2021