Кредити з КошельОк: детальна інформація та відгуки

Кредити з КошельОк: детальна інформація та відгуки

Що таке КошельОк?

КошельОк - це універсальна фінансова компанія, яка видає онлайн-кредити на будь-які цілі. Компанія цілодобово надає споживчі мікрокредити на банківську карту без застави, довідок та поручителів. Вона відмінно підійде тим, кому терміново знадобилася невелика сума грошей.

Що потрібно для отримання позики?

Для отримання позики досить бути громадянином України, мати при собі паспорт, ІПН, банківську карту і номер мобільного телефону. Також у вас не повинно бути прострочених платежів і порушень боргових зобов'язань.

Хто може отримати позику?

Послуги компанії доступні для всіх верств населення, незалежно від соціального статусу. Потенційний покупець зобов'язаний бути право- і дієздатним громадянином України, віком від 18 до 75 років на момент надання позики.

Доступна сума і терміни

При першому зверненні ви можете взяти кредит на суму від 500 до 2500 гривень на термін від 7 до 30 днів. При повторному зверненні ви можете отримати суму від 500 до 15 000 гривень на термін від 7 до 65 днів. Гроші можна отримати тільки на банківську карту.

Процентна ставка

Процентна ставка першого кредиту складає 0,01% в день. Процентна ставка наступних кредитів становить 1,62% в день.

Як оформити першу позику в КошельОк?

Перш за все, необхідно визначитися з сумою і терміном позики. Введіть ці дані в онлайн-калькуляторі на сайті КошельОк і перевірте загальну суму до виплати. Якщо вам підходять умови, переходьте до заповнення заявки на отримання мікрокредиту. У заявці необхідно заповнити всі поля, такі дані як: ПІБ, ІПН, адреса електронної пошти, документ, що засвідчує особу, номер мобільного телефону. Номер мобільного телефону необхідно буде підтвердити, отримавши на нього SMS-код, який потім потрібно буде ввести в зазначене поле. Тим самим ви створите свій особистий кабінет. Також система автоматично надає вам договір та інші документи, підписати які можна за допомогою SMS-коду.

Після чого варто дочекатися відповіді від сервера. Час очікування зазвичай займає близько 10 хвилин. Рішення про видачу позики надійде вам у вигляді СМС-повідомлення і на електронну пошту.

Після схвалення позики, надходження грошей на вашу карту залежить від вашого банку. Якщо у вас карта Приват Банку, то зарахування буде моментальним, а якщо іншого банку - то це може зайняти до 1 години.

Увага! Наявність чинної карти, відкритої на ваше ім'я є обов'язковою умовою.

Повторна позика в КошельОк

Повторну позику можна оформити набагато швидше, адже клієнт вже заповнював всі необхідні дані. Достатньо лише зайти в особистий кабінет, вибрати суму і термін позики і підтвердити отримання позики підписавши договір.

Як погасити позику в КошельОк?

Погасити заборгованість можна: через особистий кабінет, через платіжний термінал або за допомогою банківського переказу.

 1. При погашенні позики в особистому кабінеті потрібно зайти в нього і вибрати функцію "Погашення кредиту". Висвітиться форма, в якій потрібно вказати реквізити картки: номер картки, термін дії, ПІБ і CVV2-код. Вкажіть необхідну суму до оплати і натисніть "Оплатити". У деяких випадках цю дію потрібно буде підтвердити за допомогою СМС-коду, який прийде на номер вашого телефону.

 2. Через платіжний термінал. Для цього потрібно згенерувати реквізити в особистому кабінеті. І перевести бажану суму за реквізитами в терміналі. Після чого потрібно зберегти квитанцію.

 3. За допомогою банківського переказу. Для цього потрібно згенерувати реквізити в особистому кабінеті. Потім у відділенні будь-якого банку здійснити переказ грошей в касі. Збережіть квитанцію з відмітками касира.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не в змозі погасити заборгованість в зазначений термін, у нього є можливість продовжити її на 7, 14 і 30 днів. Для цього потрібно заповнити певну форму на продовження терміну в особистому кабінеті, а також погасити всі відсотки, що набігли за дні фактичного користування кредитом. Після цього клієнт підписує договір електронним підписом (за допомогою СМС-коду). Таким чином, кредитна історія клієнта не погіршиться і він не буде оштрафований за прострочення.

Вартість продовження кредиту:

 • на 7 днів - 100 гривень,

 • на 15 днів - 200 гривень,

 • на 30 днів - 300 гривень.

Дострокове погашення позики

У клієнтів є можливість оплатити позику в будь-який момент. При цьому позичальник повинен сплатити відсотки лише за дні фактичного користування кредитом.

Чи можна оплачувати позику частинами?

У клієнтів є можливість оплачувати мікрокредит по частинах. Таким чином, його сума буде поступово зменшуватися. Якщо ви частково погасили заборгованість, а потім оформили пролонгацію, то сума, яку потрібно сплатити за пролонгацію, буде зменшена пропорційно до суми позики, що залишилася.

Прострочення позики

Через 24 години з моменту закінчення терміну повернення кредиту позичальникові щодня нараховується ставка в розмірі 3% від непогашеної суми. Через 30 днів прострочення, позичальникові нараховується одноразовий штраф у розмірі 50% від суми кредиту. Нарахування відсотків за користування кредитом припиняється через 99 днів прострочення.

Спочатку компанія відправляє SMS-повідомлення та оповіщення на email, дзвонить на номер телефону. Якщо позичальник не реагує на прохання, то компанія може звернутися до суду або поступитися правом вимоги мікрокредитів третім особам.

Чи безпечно користуватися послугами сервісу КошельОк?

Компанія має всі необхідні документи і займається видачею позик на законних підставах. При цьому компанія гарантує конфіденційність своїх клієнтів і дотримання таємниці про надання мікрокредиту.

Як відмовитися від отримання позики?

Відмовитися від отримання кредиту можна поки ви не погодилися з умовами договору. Якщо ви вже погодилися з ними, то договір починає діяти автоматично, а грошові кошти будуть перераховані на карту. Однак, протягом 14 днів з моменту підписання договору позичальник може відмовитися від подальшого користування кредитом. Про це він може повідомити роботодавця протягом 14 днів з моменту підписання, в письмовому вигляді. Протягом 7 днів з моменту подачі заяви позичальник повинен повернути отримані кошти, а також сплатити відсотки за всі дні фактичного користування кредитом.

Що робити якщо не приходить SMS?

Іноді причина полягає в самому мобільному телефоні. Потрібно перезавантажити його. Якщо ж це не допомогло, потрібно перевірити чи є на телефоні вільне місце в пам'яті, якщо немає - то видалити зайві SMS-ки та запросити SMS повторно. Якщо це все не допомогло, потрібно звернутися в службу підтримки.

Чому не приходить лист на email?

Переконайтеся, що ви не допустили помилку коли вказували вашу електронну скриньку. Іноді листи на електронну адресу приходять не відразу і потрібно просто почекати. Зазвичай вони приходять протягом 10 хвилин. Також вам слід перевірити папку "Спам". Якщо лист потрапив в цю папку, відзначте, що він не є спамом, щоб надалі ви могли отримувати їх в папку "Вхідні". Якщо ж всі перераховані вище дії не допомагають, зверніться в службу підтримки, вказавши який лист ви не отримали.

Причини відмови у видачі позики

Найбільш поширеною причиною є припущення помилки в заповненні анкети. Потрібно уважно вводити всі дані, не допускаючи помилок. Також можливо, що у позичальника вже є боргові зобов'язання, погана кредитна історія або він не входить в вікові рамки 18-75 років, або він не надав необхідні документи.

Плюси і мінуси компанії КошельОк

До позитивних сторін можна віднести:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • перший кредит під 0%,

 • широка вікова група, якій доступні позики,

 • можливість продовження і передчасного повернення позики,

 • процентна ставка нижче, ніж в інших МФО,

 • повторні кредити можна оформити строком до 65 днів.

 • оперативна служба підтримки.

Негативні сторони:

 • не можна оформити другу позику, поки не загасиш перший,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань МФО вправі передати інформацію в колекторську компанію.

Бонуси та акції

Компанія періодично проводить різні акції. На даний момент діє акція перший кредит під 0%. Відстежувати актуальну інформацію краще на офіційному сайті.

Промокоди

Промокоди потрібні для того, щоб оформити кредит під менший відсоток. Щоб отримати промокод, потрібно стежити за новинами компанії та її партнерів.

Відділення компанії КошельОк

Компанія веде онлайн діяльність, тому позику можна оформити тільки на офіційному сайті компанії.

Контакти

Номери телефонів: +38 (044) 334 44 20; +38 (093) 238-20-20; +38 (095) 238-20-20; +38 (096) 238-20-20.

Email: info@koshelok.net.

Висновок

Таким чином, компанії КошельОк можна довіряти. Компанія надає позики під менший відсоток, в порівнянні з іншими МФО. При першому зверненні діє акція кредит під 0%. У клієнта не виникне ніяких проблем, якщо він буде сумлінним платником.

Відгуки про компанію КошельОк

Андрій
5
2020-08-01

В останній раз я оформляв тут кредит на ремонт техніки. Беру не перший раз, тому вже доступна не маленька сума. Поступово виплатив, все добре, ніяких сюрпризів. Відсотки непогані, в безвихідних ситуаціях, я думаю варто звертатися.

Ігор
5
2020-07-25

Я вже давно користуюся цим сервісом. Гроші на Приват карту приходять моментально, що дуже зручно, тому що іноді немає можливості поїхати додому взяти гроші або позичити у когось.

Наталя С.
5
2020-07-13

Брала тут кредит на банківську карту, гроші перевели десь через годину після схвалення кредиту. Але мені було не терміново, тому нічого страшного. Відсотки мене влаштували, брала на 2 тижні, терміни виплат не порушувала, тому з проблемами не зіткнулася. Так претензій немає, але краще звичайно кредити не брати, якщо ви вчасно не завжди зможете виплачувати.

Святослав
5
2020-06-21

Трохи не розрахували з витратами на ремонт, тому вдячні за те, що компанія видала гроші на таку мету, боялися, що можуть не дати. При цьому я надав тільки паспорт, ІПН і мобільний телефон. Дуже зручно і значно економить час та нерви. Служба підтримки швидко відповідала на всі листи.

Катерина
4
2020-06-02

Гроші дуже терміново потрібні були, а через те, що було пізно отримала я їх вже на наступний день. Це мене дуже засмутило, але слава богу моя проблема вирішилася благополучно. Але я розраховувала на цей же день, так що будь ласка попереджайте перед видачею кредиту коли прийдуть гроші!

Анатолій
5
2020-05-20

Взяв тут займ на карту не виходячи з дому буквально за пів години! Супер сервіс! Повернув заздалегідь, відсотки не переплатив. Повертав через термінал, так що доклав мінімум зусиль. Швидше за все знадобиться ще, буду тут брати.

Станіслав
5
2020-04-29

Сервіс насправді зручний, брав тут гроші кілька разів. Перший раз оформляв довго, тому що жодного разу не робив цього. А тепер просто заходжу в особистий кабінет і оформляю в кілька кліків. Брав і на тиждень і на 2 місяці, а так не в кожної компанії можна, так що це явно перевага.

Богдан
4
2020-03-10

Не хотів влазити в борги і щоб всі про це знали, тому взяв гроші в Кошельок. Я взагалі не шарю як це робити, тому дзвонив в підтримку, у них вічно зайнято було! Думав нерви здадуть вже, але потім вони все-таки відповіли і допомогли розібратися. Я брав гроші на місяць, слава богу, з'явилася можливість раніше погасити, так я і зробив. Так що хотілося б, щоб служба підтримки нормально працювала, а так більше претензій не маю.

Олег
5
2020-02-11

Мені потрібно було перекрити інший кредит, дали без проблем, ще й під більш вигідний відсоток. КашельОК дуже виручила, і як раз за цей час я виплатив цей кредит вже без складнощів. А так я не знаю, що б я робив.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 5 серпня 2020