Кредити з Грошик: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Грошик: додаткова інформація та відгуки

Про сервіс «Грошик»

«Грошик» - це сервіс видачі кредитів на карту для фізичних осіб, які шукають додаткові кошти для оплати особистих потреб або погашення заборгованості. Іншими словами, - це онлайн-сервіс, який незалежно від місцезнаходження своїх клієнтів надасть необхідну фінансову допомогу, перевівши потрібну суму на їх банківську карту. Організація пропонує клієнтам доступні та прозорі тарифи, якісний сервіс і професійну підтримку співробітників.

Умови для отримання кредиту від «Грошик»

Вимоги до користувача онлайн кредитом компанія пред'являє мінімальні: не вимагає документи для підтвердження офіційного працевлаштування та заробітної плати, поручительства або заставного майна. Позичальник повинен бути громадянином України і мати банківську картку, яка оформлена на його ім'я на строк не менше місяця.

Подати заявку на кредит можуть фізичні особи старше 18 років. Рівень узгодження в данній установі дуже високий, тому шанс на позитивне рішення є у кожного, незалежно від його кредитної історії та величини отримуваного доходу.

При зверненні в компанію вперше, вам буде доступна сума кредиту 5 000 грн., при повторних зверненнях зі своєчасним погашенням сума зросте до 14 900 грн. Кредит можна отримати на термін до 180 днів.

Кожен користувач сервісу бере участь в програмі лояльності компанії «Грошик». За своєчасно виплачені кредити позичальник отримує бонуси. Їх він може обміняти на знижку до процентної ставки на наступні позики.

1,7% - це максимальна ставка, передбачена договором. Клієнт може її істотно знизити, приймаючи участь в бонусних програмах або використавши промокод.

Як отримати кредит?

Потенційний клієнт кредитної компанії «Грошик» повинен зайти на офіційний сайт groshik.com. На головній сторінці розміщено онлайн калькулятор, за допомогою якого потрібно вибрати оптимальну суму позики.

1. Заповнення онлайн заявки. Позичальнику необхідно пройти реєстрацію на сайті і одночасно заповнити заявку на оформлення кредиту. Крім паспортних та персональних даних людина повинна вказати соціальну інформацію про себе.

2. Рішення приймається системою і займає до 10 хвилин. Таким чином, якщо дані позичальника пройшли ідентифікацію, то Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням заявки по наданню онлайн кредиту. Після слід пройти верифікацію банківської карти і прив'язати її до заявки.

3. В Особистому кабінеті можна ознайомитися з умовами кредитного договору і дати свою згоду. Без особистого підпису позичальника гроші неможливо перевести. Підписання договору відбувається в електронній формі, і має таку ж юридичну силу, як і підпис на папері.

4. Гроші переводять онлайн на карту будь-якого українського банку. Це займає приблизно 10 хвилин відразу після підписання договору кредитування.

Зверніть увагу!

Позичальнику необхідно звернути увагу на точність заповнення особистої інформації в заявці. Будь-які невідповідності внесених даних будуть вважатися як надання заздалегідь недостовірної або помилкової інформації. Це, в свою чергу може спричинити відмову у видачі кредиту.

З метою запобігання випадкам шахрайства з крадіжкою особистих даних компанія може попросити клієнта зробити фото з паспортом в руках при реєстрації, щоб переконатися в тому, що надані документи і дані належать саме цьому клієнту.

Карта українського банку повинна бути оформлена на ім'я потенційного позичальника не менше місяця. Якщо карта оформлена на інші імена (друзів або родичів), то її неможливо використовувати при оформленні позики.

В "Особистому кабінеті" клієнт може побачити термін кредиту, погасити заборгованість, або пролонгувати її, перебуваючи в будь-якій точці світу.

На відміну від банків, МФО «Грошик» не вимагає звіту про те, куди підуть кредитні гроші. Позичальник має повне право використовувати їх на свій власний розсуд.

Як повернути кредит онлайн?

Для зручності своїх клієнтів, «Грошик» пропонує наступні варіанти повернення кредиту:

- В Особистому кабінеті перевести гроші з прив'язаної до аккаунту банківської карти на рахунок МФО;

- Через платіжні термінали IBox, 24nonStop, Tyme, City24 і ПриватБанку;

- За допомогою Приват24 або за номером телефону 3700, якщо відкрито банківський рахунок в Приватбанку;

- Звернувшись в касу будь-якого українського банку.

Повні реквізити компанії можна подивитися на сайті «Грошик». У призначенні платежу вказується номер кредитного договору, дату його укладення, ПІБ позичальника і його ІПН. Вносити гроші краще за кілька днів до дати закінчення угоди.

Банківський переказ відбувається не миттєво і може сягати від 1 до 3 днів, а датою погашення кредиту будуть вважати день надходження коштів на рахунок фінансової організації. Такий пункт слід враховувати, щоб не прострочити платіж і не переплачувати зайві штрафні відсотки (ставка буде збільшена до 3% в день).

Грейс-період

У клієнтів «Грошик» є можливість 3 дні грейс-періоду на погашення кредиту. Це пільговий період, протягом якого можна повернути гроші без нарахування штрафів.

Грейс-період не продовжує термін користування кредитом! Це додатковий час, який позичальник може використовувати при виникненні труднощів з оплатою позики.

Реструктуризація боргу

У позичальника є один місяць на виплату боргу. Якщо у нього немає коштів для повного погашення, він може продовжити угоду ще на один місяць. Максимальний термін кредитування становить 180 днів. Пролонгація надається безкоштовно. Головна умова - погашення відсотків за минулий період.

Реструктуризація можлива тільки в індивідуальному порядку. З цим питанням позичальникові потрібно звернутися на гарячу лінію компанії.

Промокоди

Промокоди дозволяють отримати кредит зі зниженою процентною ставкою. При заповненні анкети потрібно вказати його в спеціальному полі. Промокоди компанія надсилає користувачам за позитивні відгуки, коментарі в соціальних мережах. Також їх можна знайти в інтернеті.

Програма лояльності

Програма лояльності - це спосіб заохочення постійних клієнтів через систему накопичення балів і обміну їх на відсоток знижки на постійну діючу кредитну ставку. Завдяки програмі лояльності можна поліпшити кредитну історію і підвищити кредитний рейтинг.

Також, клієнти з високим рейтингом отримують доступ до більшої суми кредитування і можливість оперативного вирішення будь-яких питань.

Рівень програми лояльності і бали відображаються в Особистому кабінеті. Будь-яка прострочення знижує кількість балів і загальний рейтинг.

Що буде якщо не платити?

Підписуючи угоду, клієнт бере на себе зобов'язання своєчасно повернути борг. Якщо ця умова не виконана, то до нього застосовують штрафні санкції - ставку підвищують до 3% в день.

Далі з боржником почне працювати служба безпеки компанії. Йому почнуть дзвонити, дізнаватися причину прострочення. Наступний етап - залучення на допомогу колекторів.

Мікрофінансова організація має законні підстави звернутися до суду для примусового стягнення боргу. Стратегія роботи з боржником буде будуватися в залежності від суми заборгованості.

Чи безпечно надавати сво ї данн і цій компанії ?

Кредитна компанія «Грошик» дотримується Закону України "Про захист персональних даних" при обробці і зберіганні персональні даних своїх клієнтів.

Контакти

Номер гарячої лінії: 0 (800)-330-525

Графік роботи клієнтської підтримки: з 8-00 до 22-00, без вихідних.

Адреса електронної пошти: info@groshik.com

Підводячи підсумки можна зробити наступні висновки. За короткий термін своєї роботи компанія «Грошик» змогла добитися відмінних результатів, завоювала позитивну репутацію. Компанія продумала систему лояльності для своїх клієнтів, на відміну від інших подібних сервісів. Беручи участь в ній, можна накопичувати бонуси і брати кредити під мінімальний відсоток. Головні переваги сервісу: онлайн оформлення, мінімальні вимоги до документів і клієнтові, прозорі і доступні тарифи.

Відгуки про Грошик

Григорій
5
2020-04-05

Не завжди встигаю вчасно повернути позику, але ДУЖЕ тішить, що немає постійних дзвінків з погрозами та іншого. Спокійно через пару днів після прострочення віддаю з невеликим відсотком і все норм. Мій косяк, спасибі що компанія дуже лояльна до цього.

Тарас
5
2020-03-25

Перший раз взяв позику в грошик рік тому, син не поступив до вузу і потрібно було думати де взяти додаткові кошти, щоб оплатити платне навчання. Порадили Грошик і я був здивований, що без документів, дзвінків та іншого так швидко видали гроші! Супер!

Влада
5
2020-02-27

Багато акцій і спеціальних пропозицій по типу промокодів, ігр у "ГРОШИК" і цікаво читати їхні новини. Вважаю, що це найкраща компанія кредитування онлайн в Україні!!

Антон
4
2020-02-20

Батьки регулярно допомагали мені фінансово, але потім відмовилися. Довелося терміново шукати гроші і вирішив на авось спробувати в "Грошик". Видали суму трохи менше ніж просив, але задоволений що дали взагалі. Спасибі, буду віддавати

Вячеслав
4
2020-02-17

Гроші видали швидко, бо мені тоді в лікарні не вистачало терміново розплатиться і дружина каже оформлюй у Грошик. На паніці, бістро зайшли з телефону, оформили і 20 хвилин довелося всього чекати!Компанія хороша!

Дарина
5
2020-01-11

Якщо у вас проблеми з МФО, то швидше за все ви не виконуєте їх елементарні умови, тому що Грошик мене завжди виручає! А головне правило - не йти в прострочення і все буде шикарно, особисто у мене з цією компанією проблем нуль! Рекомендую

Настя
5
2019-12-16

Ось уже другий раз оформляла тут кредит. Перший раз можна було отримати суму до 3000 гривень. А повторний кредит взяла на велику суму. Сподобалося, що оформлення пройшло швидко і вже незабаром я отримала гроші на карту. Процентна ставка не завищена, цілком нормальна, так що я з легкістю віддала взяті в кредит гроші. Зручна послуга кредитування, яка добре виручає, коли терміново потрібна невелика сума до зарплати.

Борис
5
2019-12-16

Я вже не знав де брати гроші, відмова за відмовою! У всіх знайомих і родичів та ж ситуація, тому що перед святами всім потрібні були гроші. Реально спасибі за те, що врятували! Зайняв 2 тисячі і віддав вчасно. Рекомендую!

Аркадій
5
2019-11-03

Гарна компанія, яка дійсно пішла мені назустріч, коли я оформляв тут кредит на привабливих умовах. Найбільше сподобалося те, що оформити кредит вийшло швидко. Обслуговування тут розумне, умови добротні, тому вирішив сюди звернутися, про що не пошкодував. Шкода, що перший кредит можна взяти на суму від 500 до всього лише 3000 гривень, але я чув, що зараз суму збільшили

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024