Кредити з Гривні: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Гривні: додаткова інформація та відгуки

Про сервіс «Гривні»

Як часто для отримання грошей ви витрачаєте час в різних кредитних організаціях, заповнюючи одну заявку за одною? Збираєте довідки та документи, а в результаті так і не отримуєте необхідну фінансову допомогу.

Знайома проблема? Тепер вона залишилася в минулому. З «Гривні» ви отримаєте схвалення на позику з першої заявки. «Гривні» - онлайн-сервіс, який допоможе вам швидко отримати гроші на найвигідніших умовах. Їх партнери - це десятки кредитних організацій, інтегрованих в систему. Через «Гривні» ваші звернення одночасно отримають всі організації, тому шанс отримати схвалення на кредит зростає.

Заповнивши одну заявку, ви автоматично отримаєте найкращі пропозиції на ринку. Це збереже ваші нерви, час і гроші. Сервіс не є фінансовою установою, банком або кредитором. «Гривні» є проміжною ланкою між клієнтом, який бажає взяти позику, і кредитною установою, яка займається видачею кредитів.

Хто може звернутися до сервісу?

Позичальником може стати будь-який громадянин України віком від 18 років. Для оформлення заявки вам знадобиться ввести свої дані українською мовою та вибрати одну або більше з відповідних МФО. Сервіс допоможе навіть безробітним та пенсіонерам, користувачам з поганою кредитною історією і людям, які отримують пенсію по інвалідності.

Послуги сервісу

Сервіс надає підбір як короткострокових, так і довгострокових позик.

Короткострокові позики оформляються клієнтами для вирішення непередбачених фінансових проблем. Гроші можуть знадобитися на відвідування лікаря, на подарунки дітям, на відпочинок та інші невідкладні потреби.

Одні люди беруть кредити на короткий термін для того, щоб закрити дірку в сімейному бюджеті, інші - для того, щоб «дотягнути до зарплати». Короткостроковий кредит зазвичай видається на термін не більше 30 днів.

Довгострокова позика - позика від 4 місяців до 1 року. Як правило, довгострокові позики частіше схвалюють офіційно працевлаштованим людям середнього віку.

Сума та строки позики, процентна ставка, яку пропонують партнери сервісу позичальникові, залежать від тривалості співпраці та інших чинників. Клієнти можуть бути спокійні за свою конфіденційність: всі особисті дані надійно захищені та зберігаються сервісом в зашифрованому вигляді. Вони допомагають знайти вигідні кредити цілодобово 24/7, переклади відправляються в платіжні системи моментально, в будь-який час дня і ночі.

Вимоги до позичальників:

Гроші видають лише громадянам України.

Вік позичальника - від 18 до 80 років.

Клієнт повинен надати посвідчення особи, дані банківської картки, номер мобільного телефону.

Позики безробітним

Не секрет, що безробітним часто відмовляють у видачі кредитів. Відсутність офіційного працевлаштування може поставити хрест на отриманні будь-якої фінансової допомоги.

Мета «Гривні» - зробити мікрокредити максимально доступними для населення. Вони довіряють своїм клієнтам і не бачать підстав відмовляти позичальникам, які не мають постійної роботи. Вони готові надати терміновий кредит безробітним за паспортом в день звернення без будь-яких додаткових умов - без перевірки кредитної історії, без застави та поручителів.

Вам не потрібно нікуди їхати - ви можете отримати гроші в борг у режимі онлайн. Просто заповніть анкету з будь-якого пристрою з доступом в інтернет.

Позики пенсіонерам

Незважаючи на те, що пенсіонери, як правило, дуже відповідальні позичальники, банки часто відмовляють їм у видачі кредитів. Справжнім порятунком для людей похилого віку стають сервіси, такі як «Гривні».

Вони допомагають знайти грошові позики без відмови, не звертаючи уваги на вік позичальника. Їх клієнтами можуть стати особи 70, 75 і навіть 80 років. Вони оперативно приймають рішення по заявці та перераховують гроші в день звернення.

Оформлення позики

Для того, щоб непрацюючим оформити мікропозику без відмови потрібно зробити 4 простих кроки:

1. Зареєструватися на сайті.

2. Підібрати термін і суму позики за допомогою онлайн-калькулятора.

3. Заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані.

4. Вибрати кращий спосіб отримання грошових коштів і чекати рішення за вашою заявкою протягом 5-10 хвилин.

Сума та строки позики, процентна ставка, яка пропонується позичальникові, залежать від тривалості співпраці і інших чинників. Клієнти можуть бути спокійні за свою конфіденційність: всі особисті дані надійно захищені і зберігаються сервісом в зашифрованому вигляді.

Як швидко ви отримаєте гроші?

Компанія, що надає позику проводить виплату коштів протягом 15 хвилин після прийняття рішення щодо позики на вашу банківську карту або рахунок. Однак, усі банки обробляють перекази з різною швидкістю. Залежно від специфіки вашого банку зарахування коштів може зайняти до 2-3-х днів. Особливо це стосується того випадку, коли ви оформляєте заявку на отримання позики на вихідних.

Чому вам відмовили?

Для економії вашого часу і збільшення шансів на отримання кредиту, ми рекомендуємо вам подати заявку на кредит мінімально в трьох компаніях. Так як критерії у різних МФО відрізняються, ви можете отримати відмову в одній організації та позитивне рішення в інший.

Відгуки клієнтів про сервіс «Гривні»

Миколай
5
2020-04-08

Заробіток останнім часом нестабільний, позики потрібні нерідко, але і відмови почастішали. Зареєстрував тут особистий кабінет, вказав, параметри, які цікавлять, досить швидко отримав кредит на відмінних умовах, уже благополучно його виплатив.

Вікторія
4
2020-03-03

Брати позики за допомогою Гривні впринципі сподобалося - пропозицій кожен раз багато, можна спокійно вибрати найцікавішу. Зверталася кілька разів - час від часу і нові пропозиції з'являються.

Василь
5
2020-03-01

Мені потрібна була невелика сума, на подарунок дівчині. Ось я і скористався сервісом Гривні. Дійсно, запропонували кілька оптимальних варіантів від різних партнерів. Вибрав, що подешевше. Сайт сподобався. Все оперативно і чесно.

Світлана К.
5
2020-02-17

Звернулася на цей сайт за порадою подруги. Дійсно, все швидко. Напевно б сама витратила багато часу на пошуки. Думаю, що такі проекти потрібні.

Костянтин
5
2020-01-15

У мене зіпсована кредитна історія, тому я і звернувся на цей сайт. Мені допомогли, знайшли МФО, де дають і таким позики. Порадили оформити у них кілька невеликих позик на короткий термін і тим самим виправити свою кредитну історію. Ось уже другий займ успішно погасив, буду 3-й оформляти.

Валентин
5
2019-12-27

Вважаю, що такі послуги потрібні. Один раз заповнив заявку і відразу отримав пропозиції від декількох компаній. Є гарантія надійності. Все-таки шахраїв в Інтернеті багато.

Ілона
5
2019-12-23

Дякую за корисну інформацію та оперативність. Поки досить пропозицій. Вибрала дуже вдалий варіант. При необхідності, звернуся знову!

Ігор
5
2019-12-06

Можу сказати, що це хороший сервіс, суму схвалили через нього всю і переказ грошей поступив своєчасно. З оформленням анкети впорався швидко, просили мінімум документів. Грошей за послуги не знімали.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 19 квітня 2020