Кредити з GoFinGo: додаткова інформація та відгуки

Кредити з GoFinGo: додаткова інформація та відгуки

Що таке GoFinGo?

Мікрофінансова компанія GoFinGo - це європейська організація, яка працює на підставі нових принципів і пріоритетів. Вона є складовою великого приватного холдингу, який активно розвивається на території таких держав, як Литва, Чехія, Данія. На ринку цей мікрокредитний сервіс з'явився в 2015 році, а розвиток в Україні почався в 2018 році. Тут працюють професіонали, завданням яких є розуміння і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Відсоткова ставка

Процентна ставка становить 1,85% в день, в рік 672,25%. З кожним наступним кредитом взаємна довіра позичальника і Gofingo.com.ua посилюється, максимально доступна сума зростає. А сам процес оформлення максимально спрощується і не буде займати багато часу.

За допомогою кредитного калькулятора ви завжди можете отримати інформацію про те, скільки складе переплата при оформленні позики на тих чи інших умовах, і вибрати бажаний період і суму для кредитування. Процентна ставка є однаковою для нових клієнтів, і для тих, хто звернувся в фірму, щоб взяти повторний кредит.

Нові клієнти можуть взяти кредит GofinGo на суму до 10 000 грн. Потім після кожного вчасно погашеного кредиту ліміт поступово збільшується.

Хто може користуватися послугами компанії?

Стати клієнтомцієї компанії може будь-який громадянин нашої України у віці від 18 до 65 років. Необхідно мати банківську карту систем Віза або Мастеркард і доступ до інтернету.

Важливо! Карта повинна бути видана тільки на ім'я позичальника. Вона повинна бути активною і мати позитивний баланс більше однієї гривні.

Інших вимог до позичальників не пред'являється. Відгуки людей про ГоуфінГоу свідчать, що тут кредитують, навіть якщо у вас раніше були прострочення в інших фінансових установах. Головне не мати великих проблем з цією компанією.

У GoFinGo видадуть кредит онлайн студентам, пенсіонерам, домогосподаркам, жінкам в декретній відпустці і навіть офіційно безробітним.

Як взяти позику в GoFinGO?

Спочатку потрібно увійти на головну сторінку компанії позичальника. В електронному калькуляторі вибрати необхідні суму і термін дії позики. Якщо вас влаштовує рівень переплати - натискаємо кнопку «Отримати кредит».

Далі ви потрапляєте на сторінку реєстрації в ГоуфінГоу нового позичальника. Тут потрібно вказати номер мобільного телефону, на нього будуть приходити смс з кодами для підтвердження різних операцій та оповіщення. Також буде потрібно вказати електронну пошту і придумати пароль.

Згідно із законодавством нашої країни клієнт повинен погодитися з обробкою персональних даних. Компанія просить, щоб клієнт погодився з внутрішніми правилами надання коштів в кредит.

Потім потрібно заповнити інформацію про клієнта. Спочатку вказуються особисті дані: ПІБ, паспортні дані, дата народження, ІПН. Сімейний статус і кількість дітей.

Після входу в особистий кабінет GoFinGo потрапляєте на сторінку, де потрібно зазначити адресу реєстрації та адресу проживання. Номер родича і одного зізнайомих. Не обов'язково, але можна вказати номер домашнього телефону, це підвищить ймовірність схвалення.

Наступна графа про зайнятість і доходи. Тут вказуєте освіту, вид зайнятості, назву підприємства, де працюєте, посаду, яку займаєте, термін роботи, робочий номер телефону, суму доходу, наявність додаткових джерел доходу, суму витрат. Також є графа про наявність автомобіля.

Далі потрібно перевірити і підтвердити умови кредиту. Якщо вас влаштовує сума і термін, то натискаєте кнопку далі.

Ви потрапляєте на етап підтвердження банківської карти. Вказуєте номер карти, термін дії, CVV2 код. Компанія перевірить, що карта дійсно в руках передбачуваного позичальника і нею не скористалися сторонні особи. Для цього у вас заблокують випадкову суму до 1 грн, її потрібно уточнити у своєму банку і ввести на сайті.

Після цього відправляєте заявку на розгляд. Якщо її схвалюють - підписуєте електронний договір, який має юридичну вагомість. На вказану раніше карту гроші надійдуть майже миттєво.

Переваги онлайн кредитів в «ГоуфінГоу»

Послуги цієї компанії привертають велику кількість людей. Зараз ви дізнаєтесь, чому кількістьпозичальників постійно збільшується.

Важлива перевага - дистанційне обслуговування. Щоб оформити позику зовсім не потрібно їхати до Києва або іншого великого міста. Вся процедура від початку реєстрації в Gofingo до отримання коштів на пластик вашого банку відбувається в інтернеті. Для того щоб в складний момент отримати додаткове фінансування не потрібно виходити з дому.

Клієнти компанії забули про довгівиснажливічерги за довідками в різних інстанціях. Для отримання позики потрібен тільки паспорт та ІПН. Тут не вимагають довідку про розмір заробітної плати за останні півроку. Це і приваблює велику кількість позичальників, які просто не мають часу на паперову тяганину або працюють неофіційно.

У вас не запитають, навіщо ви збираєтеся взяти кредит в компанії ГоуфінГоу. Їх не цікавить мета вашого кредиту. Отримані кошти можна витратити на будь-які потреби клієнта: покупки, оплату послуг, навчання, лікування тощо.

Дуже важливо, що позики видають цілодобово. У Gofingo ви можете отримати кредит на банківську карту в режимі 365/7/24, без вихідних, свят або перерви. Більше не потрібно чекати поки настане ранок і відкриється банк. Якщо вам потрібні гроші, їх можна отримати навіть вночі.

За відгуками про Gofingo можна відзначити ще одну перевагу - відсутність застави та необхідності залучати поручителів.

ГоуфінГоу видає кредити на банківську карту дуже швидко. Від моменту заповнення заявки до отримання коштів пройде приблизно 20 хвилин. Надалі у клієнта вже буде особистий кабінет Gofingo і повторно заповнювати всю інформацію не потрібно, на отримання повторного мікрокредиту піде не більше 2-3 хвилин.

Недоліки онлайн кредитів в «ГоуфінГоу»

З недоліків можна назвати наступні:

- недостатньо інформативний сайт. Деякі питання можна висвітлити більш детально. Наприклад, на головній сторінці немає інформації про процентну ставку за день використання позикових коштів. Її доводиться дуже довго шукати. Не досвідчений користувач може не знайти дану інформаціюсамостійно;

- при порушенні умов кредитної угоди, боржнику доведеться платити підвищену процентну ставку за користування грошима, а також йому буде нарахована пеня;

- термін кредитування - не більше 30 днів;

- відсутність пільгової відсоткової ставки для тих, хто оформляє позику вперше.

Відмова - причини і наслідки

Компанія gofingo відрізняється досить лояльними вимогами до клієнтів, але в деяких випадках люди отримують негативну відповідь від сервісу. Основні причини відмови:

- клієнт свідомо дає неправдиву інформацію про себе, відповідаючи на питання в заявці;

- при заповненні форми допущена помилка, скорочення або пропуски;

- позичальник звернувся за повторним кредитом відразу після того, як погасив минулу позику;

- карта банку прострочена - операції недоступні;

- на рахунку недостатньо грошей, щоб верифікувати картку. На це потрібно не більше однієї гривні;

- у вас є кредит в компанії GoFinGo.

Якщо організація вам відмовила у видачі кредитних коштів, ви завжди можете повторно звернути за позикою через 7 днів.

Промокоди в ГоуФінГоу

Організатори планують регулярне проведення цікавих і вигідних акцій для постійних клієнтів, а також приємні бонуси для тих, хто звертається у фірму вперше. Щоб завжди бути в курсі вигідних пропозицій від ГоуФінГоу, підписуйтесь на розсилку новин сервісу, і отримуйте всю інформацію першими.

Прострочення та його наслідки

Мікрофінансовий сервіс співпрацює з бюро кредитних історій, незважаючи на те, що при прийнятті рішення по заявці не бере до уваги дані кредитного минулого. Якщо позичальник не виплачує гроші вчасно, інформація про це спрямовується в бюро, і людина вважається недобросовісним клієнтом.

З першого дня прострочення боржника слід очікувати регулярні телефонні дзвінки від працівників сервісу, з наполегливими проханнями виконати умови кредитної угоди, і повернути гроші компанії. Процентна ставка буде збільшена, так само клієнт отримає пеню, яку потрібно буде сплатити. Сума боргу значно збільшується з кожним днем, що може привести до утворення боргової ями.

Згідно із законодавством, кредитор має право на передачу заборгованості третій особі, тобто колекторській компанії. Питання так само може вирішуватися через суд, тоді велика ймовірність того, що майно боржника буде конфісковано в рахунок покриття боргу.

Пролонгація в GoFinGo

Щоб уникнути негативних наслідків прострочення, сервіс пропонує клієнтам скористатися послугою пролонгації. Продовжувати термін кредитування можна нескінченну кількість разів, при цьому максимальний термін відстрочки - 30 днів. Щоб скористатися послугою, і відстрочити виплату тіла кредиту, знадобиться оплатити процентні нарахування за користування грошима, а так само пеню, якщо вона вже нарахована.

Для оформлення пролонгації можна скористатися своїм особистим кабінетом, а оплату відсотків провести через карту банку.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрокредитний сервіс веде свою діяльність згідно з усіма законодавчим вимогам держави. Компанія має ліцензію на видачу кредитних коштів громадянам України. У червні 2018 року Національна комісія видала організації свідоцтво про реєстрацію. Організатором є однойменне товариство з обмеженою відповідальністю «ГОУФІНГОУ».

Контакти

Звернутися в компанію можна декількома способами:

Номер гарячої лінії - +380443337305

Електронна пошта - info@gofingo.com.ua

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що сервіс дуже лояльно ставитися до людей, яким знадобилися гроші, тому надає відмінну можливість швидко отримати позику онлайн і зручні способи погаситиїї.

Відгуки про GoFinGo


Андрій
5
2020-03-22

Я хотів би відзначити рівень сервісу - дівчата професійно відповідають на питання, допомагають з оформленням, дають поради. Ставляться по-людськи - це дійсно радує, бо у нас мікрофінансові компанії набирають некомпетентних співробітників останнім часом. У Гоуфінгоу вам дадуть професійну консультацію і слушну пораду.

Ярослав
5
2020-03-10

Оформлював кредит на 30 днів, але через затримку зарплати повернути вчасно гроші не вийшло. Спасибі компанії за можливість пролонгації. Мені вдалося уникнути нарахування штрафів і псування кредитної історії.

Альона
5
2020-02-23

Потрапила в складну фінансову ситуацію, терміново потрібні були гроші. Раніше не співпрацювала ні з якими МФО, тому що боялася обману. Але як виявилося марно, оформила позику, все було просто і зручно! Гроші отримала відразу, а як вирішила всі проблеми, відразу віддала, проблем з поверненням теж не виникло, все було як і домовлено, копієчка в копієчку. Так що послугами цієї компанії задоволена, і якщо виникнуть проблеми знаю куди звернутися.

Стас
4
2020-02-16

Брали кредит з дружиною в Гоуфінгоу на покупку пральної машини, оскільки в магазині побачив гарну знижку, але без можливості покупки в розстрочку. Після отримання зарплати все погасили.

Марина
5
2020-01-18

Оформлення в Гофінго достатньо простий процес, без всяких проблем. Гроші прийшли відразу після верифікації карти. Спасибі вам велике! Оператори ввічливі, пояснять підкажуть де помилка і як правильно дозаповнити, якщо самостійно не розібрався. Бажаю компанії успіху і процвітання. Хотілося б побільше від вас промокодіков. А в цілому все добре. Ще раз велике спасибі.

Катерина
5
2019-12-23

Оформила кредит на покупку ноутбука. Однак ніхто не питав мене, на що мені потрібні гроші і чому я беру кредит. Це приємно порадувало, тому що в банку досконально уточнюють кожну дрібницю, що в підсумку стає ніяково. Оформила досить швидко, мені передзвонила жінка, уточнивши джерела доходу і місце роботи, побажала гарного дня. Через 10 хвилин гроші були на картці.

Дмитро
5
2019-12-15

Терміново потрібні були гроші, а на кредитці не було коштів. Відправив заявку в Гоуфінгоу і отримав позитивну відповідь через три хвилини! Супер! При потребі буду звертатися ще!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024