Кредити з FinX: детальна інформація та відгуки

Кредити з FinX: детальна інформація та відгуки

Що таке FinX?

FinX - компанія, яка надає споживчі кредити фізичним особам. Відмінними рисами даної організації є різновид кредитних продуктів, які будуть більш точно відповідати цілям клієнтів, і наявність офісів по всій Україні. До співробітників компанії можна сміливо звертатися, щоб отримати найкращу консультацію.

Вимоги до позичальників

Вимоги для отримання кредиту мінімальні. Для отримання кредиту необхідно:

 • бути громадянином України або мати дозвіл на проживання,

 • надати паспорт та ІПН,

 • мати іменну картку або банківський рахунок,

 • бути віком від 18 років,

 • бути право- і дієздатним,

 • мати номер телефону та електронну пошту.

Хто може отримати позику?

Компанія дуже лояльна, тому кредит можуть взяти будь-які верстви населення, досить лише відповідати перерахованим вище вимогам. Кредит можуть взяти як безробітні, люди з поганою кредитною історією, так і пенсіонери або студенти.

Доступна сума та терміни

Клієнт може взяти кредит на суму від 1 000 до 50 000 грн в залежності від виду кредиту. Компанія видає короткострокові і довгострокові кредити. Перші видаються на термін до 30 днів, а другі - до 2 років.

Процентна ставка

Процентна ставка становить від 215% річних або від 0,59% щодня. Залежно від програми і того, постійний клієнт або новий.

Різновиди пропонованих кредитів

Кредити надаються компанією розділені на різні категорії. На даний момент існують такі програми:

1. "Start". Дана програма розроблена для клієнтів, які звертаються в компанію вперше і оформляють свій кредит в офісі компанії.

Доступна сума: від 8 000 до 30 000 грн.

Термін: від 1 до 18 місяців.

Погашення: 1 раз в тиждень або 1 раз на 2 тижні.

2. "Internet". Дана пропозиція діє для нових клієнтів, які вперше подали заявку на офіційному сайті. Також заявку можна оформити за телефоном.

Доступна сума: від 5 000 до 30 000 грн.

Термін: від 1 до 18 місяців.

Погашення: 1 раз в тиждень або 1 раз на 2 тижні.

3. "Гроші до зарплати". Онлайн послуга для тих, кому терміново знадобилась невелика сума грошей.

Доступна сума: від 500 до 5 000 грн.

Термін: 1 місяць.

Погашення: 1 раз в тиждень або 1 раз в 15 днів.

4. "Premium". Ця програма створена для постійних сумлінних клієнтів і пропонує більш лояльні умови користування кредитом.

Доступна сума: від 10 000 до 50 000 грн.

Термін: від 9 до 18 місяців.

Погашення: 1 раз на місяць.

5. "Пенсійний". Пропозиція розроблена для пенсіонерів, скористатися нею можна за умови пред'явлення пенсійного посвідчення. Пенсіонерам надають допомогу в оформленні кредиту.

Доступна сума: від 8 000 до 30 000 грн.

Термін: від 3 до 24 місяців.

Погашення: 1 раз на місяць.

6. "Кредит на бізнес". Щоб отримати кредит на бізнес необхідно надати свідоцтво про реєстрацію ФОП та податкову декларацію за останній рік.

Доступна сума: від 5 000 до 30 000 грн.

Термін: від 1 до 12 місяців.

Погашення: 1 раз в 14 днів або 1 раз на місяць.

7. "Студентський". Ця програма створена для студентів, тому вік повинен бути від 18 до 24 років.

Доступна сума: від 500 до 5 000 грн.

Термін: від 1 до 12 місяців.

Погашення: 1 раз в 14 днів або 1 раз на місяць.

8. "Кредит для моряка". Дана програма створена для представників цієї специфічної професії, людей які регулярно залишають межі країни. Для отримання необхідно надати паспорт моряка і довідку про відрядження в рейс або морський контракт. Також необхідна наявність людини першого ступеня споріднення, який згоден оплачувати кредит під час відсутності позичальника.

Доступна сума: від 6 000 до 30 000 грн.

Термін: від 1 до 12 місяців.

Погашення: 1 раз в 14 днів або 1 раз на місяць.

Способи отримання позики

Гроші можна отримати на банківську карту або рахунок, або готівкою в офісі компанії, а от оформити заявку можна в офісі, на сайті або за телефоном.

Як отримати кредит у FinX?

Щоб отримати гроші онлайн потрібно зателефонувати на гарячу лінію або заповнити заявку на сайті. Якщо ви вирішили заповнити заявку самостійно, необхідно буде вибрати бажану суму і кількість платежів, а також частоту внесення платежів. Потім ввести прізвище, ім'я, номер телефону і вибрати місто в якому ви проживаєте. Також потрібно прочитати умови оформлення і поставити галочку про угоду з ними. Потім потрібно буде ввести номер банківської карти. З вами зв'яжуться найближчим часом.

Щоб отримати кредит в офісі компанії досить мати при собі паспорт та ІПН (та інші документи, якщо ви плануєте взяти кредит за певною програмою). Менеджер допоможе заповнити заявку і після схвалення ви отримаєте гроші на карту.

У деяких виняткових випадках компанія може просити заставу або поручителя, наприклад, якщо позичальник не є резидентом, не живе в населеному пункті, якому бере кредит або не офіційно працевлаштований і так далі.

Які картки підходять для отримання кредиту?

Картка обов'язково повинна бути іменною і належати позичальнику. Віртуальні картки і картки моментального випуску не підходять. Картка не повинна бути пенсійною, стипендіальною або будь-якою іншою, на яку держава перераховує гроші. Бажано, щоб термін дії карти не підходив до кінця і вона була дійсна ще кілька місяців після закінчення терміну кредиту.

Верифікація банківської картки

Верифікація карти - це міра безпеки будь-якої мікрофінансової організації, яка захищає як клієнтів, так і МФО від шахрайства. Так компанія може переконатися в тому, що потенційний клієнт і власник картки - одна людина.

Верифікація проходить наступним чином:

 1. Компанія тимчасово заморожує на рахунку картки певну суму до 1 грн, тому перед подачею заявки треба переконатися в тому, що на рахунку є така сума.

 2. На сайті висвітиться спеціальне віконце, в яке потенційний позичальник повинен ввести точну суму, яка у нього була заблокована. Він отримає SMS від свого банку з заблокованої сумою. Якщо послуга SMS-банкінгу не настроєна, заблоковану суму можна дізнатися, подзвонивши на гарячу лінію банку або через систему інтернет-банкінгу.

Після підтвердження верифікації заблокована сума на рахунку розблокується. Позичальник може продовжувати процес реєстрації.

Повторна позика в FinX

Повторний кредит можна взяти набагато простіше і швидше, адже у компанії вже є вся ваша інформація. Якщо клієнт вчасно погашав усі суми, з часом ліміт буде збільшений, а відсоткова ставка зменшена.

Як погасити позику в FinX?

Для зручності клієнтів компанія пропонує масу варіантів внесення платежів. Всі комісії компанія бере на себе. Погасити кредит можна:

 1. Онлайн на сайті. Досить знайти номер договору на сайті, ввести запитувані дані банківської картки та внести бажану суму.

 2. Через термінали EasyPay, Приват Банку, iBox, GlobalMoney, 2click.

 3. Через інтернет-банкінг Privat24.

 4. У відділенні будь-якого банку. Для переказу потрібно мати при собі паспорт і реквізити компанії, в призначенні платежу також варто вказати номер договору та ПІБ. У цьому випадку клієнт оплачує комісію самостійно.

Пролонгація позики

Позичальник який брав мікрокредит на термін до 30 днів може пролонгувати договір в односторонньому порядку. Для цього йому достатньо відправити SMS на номер 8668 з текстом «FinX лонгація». Вартість цього SMS - 1 грн. У відповідному SMS клієнт отримає суму, яку йому необхідно сплатити, щоб зробити пролонгацію, якщо він ще її не сплатив. Після оплати йому прийде ще одне SMS з новими термінами і сумою, яку йому потрібно буде погасити за цей час.

Дострокове погашення

Позичальник має право погасити кредит достроково. Ніяких санкцій і штрафів за це не передбачено.

Як відмовитися від отримання позики?

Клієнт має право відмовитися від користування кредитом протягом 14 днів без пояснення причини. Протягом 7 днів після написання заяви про відмову, йому потрібно лише повернути отримані гроші та відсотки, які набіглі за дні фактичного користування.

Прострочення позики

Якщо платник допускає тривале прострочення і не реагує на нагадування співробітників компанії, FinX вправі звернутися до суду, прокуратури та інших правоохоронних органів, до адвокатів, колекторів, до державних і приватних виконавчих служб та інших осіб.

Причини відмови в позиці

Підхід до кожного клієнта індивідуальний, тому причин для відмови може бути багато. Однак найпоширеніші причини це:

 1. Погана кредитна історія.

 2. Надання недостовірної інформації позичальником. Можливо бажаючий отримати кредит випадково допустив помилку в заповненні даних, але компанія розцінює це як навмисну дію.

 3. Потенційний клієнт не пред'явив необхідні документи.

 4. Наявність у позичальника простроченої заборгованості.

Чи безпечно користуватися послугами FinX?

МФО "FinX" має ліцензію від Нацкомфінпослуг і офіційно зареєстрована, тому веде свою діяльність абсолютно законно. Вся інформація зберігається у зашифрованій формі, треті особи не мають доступу до неї. Для перевірки справжності компанії можна зайти на сайт Нацкомфінуслуг і знайти там її за назвою і кодом ЄДРПОУ.

Чому не приходить СМС?

Спочатку потрібно переконатися в тому, що ви правильно вказали номер, якщо це так, варто трохи почекати, адже SMS-повідомлення можуть затримуватися. Потім спробуйте вимкнути і включити телефон. Якщо це не допомогло, перевірте ваш баланс і налаштування вхідних повідомлень (можливо дозвіл отримувати SMS з коротких номерів заблоковано). Натисніть отримати код повторно і якщо проблема не вирішилася, зверніться до служби підтримки, вказавши свій номер телефону.

Чому не приходить лист на email?

Для початку переконайтеся в тому, що ви вірно указали вашу електронну пошту, потім перевірте папку «Спам». Якщо лист потрапив до цієї папки, відзначте, що лист не є спамом і надалі листи будуть приходити в папку «Вхідні». Якщо ж там його не виявилося, зверніться в службу підтримки, вказавши, який лист ви чекаєте.

Переваги та недоліки компанії “FinX”

Компанія має ряд переваг:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • можливість оформити кредит на суму до 50 000 грн,

 • є як короткострокові, так і довгострокові кредити,

 • безліч підвидів кредитних програм,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому або в офісі,

 • безліч способів погашення кредиту,

 • оперативна служба підтримки,

 • кредит видається на будь-які цілі,

 • можливість продовження, дострокового і часткового погашення позики.

Недоліки компанії:

 • можуть знадобитися додаткові документи, якщо кредит береться на певні цілі,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань, МФО "FinX" має право передати інформацію в колекторську компанію.

Офіси компанії

На даний момент компанія відкрила 56 регіональних відділень в 37 містах України. Компанія не планує на цьому зупинятися. Адреси всіх офісів можна подивитися на офіційному сайті компанії.

Бонуси та акції

Компанія регулярно проводить різні акції і видає різні бонуси. За більш актуальною і детальною інформацією можна стежити на сайті.

Контакти

Номер телефону: 0 (800) 753 000.

Час роботи гарячої лінії: пн-сб: 09:00-20:00, нд: 09:00-16:00.

Email: info@finx.com.ua .

Висновок

Таким чином, діяльність компанії досить диверсифікована, щоб підходити під різні верстви населення. При цьому тут можна оформити як короткостроковий кредит, так і довгостроковий. Плюс до всього для зручності клієнтів це можна зробити онлайн або в найближчому офісі.

Відгуки про компанію "FinX"

Ярослав
5
2020-11-04

Ця компанія хороша тим, що тут можна отримати гроші не на 30 днів максимум, а 30 днів мінімум! Я брав 10000 і не хотів погашати їх за місяць, мені потрібно було більше часу. Тут мені надали таку можливість. А коли у мене з'явилася можливість я вже достроково погасив. Дуже лояльна компанія.

Максим
5
2020-10-04

Мені сподобалося позичати гроші в finx. У них і суми побільше, ніж у багатьох інших мікрокредитних контор, і термін довше, і до речі процентні ставки теж цілком прийнятні. Я раніше скептично ставився до мікрофінансових організацій, а зараз зрозумів, що це дуже навіть зручно, просто треба брати адекватну суму і вчасно розраховуватися, і все буде ОК. Ну а за прострочення штрафи звичайно жорсткі, але в принципі тут вони нічим не відрізняються від інших - всюди так.

Степан
5
2020-09-21

Я пенсіонер, а мені теж дали позику! Знадобилася невеличка сума 15 тис. гривень на терміновий ремонт машини, дали без проблем, причому замовив все через Інтернет! Їхати взагалі не довелося, перерахували на мою банківську картку. Коротше, не виходячи з дому отримав гроші і заплатив за ремонт. Приємно що дали пенсіонеру, тому що не всі банки або МФО це роблять - напевно, бояться, що пенсіонерам скоро помирати, і гроші ніхто не віддасть. У компанії finx таких забобонів немає, що радує.

Катерина
5
2020-08-18

Я студентка і мені не хотіли давати кредит в банку через це. Мовляв у мене немає джерела доходу. А тут спеціально для студентів розроблена програма. Звернулася до них і отримала кредит без зайвих питань. Так, сума не велика, але мені багато і не треба було. Уже майже погасила.

Анжела
4
2020-07-20

Я за власним недоглядом конкретно зіпсувала свою кредитну історію, і в результаті ніде не могла користуватися кредитами або позиками - а finx мене врятувала, але суму дала менше, ніж та на яку розраховувала! І це при тому, що офіційного доходу я теж не маю, тому жодних довідок показати не можу. А тут це і не треба: зателефонувала на гарячу лінію, прийшла в офіс компанії (він у мене практично під будинком), але наскільки я знаю можна і онлайн це зробити, і отримала гроші на карту. Позику я погасила достроково, так я трохи підправила свою кредитну історію, коротше - все ОК!

Владислав
4
2020-07-03

Непогана компанія, користуюсь не перший раз, все швидко як і повинно бути. Але ось вирішив взяти кредит на бізнес один раз, а вони мене змусили довідку приносити, якої у мене немає. Так і не оформив кредит на бізнес, оформив звичайний і суму менше через це отримав.

Денис
5
2020-06-29

Я вже тут постійний клієнт, і мені подобається тому, що часто доводиться роз'їжджати по різних містах, і в будь-якому з них можна отримати позику. Тому не завжди ношу з собою зайві гроші, беру мінімум, а якщо раптом знадобитися більше - оформляю займ на сайті фінкс, і порядок! А розраховуюся відразу після повернення, щоб не переплачувати зайві відсотки. Для мене зручно - що можна в будь-який момент на карту отримати мікропозику, і повернути достроково без штрафних санкцій. До речі комісії за операції теж МФО сама оплачує.

Вадим
5
2020-04-27

Проблем з грошима у мене ніколи не було, поїхав у відрядження - а гроші забув! Приїжджаю в чуже місто, а в кишені тільки паспорт і дебетова банківська карта, на якій всього 400 грн. Ну мені колеги місцеві підказали - йди в офіс FinX і бери займ, тобі на твої витрати тут вистачить, а повернешся додому - розрахуєшся. Так і вийшло: сходив, заповнив заявку і буквально через 20 хвилин моя картка поповнилася на 15000 гривень. Ну дуже зручно! Так що голодувати у відрядженні не довелося. Повернув відразу ж як повернувся додому, достроково.

Олег
5
2020-03-26

Я моряк, і яке ж було моє здивування, коли я побачив, що тут є програма для моряків! У всіх банках у мене була проблема з тим, що через мою роботу мені не давали позику, мовляв мене потім знайти неможливо буде. А мені не настільки потрібні були гроші як то, що вони потрібні були терміново і зайняти було ні в кого на той момент. Тут же дали кредит на 20 000 без проблем, причому дружина може погасити за мене. Дуже зручно!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024