Кредити з E-cash: додаткова інформація та відгуки

Кредити з E-cash: додаткова інформація та відгуки

Про компанію Е-cash

Е-cash (Е-КЕШ) - це відносно новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин. На відміну від банків - вони видають кредити виключно онлайн, а клієнти можуть залишити заявку на їх сайті в будь-який час, де б не знаходилися. У разі, коли Вам реально необхідні гроші, Ви завжди можете розраховувати на цей сервіс. E-cash намагається бути лояльним до своїх клієнтів і допомогти кожному, хто потребує термінової фінансової допомоги.

Які переваги отримують позичальники, скориставшись цим онлайн-сервісом?

- економія часу для отримання онлайн кредиту. Не потрібно шукати банк з кращою кредитною пропозицією і чекати своєї черги. На оформлення кредиту піде не більше 10 хвилин, так як система працює автоматично;

- простота оформлення позики. У Вас є можливість оформити позику не виходячи з дому. Заповнити анкету досить просто, завдяки зручному інтерфейсу цього кредитного сервісу. Пройшовши процедуру реєстрації і подальшого схвалення модератором, ви гарантовано можете розраховувати на отримання кредиту, про що будете оповіщені смс або повідомленням на електронну пошту. Заповнюючи заявку на отримання позики, враховуйте свої фінансові можливості і платоспроможність;

- лояльність. Маючи гарну кредитну історію, Е-КЕШ пропонує знижки та пільги постійним клієнтам на повторне отримання фінансових коштів. З кожним новим кредитом сума збільшується від 500 до 15000 грн. При повторному зверненні, процедура ще більш спрощена - Вам потрібно зробити лише пару кліків;

- незалежність. Онлайн-кредит можна оформити в будь-який час і в будь-якому місці, маючи доступ в інтернет або зі смартфона. Крім того, у вас є можливість відслідковувати стан своєї позики в особистому кабінеті;

- прозорість в отриманні онлайн кредиту. За допомогою калькулятора на сайті можна відразу побачити нараховані відсотки і остаточну суму виплат. Крім того, можна підібрати свій варіант зручного погашення, відкоригувавши розмір позики і термін погашення. Сервіс Е-cash працює прозоро і зрозуміло - ніяких замаскованих комісій, додаткових відсотків і обов'язкових списань. Ви завжди знаєте, за що платите;

- конфіденційність. Багато банків видають кредитні кошти для конкретних цілей. Е-КЕШ надасть Вам онлайн кредит на будь-які цілі: на ремонт, відпочинок, покупку меблів, телефону і т.д.;

- зручне погашення позики. Погасити онлайн-займ дуже просто: гроші переводяться з вашої картки на рахунок кредитора, через термінал або касу банку;

- формування кредитної історії. Програма щодо поліпшення кредитної історії дає можливість отримати кредит тим, у кого вона погана або зовсім відсутня. Чим частіше берете кредит, тим краще кредитна історія, тим нижче відсотки;

- мінімум документів. Для оформлення кредиту досить паспорта та ідентифікаційного коду (довідки про доходи і працевлаштуванні не потрібні);

- доступність. Скористатися фінансовою допомогою можуть клієнти у віці від 20-65 років, незалежно від статусу. Обмежень немає, як для пенсіонерів, так і для студентів, і безробітних (вік, регіон проживання, поручителі не враховуються). Отримати необхідну суму в борг може кожна людина в зазначеній віковій категорії.

Робота даного сервісу заснована для тих клієнтів, які готові вчасно погашати кредит. Але, в разі непередбачених обставин, якщо вам необхідно буде більше часу для погашення, ми розглянемо всі варіанти і виберемо оптимальний.

Беручи до уваги всі перераховані вище переваги, очевидно, що онлайн-кредитування - це рішення багатьох проблем для тих, кому терміново потрібні гроші.

Незважаючи на те, що вам все ж необхідно виплатити певний відсоток від взятої суми, подібне звернення в Е-КЕШ набагато вигідніше і доступніше, ніж звернення до будь-якого банку з усіма наслідками, що випливають.

Основні умови надання кредиту від Е-КЕШ:

Оформити кредит онлайн може будь-який громадянин України віком від 20 до 65 років. Мінімальна сума кредиту становить 500 грн., А максимальна - до 15000 грн. Термін кредитування від 5 до 30 днів. Максимальна реальна річна процентна ставка - 547,5%, без додаткових комісій. Приклад розрахунку загальної вартості кредиту: при першому кредиті в 1000 грн. на 10 днів сума до оплати складе 1001 грн., APR (далі - реальна річна процентна ставка) - 3,65%. При повторних кредитах плата за користування кредитними коштами складе 1,5% в день (15 гривень в день), APR = 547,5%. У разі, якщо клієнт не може погасити кредит в строк - можливе продовження терміну користування кредитом (пролонгація кредиту) на умовах договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Відповідальність Клієнта при виникненні прострочення терміну платежу:

- застосування штрафних санкцій відповідно до умов договору - штраф у розмірі 50% від суми кредиту або нарахування пені в розмірі до 2% від суми невиконаного зобов'язання за кожен день прострочення.

- може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або передача права вимоги боргу третім особам.

Як отримати кредит в Е-КЕШ?

1. Пройти реєстрацію на сайті.

Для того, щоб отримати онлайн кредит від E-cash, Вам необхідно пройти реєстрацію на сайті компанії, внести Ваші особисті дані в анкетну форму, після чого ознайомитися з Правилами кредитування і прийняти умови Договору, а також дати згоду на обробку Ваших особистих даних.

2. Обрати суму і термін кредиту.

На головній сторінці нашого сайту Ви можете скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого виберіть бажану суму і термін кредитування, після чого натисніть кнопку «Отримати кредит» і перейдіть у вікно «Оформлення заявки». Якщо Ви вже користувалися сервісом онлайн кредитування від E-cash - оформити наступні звернення можна в особистому кабінеті.

3. Скласти заявку на кредит.

При першому зверненні в сервіс онлайн кредитування E-cash Вам необхідно заповнити заявку на кредит і додати дані банківської картки, на яку бажаєте отримати кредит. Після цього наша система обробить отримані дані і відправить рішення по заявці в особистий кабінет.

4. Пройти верифікацію банківської карти.

Для підтвердження банківського рахунку Вам слід пройти верифікацію банківської карти, щоб переконатися, що саме Ви володієте зазначеною банківською картою. Для цього на Вашому рахунку буде заблокована сума до 1 гривні і після успішного проходження верифікації карти ця сума буде розблокована. Весь процес відбувається автоматично і займає декілька хвилин.

5. Отримати гроші.

Після обробки Вашої заявки на кредит і успішної верифікації карти на Ваш номер телефону та електронну адресу буде надіслано повідомлення про рішення по кредиту. Після того, як Ви підпишете кредитний договір в особистому кабінеті, гроші автоматично будуть переведені на вашу карту.

Способи погашення кредиту

Для зручності користування сервісом E-cash, вони передбачили такі способи погашення кредиту:

1. Через Особистий кабінет

На сайті компанії Ви можете погасити кредит за допомогою банківської карти Visa і Master Card в будь-який зручний для Вас час, протягом 24 годин / 7 днів на тиждень. Це зручний і швидкий спосіб, який не відніме у Вас багато часу.

2. За допомогою платіжних терміналів

3. За допомогою банківського переказу

Скористатися послугою переказу коштів Ви можете в касі будь-якого банківського відділення України або через систему Інтернет-банкінгу вашого банку. Для цього Вам потрібно внести потрібну суму для погашення кредиту в касі або на Ваш рахунок для погашення через Інтернет-банкінг та здійснити переказ, вказавши реквізити ТОВ «Е-КЕШ». У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН.

Візьміть до уваги, що погашення кредиту буде враховуватися на момент надходження грошей на рахунок ТОВ «Е-КЕШ»! У разі банківського переказу це може скласти до 3-х днів, тому, рекомендуємо погашати кредит заздалегідь.

Чи безпечно надавати особисті дані сервісу Е-КЕШ?

Діяльність мікрофінансових онлайн компаній контролюється Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. Спеціально прописаної законодавчої бази для їх роботи в Україні поки немає, тому вони дотримуються норм:

- Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»;

- Закону України «Про захист прав споживачів»;

- Цивільного кодексу України;

- Закону України «Про електронну комерцію»;

- і ряду інших нормативно-правових актів.

Необхідність в отриманні такої інформації визначається практичними цілями:

- по-перше, МФО хоче переконатися, що людина, яка звернулася за допомогою не шахрай;

- по-друге, компанія повинна оцінити рівень платоспроможності потенційного позичальника і переконатися, що він зможе повернути кошти вчасно.

Настільки ретельно перевіряючи інформацію, компанія захищає і свої інтереси, запобігаючи видачу кредитів шахраям, і інтереси користувачів сервісу, не допускаючи оформлення на них кредитів третіми особами.

Контактна інформація

Номера гарячої лінії:

+38(044) 337 88 33, +38(068) 611 41 31, +38(099) 611 41 31,  +38(063) 611 41 31.

Режим роботи: 

Пн.-Пт. з 08:00 до 23: 45.

Сб.-Нд. з 10:00 до 23: 45.

Але з 20:00 до 23:45 робота проводиться тільки з повторними клієнтами.

Відгуки про Е-КЕШ


Катерина
4
2020-04-06

Зазвичай, кредит може бути оформлений з 18 років, на цьому сайті - з 20. Особисто я вважаю, що це вказує на адекватність компанії - адміністрація враховує можливість звернення «недосвідчених клієнтів» і застерігає від необдуманих позик як себе, так і своїх користувачів. Величезний плюс за відповідальність.

Миколай
5
2020-03-21

Я вперше брав позику в мікрокредитних організаціях. Мені, як новачкові в таких програмах, сподобалась навігація по сайту. Все легко, зрозуміло і доступно. Питання та відповіді на них розбиті по темах і докладно викладені. Боявся, що не розберуся з реєстрацією або не зможу нормально погасити позику, але все зрозуміло і легко. Молодці, постаралися для клієнтів.

Олексій
5
2020-03-12

Компанія надійна, я переконався в цьому на практиці вже не раз. Гроші надають майже миттєво, плюс відсоток відносно невеликий, тому я небагато переплачую

Сергій
5
2020-02-27

Моя зарплата невелика, а Е КЕШ виручав багато разів тим, що видає кредит за декілька хвилин на картку. Дуже дякую.

Юлія
5
2020-02-17

Я у декреті. Після пологів наш дохід зменшився в декілька разів. Я рада, що існують такі компанії, які ідуть на зустріч людям з неочікуваними витратами в скрутну хвилину!:)

Валентин
4
2020-01-12

Часто буває таке, що затримують зарплату, а рахунки потрібно оплачувати вчасно. Даний сервіс рятує мене від заборжностей.

Марина
5
2019-12-15

Консультант в колл-центрі дуже ввічлива, відповіла на всі питання. Вона допомогла мені заповнити анкету, так як я робила це вперше. Заявку розлянули дуже швидко та надали кредит. Рекомендую!

Василь
5
2019-11-21

Як на мене дуже зручний і комфортний сервіс. Я пенсіонер, і іноді потрібні кошти для якихось свят, ось доводиться кредити брать. Так ось в е-кеш я звернувся перший раз і все пройшло гладко, а найголовніше швидко, тому що в деяких МФО бувають тривалі очікування. Від е кеша залишилися тільки приємні враження.

Надішліть свій відгук