Кредити з Credit7 в Україні: інформація та відгуки

Кредити з Credit7 в Україні: інформація та відгуки

Про Credit7

Credit7 - це українська мікрофінансова організація. Відрізняється високою швидкістю прийняття заявок: зазвичай вона не перевищує 10 хвилин. Якщо вам необхідно отримати позику до зарплати, і ви не можете довго чекати, рекомендуємо звернути увагу саме на цю компанію.

Умови отримання кредиту Credit7

МФО Credit7 надає кредити на суму від 500 до 10 000 грн на термін від 5 до 30 днів. При оформленні кредиту вперше, ви отримаєте кредит під 0,01%. При повторному зверненні, процентна ставка за один день використання позикових коштів становить 1,9%.

Хто може отримати кредит в Credit7

Credit7 - одна з найбільш лояльних мікрофінансових організацій на ринку України. Фінансова допомога цієї компанії доступна студентам, пенсіонерам, тимчасово незайнятим громадянам України, іншими словами, всім категоріям населення, незалежно від їх виду трудової діяльності. Це дуже зручно, тому що велика кількість українців працює неофіційно.

Однак і тут є свої умови. Для того, щоб отримати кредит в Credit7, необхідно буде надати компанії паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків.

Також клієнт повинен дотримуватися наступних правил:

- бути повнолітнім;

- мати постійну реєстрацію на території країни;

- не мати незакриті кредити в інших мікрофінансових організаціях;

- мати активну банківську карту, оформлену на своє ім'я;

- на рахунку банківської карти повинен бути баланс не менше однієї гривні.

Переваги та недоліки Сredit7

Чому велика кількість людей часто вибирає мікропозики? Відгуки про Credit7 кажуть, про переваги позик в інтернеті над традиційними банківськими кредитами. Отже, чому Credit7, а не інші фінустанови:

- Кредит повністю оформлюється в онлайн режимі. Щоб отримати кошти в компанії Credit7 не потрібно навіть виходити на вулицю.

- Рішення про надання позики приймається приблизно за 7 хвилин. Постійним клієнтам не потрібно знову заповнювати анкету і вводити всі дані, тому процес займе лічені хвилини.

- Прості та зрозумілі умови. Несподівані комісії, приховані платежі, додаткові послуги страхування і тому подібні казуси просто відсутні. Усі умови кредитування знаходиться у вільному доступі на сайті.

- У клієнтів є можливість повернути гроші достроково або перенести дату платежу на більш пізній термін, просто сплативши накопичені відсотки. Клієнти платять тільки за фактичні дні використання грошей компанії.

- Заявку можна подати цілодобово (але обробляється вона в робочий час). У вас не будуть вимагати поручительство третіх осіб та заставне майно. Також до вас не буде питань про те, як ви збираєтеся витратити гроші, ви можете використовувати їх так, як вважаєте за потрібне.

- Мінімальна кількість документів. Не потрібна довідка про наявність та розмір заробітної плати. Оскільки багато людей не отримують зарплату офіційно, послуги такого сервісу для них стають єдиним можливим способом кредитування. У будь-якому банку у вас попросять різні довідки та документи, а тут все легко й зрозуміло, а також без зайвих паперів.

- Компанія використовує SSL сертифікат, який гарантує захист даних клієнтів і запобігає розголошення особистих даних позичальників або несанкціонований доступ. Ви можете бути впевнені в тому, що МФО піклується про безпеку своїх клієнтів.

З недоліків роботи можна назвати тільки невеликий ліміт доступних коштів. Якщо вам потрібна сума понад 7 тисяч гривень, доведеться шукати іншого кредитора. Також у кредитора відсутні стаціонарні відділення.

Ліцензії, сертифікати

Діяльність МФО на території України регулюється Законом «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». Такі організації мають право здійснювати кредитування за рахунок власних і залучених коштів.

Реєстрація компанії Credit7 виконана згідно з усіма законодавчими нормами. Компанія була юридично зареєстрована 15 січня 2019 року. Ця МФО повністю належить ТОВ «Лінеура Україна».

Реєстрація в державному реєстрі фінансових установ 19.03.2019, указ НКФУ №394. Ліцензія на видачу грошових коштів в кредит від 04.04.2019 року № 529.

Як оформити кредит в Credit7

Оформлення кредиту в МФО Credit7 проходить в кілька простих етапів:

- Для початку рекомендуємо ознайомитися з усіма акційними програмами, які пропонує ця мікрофінансова організація. Так ви зможете значно заощадити на кредиті;

- Потім потрібно буде скористатися кредитним калькулятором, щоб розрахувати оптимальну суму і термін, в який ви зможете повернути позику;

- Після цього рекомендуємо зареєструватися в особистому кабінеті. Через особистий кабінет ви зможете оплатити борг, ви будете бачити суму для виплати і кінцеву дату виплати. Також, якщо ви захочете оформити кредит в цій мікрофінансової організації ще раз, ви зможете пропустити процес заповнення заявки.

- Після реєстрації в особистому кабінеті оформите заявку. Це можна зробити за допомогою кнопки «Отримати гроші».

У заявці необхідно буде вказати паспортні дані (серію та номер паспорта), ІПН.

- Також вам потрібно буде вказати супутню інформацію: місто проживання, місячний дохід (без довідки про доходи, орієнтовно), сімейний статус, освіту, наявність машини / кредитної картки і т.д. Чим більше даних про себе ви вкажете, тим більше шансів отримати схвалення кредиту;

- Після цього вам потрібно буде верифікувати свою банківську карту. Щоб переконатися, що карта належить саме вам, компанія заблокує на карті невелику суму (до 1 гривні). Після верифікації ця сума буде розблокована назад.

- Після того, як всі дані будуть внесені, почнеться процес обробки заявки. Зазвичай він тривати не більше 10 хвилин.

- У разі схвалення заявки гроші прийдуть на зазначену вами карту автоматично.

Як погасити кредит

Сервіс пропонує декілька варіантів повернення грошей для зручності клієнтів:

1. Через особистий кабінет на сайті компанії, за допомогою своєї банківської картки. Це найшвидший спосіб.

2. Через Приват24. Відкрийте вкладку «Мої Платежі» в пошуковому рядку введіть «Credit7», потім внесіть платіж без комісії. Це зручно і надійно, бо багато клієнтів користуються послугами цього банку.

3. У терміналах самообслуговування ПриватБанк та iBox. Гроші надходять моментально, ви не платите додаткових комісій за оплату по вашому кредиту.

4. У касі будь-якого українського банку.

Що робити, якщо ви отримали відмову у видачі позики

По-перше, не хвилюйтеся, вірогідно, що це технічна помилка. Відгуки про Кредіт7 свідчать про те, що дана МФО працює навіть з тими громадянами, у яких раніше були негативні позначки в кредитній історії.

Уважно вивчіть свою анкету. Можливо, ви допустили помилки при заповненні анкети і вказали неправдоподібні дані. Наприклад, коли вказували рівень доходу, написали на одну цифру більше або менше.

Також спробуйте звернутися в Українське бюро кредитних історій. Можливо, ви недавно закрили кредит в іншій МФО або банку, але дані до бюро кредитних історій не були передані своєчасно і при перевірці в Кредіт7 вирішили, що у вас занадто велике кредитне навантаження.

Банальною причиною відмови може стати відсутність зв'язку з клієнтом під час перевірки. Може бути, треба було уточнити додаткові дані, а ваш телефон був поза зоною доступу і вам не змогли додзвонитися.

Заборгованість та наслідки

Компанія співпрацює з Міжнародним бюро кредитних історій і Українським бюро кредитних історій. Якщо ви погасите кредит невчасно, інформація про це буде передана в бюро і негативно вплине на вашу кредитну історію. Це означає, що отримати гроші в наступний раз як в цій МФО, так і в інших буде досить проблематично.

Також, згідно із законодавством України, мікрофінансова організація залишає за собою право звернутися до суду для стягнення з позичальника боргу.

Пролонгація

У разі, якщо ви не встигли оплатити борг, зайдіть в особистий кабінет на сайті Credit7 та оформіть пролонгацію. Ця послуга дозволить перенести дату оплати та уникнути нарахування штрафу за прострочення. Потрібно лише оплатити нараховані відсотки.

Промокоди в Credit7

Промокод допоможе вам зекономити, бо надасть вам знижку на процентну ставку. Зазвичай промокод можна отримати під час проведення різних акцій. Також його надають постійним клієнтам, які своєчасно виконують свої зобов'язання. Увійдіть в особистий кабінет Credit7 і перевірте наявні вам акційні пропозиції.

Контакти

Номер телефону: 0 800 33 07 33. Безкоштовно по Україні.

Адреса електронної пошти для зв'язку: info@credit7.ua.

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 — 20:00,

Сб-Нд: 10:00 — 18:00.

Висновок

За тими відгуками, які позичальники Credit7 залишили в мережі можна судити, що це хороша компанія, яка заслуговує гідної уваги при виборі МФО. Позики тут видають дійсно швидко і без зайвої мороки.

Відгуки про Credit7

Владислав З.
5
2020-04-20

У кредит 7 звернувся не від хорошого життя, були великі фінансові проблеми. Я не прихильник кредитування, в принципі, але виходу іншого не було! Порадував відсоток 0%. Це щось на зразок акції при першому зверненні. Уже все повернув, всім задоволений.

Степан
5
2020-03-12

Знадобилися терміново гроші, в банку втратив би занадто багато часу, тому позичив у кредит7 потрібну суму. Швидко все сталося, оформив, отримав гроші. Вже і закрив через термінал. Якщо займати невеликі суми - просто відмінний варіант

Катерина
4
2020-03-01

Захворіла бабуля, а гроші у мене зайвих немає. Сама ледве справляюся, а тут ще таке, як сніг на голову. Потрібні були терміново кошти на лікування. Знайомі не допомогли, а ось в кредит 7 виручили. Сума, може, для когось і не велика, а для нас зіграла велику роль! Купили все необхідне для лікування. Я хвилювалася, що можу не вчасно все повернути, але все закінчилося добре! Позику погасила.

Валерій
4
2020-01-13

Мені терміново потрібні були гроші на стоматолога. Не знав де взяти, бо терміново ж треба. А позичити ніде було. Звернувся в кредит 7, отримав гроші за півгодини. Відсоток мінімальний. Подивимося як далі піде, поки все подобається.

Анжеліка
5
2020-01-12

Я вперше зверталася за подібного роду допомогою. Мені потрібні були гроші для відпочинку. Вірніше путівку купила, а от все для відпочинку не придбала, зарплату затримали, а часу чекати вже не було. Ця фірма мене просто спасла. І відсотки хороші, майже нічого не переплатила. Буду до вас при необхідності звертатися.

Вікторія
5
2020-01-12

Так допомогли мені з грошима в свій час! Потрібні були кошти для святкування дня народження синочка, а у нас з грошима було не дуже добре на той момент. Вирішили позичити невелику суму у Credit7 на місяць, щоб відзначити свято. Потім у чоловіка підвернулася можливість більше заробити. І борг повернули, ще й на життя залишилося. Дякую за допомогу!

Микита
5
2019-12-24

У Credit7 звертаюся вже не перший раз. Періодично позичаю у них невеликі суми. Мені подобається, що в будь-який час можу оформити запит на позику, хоч рано вранці, хоч опівночі і не прив'язуюсь до стандартного робочого графіку. Це зручно, особливо, коли терміново потрібні гроші.

Віталій
4
2019-11-18

Я у Credit7 брав кредит вперше. Вибирав між двома компаніями, коли думав куди звернеться за позикою. Ця мене привабила своєю процентною ставкою і тим, що у неї багато ліцензій на свою діяльність. Запит давав на одну суму, а дали добро на трохи меншу. Я не сильно засмутився, не може ж все прям бути ідеально. Зате швидко все оформив, гроші також швидко прийшли на рахунок. Борг вже благополучно закрив.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024