Кредити з Credit365: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Credit365: додаткова інформація та відгуки

Про «Credit365»

Credit365 – це мікрофінансова компанія, яка надає позики українцям щодня і цілодобово. Щоб отримати необхідну суму для вирішення фінансових труднощів, більше не доведеться позичати у знайомих або родичів: оптимальний вихід - миттєві кредити! Якщо ви повнолітній громадянин України і відповідаєте деяким вимогам сервісу - шанси на успіх великі!

Компанія пропонує взяти кредит онлайн на карту не виходячи з дому. Достатньо півгодини вільного часу і виходу в інтернет. Ніяких відвідувань офісів, співбесід з менеджерами, збору численних документів.

Хто може отримати кредит в «Credit365»

Кредит в Credit365 можна отримати:

- студентам;

- пенсіонерам;

- безробітним;

- людям без офіційного працевлаштування;

- до зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит);

- з поганою кредитною історією;

- з відкритим простроченням.

Умови отримання кредиту в Credit365

Для того щоб отримати кредит від Credit365, необхідно:

- бути громадянином України, мати паспорт, ІПН і проживати на території країни;

- мати вільний доступ до інтернету і номер мобільного телефону;

- бути власником банківської картки будь-якого українського банку;

- бути віком від 18 до 75 років.

Дані вимоги поширюються на всіх клієнтів мікрофінансової організації, і якщо ви їм відповідаєте, то у вас є всі шанси на отримання позики.

Як оформити позику онлайн в Credit365

Першу позику можна отримати на сумму від 500 до 5 000 грн. Для постійних клієнтів максімальна сума збільшується до 20 000 грн. Реєстрація не займе багато часу, так само, як і обробка заявки, вже протягом години ви зможете скористатися кредитними коштами. Але для деяких послуга оформлення кредиту онлайн все ще здається складною та незрозумілою, адже багато хто звик, що для отримання матеріальної підтримки необхідно звертатися в банк, збирати документи, довго чекати рішення. Для того щоб зробити процедуру отримання позики через інтернет ще більш доступною, розглянемо покрокову інструкцію оформлення кредиту онлайн в сервісі Credit365.

1. На офіційному сайті компанії є кредитний калькулятор. На ньому необхідно вибрати потрібну суму кредиту і тривалість кредитування за допомогою спеціальних індикаторів. Уважно вивчіть інформацію внизу, якщо вас цілком влаштовують умови погашення боргу - підсумкова сума та крайня дата - тоді натисніть кнопку «Оформити кредит».

2. Створіть свій обліковий запис для того, щоб завести особистим кабінетом. Для цього заповніть просту реєстраційну форму і придумайте пароль, поставте галочки, якщо ви хочете отримувати розсилку від компанії, а також підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних.

3. На вказаний номер мобільного телефону буде відправлено повідомлення з кодом, який необхідно буде ввести в спеціальне поле. Також потрібно підтвердити і електронну пошту.

4.Заповнення реєстраційної форми починається з вказівки персональних даних. Після того як перша форма буде заповнена, перейдіть до другої анкети, вкажіть тут свою адресу.

5. Введіть номер банківської картки та назву свого банку, а також інформацію про місце роботи та додаткові контакти людей, які зможуть підтвердити вашу особистість. Це можуть бути родичі, друзі або колеги. Також знадобиться ввести номер телефону свого місця роботи.

6. Перед вами з'явиться документ з умовами кредитної угоди, який необхідно уважно прочитати, щоб надалі не зіткнутися з несподіванками. Якщо ви з усім згодні, введіть код, який був відправлений системою на ваш мобільний в спеціальне поле. Заявка буде спрямована на розгляд.

Як погасити борг в Credit365

Для того щоб погасити кредит, можна скористатися одним з таких способів:

1. Ви можете розрахуватися з боргом через термінал приват банку або інші термінали аналоги, які встановлені в супермаркетах і торгових центрах. Обов'язково зберігайте чек про оплату до того моменту, поки гроші не надійдуть на ваш рахунок. Це можна буде побачити в особистому кабінеті.

2. Оплата приймається у всіх відділення українських банків - досить вказати реквізити МФО і номер договору. Гроші можуть йти протягом трьох днів, що важливо враховувати, бо відмітка про оплату буде тільки після фактичного надходження коштів на рахунок компанії.

3. Ви можете погасити борг, не виходячи з дому. Просто зайдіть в свій особистий кабінет і переведіть гроші з карти на рахунок заборгованості, вони надійдуть майже миттєво.

Прострочення

Як тільки настане перший день прострочення, процентна ставка зросте до 1.5%, також можливе нарахування пені. Якщо боржник не реагуватиме на дзвінки і звернення співробітників організації, справа може бути передана до суду. Компанія залишає за собою право передавати борги колекторським фірмам, що дозволено законодавством України.

Пролонгація боргу

Життєві обставини не завжди складаються сприятливо. Компанія з розумінням ставиться до клієнтів, які не встигають вчасно розплатитися і пропонує продовжити кредит на 7, 15, 30 днів в особистому кабінеті, сплативши відсотки, що набігли. Робити це можна необмежену кількість разів. Також можлива реструктуризація боргу.

Про відмову в Credit365

З огляду на відсоток позитивних рішень за заявками, можна говорити про те, що відмова - це досить рідкісна ситуація. Найчастіше, винен в такому рішенні сам позичальник. Основними причинами негативної відповіді стають такі:

- термін дії банківської картки закінчився, або був введений невірний номер карти. Через те, що система не пропонує верифікувати карту, помилку в номері картки не буде виявлено відразу. Неправильно зазначений номер просто призведе до відмови від видачі коштів;

- помилка при заповненні реєстраційної форми. Не намагайтеся швидше заповнити анкету, перевіряйте всі введені дані. Будь-яка помилка може бути сприйнята системою, як свідомо помилкова інформація, і це послужить причиною відмови;

- пропущені поля. Навіть якщо поле не обов'язковим до заповнення. Слід все одно вносити інформацію, бо кожна порожня графа знижує шанси на отримання позики;

- якщо ви намагаєтеся оформити повторний кредит відразу після того, як погасили попередній, система може відмовити тому, що дані не встигли оновитися, і ви все ще зазначені в списку боржників.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія Credit365 працює у сфері кредитування вже протягом багатьох років, її діяльність повністю законна, що підтверджується наявністю ліцензії, яка надає право на організацію роботи мікрофінансової компанії. Крім того, з 2013 року компанія зареєстрована, як фінансова установа, є свідчення, яке підтверджує даний факт.

Переваги Credit365

Усі мікрофінансові організації працюють приблизно за одним принципом - їх мета видати позику клієнтові на невеликий термін, тобто надати фінансову допомогу. Найчастіше це невеликі суми, які видаються на місяць, але при цьому в кожній компанії є своя стратегія співпраці з клієнтом. Тому, перш ніж оформляти договір з тією чи іншою фірмою, хочеться зрозуміти, які принципи її взаємодії з позичальниками, і як вона веде свою роботу.

Можна виділити такі переваги Credit365:

- гнучка система нарахування процентних ставок. Компанія формує процентну ставку в залежності від терміну кредитування, це дуже зручно для тих, кому потрібні гроші на тривалий термін, наприклад, на місяць;

- гаряча лінія фірми працює щодня, якщо у вас виникне питання з приводу оформлення, погашення або продовження боргу, ви завжди можете отримати довідку у співробітників мікрофінансової організації;

- для того щоб отримати необхідну суму в борг, вам не доведеться виходити з дому - всі дії виконуються через інтернет;

- окрему увагу в Credit365 приділяють безпеці персональних даних - використовуються тільки кращі сучасні системи захисту каналів передачі даних;

- у вас є можливість отримати позику навіть в тому випадку, якщо в іншій фінансовій установі вже є кредит;

- сплатити заборгованість можна кількома способами, для цього не доведеться відвідувати відділення компанії або стояти в черзі в певну касу;

- пролонгація доступна для всіх клієнтів, причому послуга абсолютно безкоштовна;

- у мікрофінансової організації підтримують політику дострокового погашення позики, тому з тих клієнтів, хто розраховується раніше, не стягується комісія або штраф;

- сервіс працює цілодобово - гроші можуть бути переведені на банківську карту в будь-який час доби і в будь-який день тижня;

- для того щоб скористатися послугами Credit365 не знадобитися залучати поручителів, надавати довідки про доходи та офіційне працевлаштування;

Компанія постійно проводить різноманітні акції, як серед постійних клієнтів, так і для новачків.

Недоліки Credit365:

- не завжди сервіс розглядає заявки протягом 15 хвилин. Іноді доводиться почекати трохи більше, поки система прийме рішення;

- для боржників сума боргу різко збільшується внаслідок штрафних санкцій та пені;

- прострочення може стати причиною передачі боргу колекторським службам;

- при заповненні анкети немає умови верифікації карти, тому дуже уважно слід вказувати номер картки;

- вам можуть відмовити через погану кредитну історію;

- після схвалення кредиту гроші можуть прийти не відразу, а через годину або дві.

Відгуки про Credit365

Герман Ч.
4
2020-04-17

Користуюся послугами, все прозоро, поки немає прострочення все тихо і спокійно, після прострочення можуть бути проблеми, але це вже ваші справи, а так все нормально. Можу рекомендувати.

Руслан
5
2020-04-06

Один з самих лояльних кредитів по відсотках. Найбільше всього, подобається те, що можна продовжити кредит на 7, 14 днів,якщо важко продовжити на місяць. Коли приходить дата оплати,дзвонять щоб нагадати про оплату.

Юрій
4
2020-03-21

Дуже хороший та лояльний сервіс все на вищому рівні користуюсь і вам раджу! Виручив у скрутну хвилину, але довго чекав відповіді техпідтримки!

Євгенія
5
2020-03-11

Простий і зручний сервіс, швидке оформлення заявки, техпідтримка на висоті, можливість скоротити відсоток за позикою програмою бонусів, рекомендую всім

Владислав
5
2020-02-23

Просто, швидко, а головне, не такі великі відсотки за користування грошима, як у інших компаніях. Лояльні умови. Користуюся вже не перший раз, завжди все швидко і без проблем! Відмінний помічник у важкій ситуації!

Григорій
5
2020-01-14

Використовую даний сервіс, низька ставка на місяць. Йдуть назустріч, якщо бачать, що клієнт прагне реально вирішити питання з кредитом, не маючи наміру "кинути" команду 365. Ввічливі та компетентні співробітники. Як мінімум, потрібно використовувати для перекредитування агресивних кредиторів, які, до того ж, не йдуть назустріч і мають ставку 2 відсотка в день. Один з лідерів в Україні.

Наталія П.
5
2019-12-17

При першому зверненні все сподобалося. Відсотки прийнятні, а при пролонгації не ростуть. Це радує. Оператори ввічливі, розповіли все швидко і ясно. Рекомендую.

Василь
5
2019-11-28

Дуже сподобалася ця компанія. Звернувся вперше, бо там була знижка при першому кредиті. Виплатити не вийшло, довелося робити пролонгацію. Добре, що не було несподіванок коли взяв під одні відсотки, пролонгував, а платив в 3 рази більше»

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024