Кредити з Credilo: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Credilo: додаткова інформація та відгуки

Інформація про компанію Credilo

Кредитний сервіс, що працює під торговою маркою Credilo - це автоматизований ресурс по підбору вигідних мікрокредитних продуктів від мікрофінансових організацій. Проект не є фінансовою установою і не несе відповідальності за виконання умов договору. Рішення щодо надання позики приймають тільки МФО. За підбір компанії стягується комісія.

Процедура пошуку кредитора максимально спрощена і відбувається повністю у віддаленому режимі. Відповідні умови можна вибрати в онлайн-калькуляторі на сайті. Заповнення простої анкети займе всього кілька хвилин. Готова заявка буде розіслана в більш, ніж 100 мікрофінансових організацій одночасно. Фінансові пропозиції формуються на основі характеристик клієнта, його кредитного рейтингу і платоспроможності. Отримати гроші зможуть навіть позичальники з поганою кредитною історією. Не має значення, на які цілі їм потрібні кошти.

Користуючись Credilo, ви зможете знайти пропозиції виключно від перевірених і надійних компаній. Credilo співпрацює з великими компаніями, але також стабільно налагоджує співпрацю з молодими організаціями (в тому числі з тими, в яких можливе безкоштовне оформлення позик).

Зверніть увагу: послуги сервісу Credilo платні в розмірі 133 грн в місяць.

Як можна отримати гроші?

Залежно від того, якого кредитора ви оберете способи отримання грошей можуть бути різними: переказ на картку українського банку або на рахунок в банку у вашому місті.

Найчастіше перекази коштів запитуються на картку. Популярність таких пов'язана з тим, що саме цей метод переказу дозволяє швидко виконати необхідні фінансові операції: будь то оплата роботи евакуатора або просте зняття готівки. Як правило, оформлення мікрокредиту в Credilo на карту онлайн проходить за кілька хвилин і пару кліків.

Умови позики в Credilo

Оскільки Credilo співпрацює з десятками партнерами, умови кредитування можуть бути самими різними:

- можливі суми при першому зверненні - до 10 тис. грн;

- суми при повторному зверненні - до 20 тис. грн;

- терміни кредитування - від 1 дня до 12 місяців;

- процентна ставка - від 0% до 1% в день;

- можливість продовження позики - безкоштовно (за наявності акції) або за ставкою.

Варіанти погашення позики

Боржники партнерів сервісу Credilo можуть використовувати для внесення виплат банківські картки, банківські перекази, онлайн-гаманці, термінали, особистий кабінет, а також готівку в салонах. А якщо ви не можете внести суму цілком в обумовлений термін, вам завжди доступна функція продовження позики. У деяких МФО за неї потрібно доплатити, але найчастіше вона надається безкоштовно (зі збереженням стандартного нарахування відсотків).

Переваги пошуку кредитора на сервісі Credilo:

- не потрібно відвідувати офіси кредиторів, всі фінансові операції проводяться вдома;

- можливо продовжити договір з оплатою відсотків за фактичний термін користування грошима;

- високий відсоток схвалення заявок;

- великий вибір серед перевірених і легально працюючих МФО;

- прийом анкет в будь-який час доби і без вихідних.

Як оформити заявку в Credilo?

Оформлення заявки на офіційному сайті Credilo проходить в кілька етапів.

Для початку клієнтам компанії потрібно пройти просту реєстрацію на Credilo, вказавши основну інформацію про себе. По завершенні реєстрації вам потрібно ввійти в кабінет.

Вхід в особистий кабінет Credilo виконується за номером телефону і паролем, який потрібно придумати самостійно. А далі ви:

- встановлюєте суму і термін дії позики у конструкторі;

- обираєте спосіб отримання грошей;

- отримуєте список відповідних пропозицій і відправляєте заявку.

Якщо у вас не виходить увійти в особистий кабінет для оформлення позики, можете звернутися до гарячої лінії.

Онлайн-заявки в Credilo обробляються моментально. Майже всі компанії-партнери працюють цілодобово і без вихідних, тому ви без труднощів зможете отримати гроші в будь-який час доби. Особливо актуальні миттєві і цілодобові переклади в тих випадках, коли необхідно провести оплату за будь-яку послугу на місці. Наприклад, коли ваш автомобіль несподівано вийшов з ладу, а грошей на ремонт не вистачає. Звичайно, подібні ситуації виникають не так часто, але сайт Credilo завжди готовий прийти на допомогу.

Вимоги до позичальника

Ще однією перевагою даного онлайн-сервісу є індивідуальний підбір позик для кожного позичальника, незалежно від його вікових та інших особливостей. Вам потрібно лише вказати основну інформацію про себе при оформленні позики, і сервіс швидко підбере для вас відповідні пропозиції. Вік позичальника може бути від 18 років, а інші вимоги залежать від МФО. Деякі компанії вимагають обов'язкову наявність стабільного джерела доходу, а інші МФО лояльно ставляться до цієї особливості, дозволяючи оформляти мікропозики навіть безробітним людям.

Як видалити свої дані:

- авторизуватися в особистому кабінеті на сайті credilo.com.ua;

- зайти в розділ «Мої дані»;

- видалити анкету і прикріплену банківську карту;

- відправити скан-копію підписаної заяви про відкликання персональних даних на пошту stop@finanso.me .

Ліцензія і регулятор

Відносини між сторонами при укладенні будь-якої угоди регулюються на підставі чинних законодавчих норм. Спеціально для сфери мікрокредитування була розроблена власна система нормативних актів, ознайомитися з якими буде корисним перед укладенням договору. Це дозволить отримати уявлення про суть угоди, права та обов'язки кожної зі сторін, а також прорахувати можливі ризики.

На офіційному сайті credilo.com.ua знизу головної сторінки представлена інформація про компанію ТОВ «Роксор», яка здійснює свою роботу в сфері надання інформаційних послуг. Там же розміщена інформація про номери отриманих свідчень.

Контактна інформація:

E-mail для інших звернень користувачів - support@credilo.com.ua. Обов'язково вказуйте свої ПІБ та електронну адресу для ідентифікації.

Гаряча лінія "Credilo" працює за номером +38 (044) 379-48-81, але також ви можете скористатися формою зворотного зв'язку.

Висновок

З урахуванням всієї отриманої інформації необхідно зазначити, що сервіс Credilo надає своїм клієнтам послуги з підбору вигідних умов для отримання позики або кредиту, але сам не займається видачею позикових коштів. При цьому сервіс стягує плату за перевірку фінансового здоров'я під час обробки анкетних даних та заявки на позику, отриманої від клієнта. У список партнерів компанії входить понад 30 компаній, а спеціально для клієнтів Credilo можуть бути запропоновані вигідні умови співпраці.

Відгуки про Credilo


Олександр
5
2020-04-02

Добре, що я зареєструвалася в Креділо. Відсоток дуже доступний, а умови лояльні. Коли мені терміново потрібні гроші, завжди звертаюся сюди. Заходжу в особистий кабінет та швидко отримую відповідь який сервіс може надати мені позику.

Світлана
5
2020-02-11

Чому Credilo? Я завжди хотіла мати можливість отримати гроші в борг і не просити родичів та не звертатися в банк. Я в декреті, а там потрібні різні довідки. Коли декретні затримують, то беру кредит за допомогою Credilo. Інші сервіси відмовляли, а цей ніколи

Христина
5
2020-01-05

Спочатку я думала, що комісія в 133 грн - це багато, але коли я почала користуватися сервісом, я зрозуміла за що я спачую. Сервіс пропонував мені багато пропозицій на будь-які мої запити. Обслуговування на високому рівні!

Володимир
4
2019-12-18

Особистий кабінет Credilo дуже функціональний. Тут можна не тільки легко оформляти позики, але і відстежувати всю супутню інформацію. Приємно, що є промокоди та знижки.

Олексій М.
5
2019-12-02

Коли шукав самостійно, то постійно натикався на дуже дивні умови по позикам. З цим сервісом таких проблем немає і все в точності повторює мої власні запити, тому тепер шукаю кредит на Credilo і не морочу собі голову

Марія
5
2019-11-21

У мене погана кредитна історія, тому щоб легше було отримати гроші, звернулася на сайт-посередник Credilo. Чесно, коли заповнила анкету і попросили за послугу оплатити 133 грн, злякалася, що лохотрон. Але прочитала відгуки і оплатила. Дійсно, допомогли отримати позику і навіть поліпшити мій кредитний рейтинг. Гроші на карту прийшли швидко. Питання вирішено. Спасибі.

Ольга
5
2019-11-11

Пройшла швидку реєстрацію на сайті сервісу Credilo і отримала доступ в особистий кабінет. Карту для сплати необхідної суми комісії вийшло прив'язати моментально, верифікація пройшла протягом 10-ти хвилин. Тільки після цього вказала необхідну мені суму позики, і мені через кілька хвилин видалося відразу 6 різних пропозицій. Далі вибрала найбільш вигідні для себе умови і на зазначену карту прийшли гроші наступного ранку. Я потім відразу ж в магазині будматеріалів оплатила все необхідне. Позикою користувалася 4 місяці, весь цей час за обслуговування платила сервісу Credilo. Зручно те, що є можливість відстежувати свою кредитну історію і всі платежі. Оскільки прострочень не допускала, то помітила, що моя репутація, як позичальника, покращилася.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024