Кредити з CheckMoney: додаткова інформація та відгуки

Кредити з CheckMoney: додаткова інформація та відгуки

Що таке CheckMoney?

На сервісі CheckMoney займи не видаються, даний сервіс надає посередницькі послуги між особами, які бажають отримати грошові кошти, і організаціями, їх видають. Він підбирає для своїх претендентів найкращі пропозиції по позиках. CheckMoney йде в ногу з часом, і всі процедури на цьому порталі повністю автоматизовані. Це стосується як подачі заявки, так і отримання грошей. Всі дії на сайті checkmoney.com.ua здійснює спеціальний електронний алгоритм (робот), що значною мірою прискорює процес розгляду заявок. Адже саме швидкість отримання грошей і стоїть в пріоритеті у позичальника, який бажає отримати невелику суму, коли в цьому виникає гостра потреба. Меню сервісу нескладне, кожен зможе з ним впоратися, тому клієнтів у нього стає все більше.

Умови отримання позики

Користувачі сервісу CheckMoney можуть розраховувати на кредит сумою від 1000 грн. до 90 000 грн. на термін від 3-х днів до 1 року. Якщо сума позики становить менше 10 000 грн. то в такому випадку гроші видаються до 30 днів. Якщо більше 10 000 грн., то термін збільшується і становить від 2 місяців до 1 року.

Особистий кабінет в CheckMoney

Для зручності клієнтів був розроблений особистий кабінет Check Money, вхід у нього здійснюється за номером телефону і прізвищем користувача. Перед цим потрібно зареєструватися. На сайті компанії потрібно натиснути велику зелену кнопку «Отримати гроші». Після цього, з'явиться калькулятор з можливістю обрати суму і термін кредиту.

Для цього на головній сторінці сайту потрібно вибрати суму, термін позики і спосіб отримання. Потім потрібно ввести свій номер телефону, email і дати згоду на обробку даних. На наступному етапі реєстрації необхідно заповнити ПІБ і дату народження, регіон і місто проживання. Після цього потрібно ввести ІПН, серію і номер паспорта. Після чого сервіс підбере для користувача відповідні пропозиції.

Якщо Ви вирішили скористатися сервісом CheckMoney, то слід пам'ятати, що Ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте факт досягнення Вами 18-річного віку.

Найбільш популярним варіантом є пластикова картка. Це можна зрозуміти, адже банківські карти сьогодні є у більшості громадян. До того ж, цей спосіб зручний в плані того, що гроші надходять на карту миттєво, і після цього їх вже не потрібно нікуди виводити, можна просто знімати або використовувати для оплати в торгових точках.

Вимоги, що пред'являються Checkmoney до власників карт

Карта повинна бути іменною, тобто на її лицьовій стороні має бути нанесено ім'я власника. Майте на увазі, що карти третіх осіб використовувати забороняється.

Карта повинна бути емітована українською банківською організацією.

Карту доведеться верифікувати. Це обов'язкова дія. Вона обов'язково повинна бути перевірена, так як компанія хоче мати впевненість в тому, що пластик належить її пред'явникові. Процедура здійснюється наступним чином: на карті буде заморожена невелика сума. Після проведення перевірки ці незначні кошти будуть обов'язково повернуті на рахунок. У цій процедурі немає нічого незвичайного або підозрілого. Справа в тому, що сервіс обов'язково повинен бути впевнений, що збирається співпрацювати саме з власником картки. Таку перевірку проводять усі фінансові структури.

Як погасити кредит в CheckMoney?

Саме в цьому сервісі не потрібно погашати заборгованість, якщо за допомогою його ви отримали кредит в МФО. Гроші потрібно повертати безпосередньо тій МФО, в якій ви взяли гроші. Існує кілька поширених способів повернення боргу. Це теж дуже важливий момент, тому що кошти необхідно повертати в строк, щоб уникнути санкцій з боку кредитної організації. А тепер докладніше про всі заявлені способи:

Борг може бути повернений на пластикову картку. Мабуть, це найпопулярніший спосіб, і одним з його основних плюсів є миттєве надходження грошей на рахунок дебітора.

Можна перевести гроші і зі свого рахунку в будь-якому українському банку. У цьому випадку операція буде безпроцентною.

А можна заплатити готівкою, якщо у вашому місті є офіси кредитора.

Давайте трохи затримаємося на варіанті переказу грошових коштів через банківський рахунок. Справа в тому, що він має деякі особливості, про які просто не можна не згадати. Суть проблеми полягає в тому, що з банківського рахунку фінансові кошти в більшості випадків надходять з деяким запізненням. Максимально затримка може скласти 3 дні, але цього цілком може бути достатньо, щоб прострочити платіж. Тому в цьому випадку краще подбати про те, щоб перевести кошти заздалегідь, з запасом в 3 дні. Слід пам'ятати про те, що позика буде повністю погашена тільки тоді, коли фінанси надійдуть на рахунок кредитної компанії. Цей спосіб рекомендується використовувати тільки в тому випадку, якщо немає ніякої альтернативи.

Скільки коштує користування послугами сайту?

Слід зауважити, що на останньому етапі реєстрації користувач повинен залишити реквізити своєї банківської картки. Після активації сервісу ЧекМані, з рахунку користувача спишеться від 40 до 130 грн. Компанія повідомляє, що сплата цих послуг не гарантує отримання кредиту, а гроші які будуть зняті не повертаються у разі, якщо клієнт його не отримав. Анкета на отримання позики буде відправлена в різні МФО та банки і користувачу буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дії або бездіяльність кредиторів.

Як на сайті CheckMoney відписатися від платних послуг?

На сайті є кнопка "Відключення підписки", яку можна знайти натиснувши на кнопку у вигляді трьох смуг у лівому верхньому кутку, а також кнопка «Відписатися», яку можна знайти внизу сторінки сайту. Потрібно натиснути на неї та авторизуватися. На сайті CheckMoney відписка - це видалення прив'язаної банківської картки в особистому кабінеті.

Переваги та недоліки CheckMoney

Основною перевагою сервісу є те, що він працює цілодобово. Відсутність вимог до наявності хорошої кредитної історії. Ті хто вирішили ним скористатися збільшують ймовірність отримання грошей в кілька разів. Кредит онлайн - це зручно, але якщо Ви вирішили отримати гроші іншим способом, з CheckMoney така можливість доступна.

Недоліком можна вважати те, що сервіс не безкоштовний, а плата не фіксована. Головне питання користувачів про сервіс CheckMoney - як відключити підписку. Однак, особливих складнощів в цьому немає.

Чи безпечно користуватися послугами CheckMoney?

Перед тим, як почати користуватися цим сайтом, люди задаються питанням: чи є CheckMoney шахраями? Ні. Компанія працює на законних підставах. Перед тим, як сплачувати послуги потрібно ретельно ознайомитися з послугами, щоб зрозуміти, що ви отримаєте.  Також можете залишати відгуки про досвід співпраці, або ознайомитися з відгуками інших людей.

Контактна інформація

Якщо у вас виникли питання, служба підтримки відповість вам на них.

Номер телефону CheckMoney: 8 (800) 550-2311

E-mail: client@checkmoney.com.ua

Відгуки про CheckMoney

Карина
5
2021-02-01

Я ніколи позику не брала ... чесно. Але потреба змусила шукати де взяти в борг. Знайшла ваш сайт по рекламі, тому що привернула фраза «безкоштовний займ». Я спочатку не повірила, але все ж вирішила перевірити. Все виявилося правдою! Перша позика справді виявився без відсотків. Зайняла 2 тисячі гривень і віддала стільки ж. Дуже круто!

Влад
4
2021-01-10

Одного разу я брав у вас кредит і не встиг віддати невелику частину. Уже злякався, що колектори будуть дзвонити і що штраф накладуть. Однак, після повідомлення компанії про затримку платежу мені запропонували продовжити кредит на вигідних умовах. Вже незабаром все повернув.

Саша
4
2020-11-22

Брав у вас позику в 6 тисяч гривень на один тиждень, але обставини мене підвели і до кінця терміну була можливість віддати тільки 4. Благо, що у вас є можливість взяти відстрочку! В інших конторах мене відразу в «чорний список» додавали, а тут увійшли в становище. Ще через три дні, коли у мене з'явилися гроші, я все повернув (і доплатив більше). Але це нічого страшного. Велике вам спасибі!

Юля
5
2020-09-21

Ніколи не думала, що бувають БЕЗКОШТОВНІ кредити!!! Перший раз в житті вирішила оформити позику, дуже хотіла зробити подарунок мамі на ювілей 50 років - золотий годинник. Але грошей накопичити не встигла (((Почала шукати організації та сайти, де можна взяти позику і натрапила на рекламу - перший позику під 0%. ТАКЕ БУВАЄ? Виявляється ТАК! Загалом перейшла до вас на сайт, заповнила заявку і через 14 хвилин зі мною зв'язалися і повідомили, що позику схвалили.

Данило
5
2020-04-21

Я студент 3 курсу, вчуся на платному. Знадобилося терміново внести гроші за семестр, бо відстрочки за пільговими умовами скасували. Брати кредит не хотілося - багато паперової тяганини. Вирішив звернутися в мікрокредітну організацію. Гроші зайняли швидко, на наступний день вже вніс оплату за навчання. Тепер живу спокійно! Дуже порадувало, що людям з гарною кредитною історією займають завжди і взагалі без питань.

Вадим
5
2020-02-07

Бувають ситуації до смішного абсурдні. Я вибирав свій перший автомобіль і при покупці виявилося, що для оформлення необхідно замінити одну деталь. А на неї у мене вже грошей не вистачало. Друг порадив звернутися в вашу контору. Сказав, що дають гроші під невеликий відсоток і дуже швидко. Все виявилося правдою. В цей же день полагодив машину і оформив. Спасибі, ви круті!

Юра
5
2019-11-10

Спасибі вам за крутий сервіс. Навіть не думав, що гроші можна отримати через кілька хвилин на рахунок. Цікавий інтерфейс сайту, я раніше не стикався з такими. Особливо мені сподобався попередній прогноз суми повернення! Це дуже зручно! Кращий подібний сайт в Україні.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024