Кредити з CentroCredit: детальна інформація та відгуки

Кредити з CentroCredit: детальна інформація та відгуки

Що таке CentroCredit?

CentroCredit - це мікрокредитна організація, яка видає швидкі і вигідні онлайн-кредити на короткий термін. При цьому для отримання грошових коштів потрібно надати мінімум документів.

Вимоги до позичальників

Вимоги до позичальників мінімальні. Для отримання позики необхідно:

 • бути громадянином України,

 • мати при собі посвідчення особи,

 • мати іменну картку або банківський рахунок,

 • бути віком від 18 до 70 років,

 • бути право- і дієздатним,

 • мати номер телефону та електронну пошту,

 • не мати значних прострочень в кредитній історії.

Доступна сума і терміни

Позичальник може отримати суму від 500 до 15 000 гривень без застави. Сума понад 15 000 гривень доступна при отриманні кредиту під заставу. Існує два види позики: mini - на термін до 30 днів і maxi - на термін до 12 місяців (платежі можна здійснювати раз на тиждень, на 2 тижні або на місяць.

Процентна ставка

При позиці mini, розмір процентної ставки становить 1,65% щодня. При позиці maxi - ставка буде відрізнятися в залежності від того, скільки платежів буде внесено на місяць.

Способи отримання позики

Кредит можна отримати на банківську карту.

Важливо! Деякі карти не підходять для отримання мікрокредиту, а саме: пенсійні та для допомоги; корпоративні та бізнес-карти.

Кредит під заставу

ЦентроКредіт дає можливість клієнтам отримати кредит під заставу. Для цього потрібно звернутися на гарячу лінію сервісу.

Як оформити першу позику в CentroCredit?

По-перше, потрібно вибрати суму і термін позики. Зробити це можна на головній сторінці сайту компанії в калькуляторі. Потім потрібно зареєструвати свій профіль. Для початку потрібно ввести номер телефону і підтвердити його, вказавши отриманий код, потім заповнити анкету, в якій потрібно вказати необхідну інформацію, таку як ПІБ, ІПН та email. Після чого вкажіть номер банківської карти. Для того щоб її верифікувати на ній буде заблокована випадкова сума до 1 грн. Вам прийде СМС, в якому буде вказана ця сума, її потрібно буде вписати у відповідне поле. Також цю суму можна дізнатися скориставшись інтернет-банкінгом або зателефонувавши на гарячу лінію вашого банку. Потрібно придумати пароль від особистого кабінету і уважно ознайомитися з умовами договору. Потрібно вказувати тільки достовірну інформацію, інакше вам відмовлять у видачі позики.

Рішення про видачу позики буде доступно вам протягом 10 хвилин. При позитивному рішенні гроші надійдуть на вашу карту протягом декількох хвилин.

Повторна позика в CentroCredit

При повторному зверненні достатньо лише вибрати суму і термін позики, після чого вам відразу прийде рішення про його видачу.

Як погасити позику в CentroCredit?

Погашення кредиту можливе через особистий кабінет, платіжний термінал, за допомогою банківського переказу та готівкою у відділенні компанії.

 1. Найпростіший спосіб повернення позики - через особистий кабінет за допомогою банківської карти будь-якого банку України. Для цього треба зайти в особистий кабінет і в розділі "Поточний кредит", прив'язати карту і перерахувати бажану суму.

 2. Через термінали мереж EasyPay, City 24, IBox, ПриватБанк. У розділі «Банківські операції» потрібно знайти «CentroCredit», потім ввести номер мобільного телефону, вказаний вами при реєстрації, внести необхідну суму і натиснути «Сплатити».

 3. За допомогою банківського переказу. Для цього потрібно прийти у відділення будь-якого банку України і погасити кредит вказавши реквізити компанії, які ви можете знайти на офіційному сайті. У призначенні платежу обов'язково вкажіть ПІБ, ІПН і номер телефону. При продовженні кредиту потрібно оплатити лише відсотки за дні користування.

 4. Щоб оплатити позику готівкою у відділенні компанії, досить знати суму боргу і номер телефону, вказаний при реєстрації.

Пролонгація позики

Пролонгацію позики можна здійснити тими ж способами, що і погашення, тільки потрібно обрати пункт «Продовження позики». Максимальний термін продовження кредиту - 30 днів. Для продовження потрібно лише оплатити відсотки за дні користування кредитом. Послуга доступна лише при умові повного погашення відсотків і пені (якщо вона була нарахована).

Дострокове погашення

У клієнтів є можливість погасити позику достроково в будь-який день і без штрафних санкцій.

Чи можна оплачувати позику частинами?

Клієнти можуть погашати позику будь-якими зручними частинами.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

Позичальник не може відмовитися від отримання позики, якщо гроші вже надійшли на його рахунок. Він може лише достроково погасити її .

Прострочення позики

З першого дня прострочення клієнту кожен день буде нараховуватися штраф - підвищена процентна ставка. В середньому вона підвищується в 2 рази. При простроченні позики компанія здійснює ряд певних дій. Починає вона з SMS-повідомлень і оповіщень на email, після чого клієнту будуть надходити телефонні дзвінки. Компанія може звернутися до суду або поступитися правом на вимогу мікрокредита третім особам, таким як колекторські компанії, в разі якщо клієнт не виплачує заборгованість.

Причини відмови в позиці

Підхід до кожного клієнта індивідуальний, тому причин для відмови може бути багато. Однак найпоширеніші причини це:

 • надання недостовірної інформації позичальником. Можливо ви випадково допустили помилку в заповненні даних, але компанія це розцінює як навмисну дію,

 • позичальник не представив необхідні документи,

 • погана кредитна історія,

 • наявність у позичальника простроченої заборгованості.

Чи безпечно користуватися послугами CentroCredit?

Компанія знаходиться в реєстрі МФО Національного Банку України. Свідоцтво про реєстрацію компанії було видано Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Конфіденційність даних клієнтів гарантується, а сайт працює по протоколу SSL в захищеному режимі.

Чому блокується сума на картці?

Дана процедура здійснюється з метою перевірки працездатності банківської карти, а також для безпеки клієнтів, щоб шахраї не змогли оформити кредит на чуже ім'я. Платіжна система заблокує суму до 1 гривні, після чого на ваш мобільний номер прийде СМС-код, де буде вказана ця сума. Після того, як ви вкажете її у відповідному полі, карта буде верифицирована, а сума повернеться назад на карту.

Відділення по місту

При необхідності ви можете звернутися до найближчого відділення компанії у вашому місті. Адреси всіх відділень можна знайти на офіційному сайті компанії.

Чому не приходить СМС?

СМС може не прийти в разі, якщо ви допустили помилку коли вказували номер. Якщо номер був вказаний вірно, потрібно перезавантажити телефон і натиснути отримати СМС повторно. Якщо ж і це не допомогло, слід зателефонувати в службу підтримки.

Чому не приходить лист на email?

Для початку переконайтеся в тому, що ви вірно вказали вашу електронну пошту, потім перевірте папку «Спам». Якщо лист потрапив в цю папку, відзначте, що лист не є спамом і надалі листи будуть приходити в папку «Вхідні». Якщо ж там його не виявилося, зверніться в службу підтримки, вказавши, який лист ви чекаєте.

Як видалити профіль?

Клієнт не може самостійно видалити свій профіль, тому він повинен звернутися в службу підтримки за телефоном гарячої лінії або поштою, вказавши причину і прикріпивши скан або фото посвідчення особи.

Плюси і мінуси компанії CentroCredit

До позитивних сторін можна віднести:

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,

 • швидкість обробки заявки,

 • можливість отримати гроші не виходячи з дому,

 • можливість оформлення великої суми під заставу,

 • можливість продовження і дострокового погашення позики,

 • безліч способів погашення позики,

 • термін позики як до 1 місяця, так і до 1 року,

 • оперативну службу підтримки.

Негативні сторони:

 • не можна оформити другу позику, поки не загасиш перший,

 • висока пеня у разі прострочення,

 • при невиконанні зобов'язань МФО вправі передати інформацію в колекторську компанію.

Бонуси та акції

Компанія проводить різні акції для своїх клієнтів. За актуальною інформацією краще стежити на офіційному сайті.

Контакти

Номер телефону: (0800) 40-71-51

Час роботи: Пн - Пт 9:00 до 18:00, Сб і Нд - вихідні.

Email: info@centro.credit

Висновок

Таким чином, компанія підійде для тих, хто хоче швидко отримати гроші в розмірі до 15 000 гривень, надавши при цьому мінімум документів, а також для тих, хто хоче отримати більшу суму під заставу, при цьому строки також можуть бути зовсім різні: як до 30 днів, так і до 12 місяців. Тобто компанія підлаштовується під усіх клієнтів.

Відгуки про компанію CentroCredit

Євгенія
5
2020-08-03

Мамі на подарунок не вистачало, зарплату на пару днів затримували. Вирішила взяти тут займ на кілька днів. В результаті і подарунок купила, і переплатила копійки. Всі задоволені залишилися. Однозначно корисна компанія в такі моменти. Головне правильно розраховувати свої можливості!!!!

В'ячеслав
5
2020-07-29

ЦентроКредіт мені порадив товариш, коли я попросив у нього в черговий раз в борг. Мені аж стало незручно і я вирішив тут взяти. Та й дійсно, так краще. Хоч і переплачуєш трохи, зате і пролонгацію зробити можна, і відносини псувати з близькими не доводиться.

Максим
5
2020-07-05

Почав свій бізнес, але фінансової підтримки не вистачало. Взяв тут кредит, на свій страх і ризик, і примножив суму в кілька разів! Видали кредит без застави, у що мені було складно повірити. Благополучно повернув суму і навіть не дивлячись на відсотки, я залишився в плюсі. Обслуговуванням я залишився повністю задоволений.

Вікторія
5
2020-06-24

У мене все банально. Не вистачало грошей на лікування, довелося взяти мікрокредит. Знайома порадила цю компанію, ну я і довірилася їй. В принципі не пошкодувала. І суму схвалили таку, що мені якраз вистачило. Погашала через термінал, у мене як раз поруч з будинком. Тому, звернуся ще коли буде потрібно.

Костянтин
5
2020-05-28

Я завжди вважав, що брати кредит це остання справа, і що тільки влипнути можна. Але життя і не до такого призведе. Так ось звернувся в ЦентроКредіт, видали швидко, що однозначно дає їм перевагу. Переплатив не так вже й багато, враховуючи, що достроково погасив. Так що забираю свої слова назад, іноді дійсно корисно користуватися такими послугами. Я залишився всім задоволений.

Мирослав
5
2020-04-23

Нічого поганого не можу сказати щодо цієї компанії. Схвалили швидко, суму перерахували хвилин за 15, повернути можна було багатьма способами. Всім залишився задоволений. Якщо терміново ще знадобляться гроші, однозначно тут буду брати👌🏻

Людмила
4
2020-03-07

Я часто користуюся послугами компанії, але хотілося б суму побільше отримувати. 15 000 грн іноді не вистачає! А так видають моментально і відсоток менший, ніж в інших компаніях.

Сергій
5
2020-02-10

Брав тут велику суму, здивувало, що при першому ж зверненні схвалили, наскільки я чув зазвичай невеликі суми схвалюють в перший раз. Взагалі проблем не було, отримав швидко. Зручно, що погашати можна різними способами, мені якраз деякі підійшли. Так що, всім зручно буде думаю :)

Влад Б.
4
2020-01-29

Поки додзвонився в колл-центр багато часу втратив. Гроші потрібні були терміново, важлива була кожна хвилина. Але хвала богу вони врешті-решт відповіли і допомогли мені. Взяв пристойну суму, перерахували швидко, тому я все встиг. В цілому рекомендую, але хотілося б більш оперативної служби підтримки!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 5 серпня 2020