Онлайн позики з Cashberry

Онлайн позики з Cashberry

Що таке Cashberry ?

Cashberry - простий і зручний сервіс, створений для того, щоб клієнти змогли отримати гроші в потрібний момент. Cashberry - це одна з найкращих онлайн-платформ, яка дозволяє користуватися послугами мікрокредитування в найкоротші терміни. Їх робота спрямована на те, щоб допомогти людям у тяжку хвилину!

Компанія Cashberry має ряд переваг:

-       надійність. Більше 3 років на ринку України з дотриманням усіх законодавчих норм;

-       вони працюють 24/7. Гроші доступні клієнтам цілодобово навіть у свята і у вихідні дні;

-       доступність. Все що потрібно - це доступ до Інтернету;

-       сучасність. Якісний сайт адаптивний під смартфон;

-       миттєва видача. Системі потрібно не більше 3 хвилин на обробку заявки;

-       комфорт. Оптимальна процентна ставка та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Скільки грошей можна позичити в Cashberry ?

Вкажіть на кредитному калькуляторі суму і термін користування коштами (зверніть увагу, що праворуч від калькулятора система розраховує ваші відсотки по кредиту). Потім, натисніть кнопку "Отримати кеш!". Максимальна сума першої позики - 5000 грн, всіх наступних - 8000 грн. на термін до 30 днів.

Як отримати позику в Cashberry ?

Для оформлення першої позики необхідно заповнити всі обов'язкові поля анкети. Для реєстрації знадобляться: контактні дані, дані паспорта, банківської карти, ІПН та інша загальна інформація. Для того, щоб підвищити шанси на отримання кредиту, рекомендовано заповнити всі додаткові поля в анкеті. При повторному запиті на отримання кредитних коштів потрібно просто увійти в особистий кабінет та обрати необхідну суму і термін кредиту.

Верифікація карти - це міра безпеки, яка дозволяє переконатися в тому, що саме клієнт є власником картки і виключає втручання третіх осіб. Для того, щоб верифікація відбулася на карті клієнта буде заблокована випадкова сума (до 1грн). Цю суму  необхідно буде вказати в якості перевірочного коду при реєстрації. У разі, якщо банк запитає додаткове підтвердження активності по карті – треба вказати код з СМС. Після цього – верифікація буде завершена, а гроші - розблоковані протягом декількох хвилин. Всі дані по карті захищені стандартом інформаційної безпеки. Якщо користувач подає заявку на повторний кредит, то він може використовувати раніше верифіковану карту, вибравши її зі списку карт в особистому кабінеті.

Після успішної верифікації потрібно дочекатися схвалення кредиту. Рішення буде відображено в особистому кабінеті на сайті, а також відправлено на електронну пошту або СМС-повідомленням. Після схвалення кредиту потрібно уважно ознайомитись з положеннями договору та оферти, підтвердити свою згоду на підписання документів ввівши код з СМС, і отримати кошти. Гроші будуть перераховані на карту користувача протягом декількох хвилин.

Особистий кабінет в Cashberry

В особистому кабінеті можна спостерігати за всіма операціями, погасити заборгованість, отримати квітанцію та багато іншого. При наявності особистого кабінету можна оформити позику за лічені секунди. Також важливою перевагою є збільшення ліміту, адже при наступних позиках сума збільшується до 8 000 грн.

Як повернути гроші?

Для максимальної зручності клієнтів існує кілька способів погашення позики:

в особистому кабінеті, у відділенні банку, в терміналі.

Умови для отримання кредиту з Cashberry

Компанія не вимагає довідку про доходи, поручителів і всіх тих документів, які доводиться збирати для отримання кредиту в банку. Кредити видаються лише повнолітнім громадянам України, які мають банківську картку та мобільний номер телефону.

Сервіс Cashberry дуже зручний для швидкого отримання кредиту онлайн. Адже не важливо чи потрібні вам гроші терміново чи ні, бо швидкість обслуговування завжди має велике значення в будь-якому секторі послуг. Cashberry добре з цим справляється.

Відгуки про Cashberry

Марина
5
2020-04-05

Мій чоловік спочатку лаявся, що я беру кредити, а потім як побачив умови, сам почав брати кредити в Кеш Беррі коли не вистачає. Тому що вони дійсно адекватні і практично кожен може дозволити собі переплатити 1%.

Наталя
5
2020-03-23

Зараз позичити гроші онлайн простіше простого. Що я і роблю, якщо мені не вистачає. Останнім часом повністю перейшла на Cash Berry. Максимально зручний сервіс для мене!

Микола
4
2020-03-09

Я беру позики в Кеш Бері, процент невеликий. Тому я вже давно не турбую друзів, щоб вони мені позичили гроші. До того ж, так я швидше отримаю їх, ніж поки зустрінуся з друзями. Так що дуже навіть зручно! Але служба підтримки не дуже оперативна.

Кирило
5
2020-01-23

Створив собі особистий кабінет швидше, ніж закипів чайник! Спасибі творцям за максимально спрощену процедуру отримання грошей.

Олексій В.
5
2020-01-06

Це однозначно найпростіший спосіб отримати 5 тис. грн. в борг. Шкода, що недавно дізнався про Cashberry. Так би я користувався тільки ним.

Оксана
5
2019-12-15

Я не вперше беру онлайн позику і кожен раз пробую різні компанії. Так ось в Cashberry в мене була найшвидша реєстрація і отримання грошей з усіх компаній, якими я користувалася. Буквально 5 хвилин і гроші на карті.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 16 квітня 2024