Кредити з CardZen: додаткова інформація та відгуки

Кредити з CardZen: додаткова інформація та відгуки

Про CardZen

На пошуки відповідного кредиту може піти кілька днів. Ви вивчаєте умови, розраховуєте терміни й ставки, підбираєте компанії зі зручним розташуванням, знаходите час, щоб дістатися до офісу, чекаєте рішення, в суєті та шумі читаєте договір. В результаті на отримання пари тисяч гривень витрачаєте багато часу.

CardZen позбавляє вас від біганини та нервування. Не потрібні довідки, застави та поручителі, щоб допомогти у видачі позики. Неважливо в якому місті України ви живете. CardZen допомагає отримати гроші там, де є інтернет. Вам не потрібно шукати офіс поруч з вами, в якому можна отримати гроші, витрачати час на поїздку, відповідати на незручні запитання консультантів.

Термінові позики через сучасний і зручний онлайн-сервіс допоможуть швидко отримати потрібну суму. При заповненні заявки позичальник вказує свої особисті дані, вибирає спосіб отримання грошей рішення приймається за кілька хвилин.

CardZen знаходить позики з різними способами отримання: з зарахування коштів на карту, електронні гаманці, можлива видача готівки. Позика на карту забезпечує мінімальну гарантовану суму, яка видається без відмови клієнтам незалежно від минулої історії кредитування.

Сам сервіс не є мікрофінансовою структурою, тому не несе відповідальність за дії клієнтів і компаній, CardZen - це посередник. За свої послуги компанія стягує з користувачів 133 грн щомісяця. Завдяки тому, що вся робота з сайтом здійснюється в реальному часі, клієнт може отримати попередню відповідь протягом години після відправлення заявки.

Умови надання позик

Проект CardZen надає своїм клієнтам такі умови для отримання коштів:

Сума: позики до 15 000 грн, кредиту до 150 000 грн.

Вік: від 21 років.

Термін: від 91 дня до 2 років.

Ставка: 30-365%.

Для цього клієнту потрібно мати:

- паспорт громадянина України;

- електронну пошту;

- мобільний телефон;

- реквізити рахунку або банківську карту.

В окремих випадках може знадобитися представити додаткові документи.

Як оформити заявку на позику грошей в CardZen?

Необхідно зайти на сайт Cardzen. На головній сторінці описується основна концепція проекту. Користувач може ознайомитися з необхідною інформацією та приступити до заповнення заявки, натиснувши на кнопку «Отримати гроші».

Далі перед клієнтом висвічується реєстраційна форма, в якій необхідно заповнити основну інформацію. Чим більш докладно користувач заповнить форму, тим вище шанс отримати схвалення за заявкою. Важливо вказувати тільки правдиві дані, інакше в отриманні позики може бути відмовлено. На заповнення заявки піде не більше 10 хвилин.

Після оформлення заявки з клієнтом зв'яжеться менеджер для уточнення деталей, і дані будуть розіслані по мікрофінансовим структурам. Про попереднє рішення користувачеві повідомляють за допомогою СМС-повідомлення.

Як повернути грош CardZen?

Так як сам сервіс не видає клієнтам позики, а є виключно посередником, то і способи повернення позики описуються безпосередньо на сайті кожної МФК.

Основні переваги Cardzen

До основних переваг інтернет-платформи можна віднести:

- відправлення заявки в онлайн-режимі;

- мінімальна кількість документів для отримання грошей;

- цілодобовий прийом заявок;

- є варіанти для клієнтів з поганою кредитною історією;

- відсутність додаткових довідок, комісій та прихованих платежів;

- постійний зворотний зв'язок;

- персоналізований підбір;

- багато способів отримання коштів;

- швидка обробка заявки;

- заявка піде у роботу всім мікрофінансовим організаціям;

- високий ступінь схвалення заявок - до 95% позитивних рішень.

Чи безпечно користуватися послугами CardZen?

Під час оплати замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи, яка пройшла міжнародну сертифікацію. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) не надходять в організацію, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта.

При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів банківської карти власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL), Verified by Visa, Secure Code, і закритих банківських мереж, що мають вищий ступінь захисту.

Невиплата позики або прострочення

У разі, якщо ви не повертаєте суму кредиту або відсотків в зазначений термін, кредитор нарахує штраф за прострочення платежу. Зазвичай кредитори йдуть на поступки і дають 3 додаткових робочих дні для оплати боргу. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж очікувалося. Однак, у разі, якщо компанія не отримає від вас ніякої відповіді протягом тривалого часу, вам буде нараховано штраф за прострочення терміну. Якщо ви не дотримаєтесь умов погашення боргу, ваші дані можуть бути передані до бюро кредитних історій або реєстру боржників, що негативно позначиться на вашому рейтингу кредитоспроможності та кредитній історії. Тому ми рекомендуємо вам вносити платіж в день, коли ви отримуєте нагадування. Ваша позитивна кредитна історія формується при вчасному погашенні заборгованості, а також підвищується рейтинг кредитоспроможності та шанси отримати кредит на більш вигідних умовах в майбутньому.

Висновок

Проаналізувавши можливості, які надає сервіс CardZen, можна зробити висновок, що, незважаючи на невеликий термін існування, організація діє, спираючись на законодавство України, і є добросовісною по відношенню до клієнтів.

Відгуки про Cardzen 


Ганна
4
2020-03-22

До цього сам знайшов компанію, яка виявилася шахрайською, після чого вирішив, що лізти в таке більше не буду. Але тут дуже хорошу МФО мені підібрали. Все ж таки я раджу спробувати

Арсен
4
2020-03-15

Мені 21, і у мене є свій «дохід», але банки до такого ставляться досить прохолодно, і що вік маленький, і дохід ще довести потрібно. Коротше, брокери були єдиним варіантом, і мені за день все оформили. Оплатив невелику ціну. Звертався в компанію Cardzen, вони підібрали мені кредит, який я шукав.

Оксана
5
2020-03-09

У мене була стресова ситуація і мені було просто не до того, щоб вибирати де взяти гроші. Мені вони просто були терміново потрібні. Але і втрутитися нікуди не хотілося. Заповнила заявку на CardZen, її відразу відправили в багато кредитних організацій. А сама я б дуже довго цим займалася. Так що супер сервіс

Юлія Д.
5
2020-02-09

Не розумію чому люди обурюються з приводу того, що кожен місяць у них знімають гроші. Просто відпишіться від цих послуг тоді і все. Якщо ви не вмієте карткою користуватися, як ви взагалі кредит берете? Я скористалася, мені допомогли, а поки мені не треба я відписалася і нічого у мене не знімають.

Марина
5
2019-12-17

Сама довго шукала різні сайти, так і не змогла визначитися, бо поки всі умови перечитаєш і зрозумієш що до чого пройде купа часу. А тут відразу підібрали ті варіанти, які мені підходять.

Христина
5
2019-12-15

Я вважаю, що 133 грн за те, що тобі на блюдечку готове піднесуть і все самі відберуть це зовсім невеликі гроші. Адже це послуга, а за будь-яку послугу потрібно платити. Вони підібрали для мене хороший варіант!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 14 липня 2024