Кредити з Благо: детальна інформація та відгуки

Кредити з Благо: детальна інформація та відгуки

Що таке Благо?

Благо — це ломбард, який надає широкий спектр послуг своїм клієнтам, а саме заставне, беззаставне кредитування, послуги ломбарду та магазину. Наявність великої мережі відділень по всій країні, дає можливість звернутися в компанію, як відвідавши відділення, так і не виходячи з дому.

Вимоги до позичальників

Для того щоб отримати кредит необхідно:

 • бути громадянином України,

 • мати при собі паспорт та ІПН,

 • мати іменну картку або банківський рахунок,

 • бути віком від 18 років,

 • мати позитивну кредитну історію,

 • мати номер телефону і email,

 • мати заставу у разі заставного кредиту.

Хто може отримати кредит?

Кредит можуть отримати всі громадяни України, які відповідають вищезазначеним вимогам. При цьому не обов'язково мати офіційне працевлаштування або високу зарплату. Так що позики від Благо доступні всім верствам населення, незалежно від статусу. Кожен має можливість отримати позику, будь то студент, пенсіонер, самозайнятий або мама в декреті.

Сума, строки, процентна ставка

Компанія видає беззаставні кредити на суму до 5 000 гривень на 3, 7 або 15 днів під 1,71%, сума буде збільшена до 20 000 грн з 7-го кредиту. Заставні кредити видаються на термін від 1 до 30 днів.

Види послуг, позик

Благо надає беззаставне і заставне кредитування. Є кілька варіантів застави: золото, срібло та побутова техніка. Через те, що кредити різні, то, відповідно, і умови для кожного відрізняються.

Кредит без застави на карту. Можна оформити на суму до 20 000 гривень. Діє для постійних клієнтів.

Компанія надає нову послугу: отримання кредиту на карту по СМС.

Кредит без застави готівкою. При першому зверненні його можна отримати на суму до 8 000 гривень на 7 або 15 днів, з можливістю продовження на 7, 15 і 30 днів. Постійним клієнтам доступна сума до 20 000 гривень.

Кредит "Тест-драйв". Надається тільки новим клієнтам, щоб вони могли ознайомитися з даними способами кредитування, під 0,001% в день.

Кредит під заставу срібла. Його можна отримати готівкою або на банківську карту протягом 15 хвилин. Максимальна сума і терміни залежать від оціночної вартості срібла. При цьому його можна достроково погасити з 1-го дня, оплативши тільки фактичне користування. Процентна ставка — від 0,79 до, 1% в день.

Кредит під заставу золота. Умови такі ж, як і у кредиту під заставу срібла.

Кредит під заставу техніки. Умови такі ж, як і кредиту під заставу срібла, але процентна ставка становить від 0,75 до 1,75% в день в залежності від суми та строку кредиту. Компанія приймає заставне майно будь-якого виду: побутову техніку, спортивне обладнання, телефони та портативну техніку, телевізори та монітори, інструменти, годинники та багато іншого. Заставне майно повинно бути представлено в чистому / товарному вигляді, без механічних пошкоджень, в повній комплектації (яка впливає на працездатність).

Способи отримання позики

Кредит можна отримати на банківську карту або готівкою у відділенні компанії.

Як оформити перший кредит в Благо?

Щоб отримати перший кредит на карту потрібно відправити СМС з мобільного на номер 8668 з текстом: Credit, після якого потрібно вказати номер своєї картки. Потім дочекатися дзвінка від оператора і отримати позику на карту.

Щоб оформити перший кредит готівкою, необхідно заповнити заявку на сайті. У ній потрібно вказати суму і термін кредиту, номер телефону та номер карти. А також іншу необхідну інформацію, таку як ПІБ та ІПН. Після чого компанія автоматично оцінює вашу платоспроможність і в разі схвалення, вам потрібно буде підписати договір. Він підписується за допомогою СМС-коду, який прийде на ваш номер. Його потрібно буде ввести у вказане поле. Після підписання договору отримайте гроші в найближчому відділенні Благо.

Щоб отримати кредит у відділенні Благо, досить мати при собі паспорт та ІПН. Там потрібно буде заповнити заявку, в чому вам допоможе консультант, який відразу ж і перевірить дані, які ви надали. При схваленні заявки ви можете отримати гроші на карту або готівкою. Даний процес не займе у вас більше, ніж 20 хвилин. У разі кредиту під заставу, процес може бути більш тривалим, тому що фахівцям ще потрібно оцінити заставне майно.

Повторний кредит в Благо

Якщо ви вчасно погасили попередній кредит, то подальше оформлення кредиту займе набагато менше часу, бо компанії вже має всі необхідні дані. Для цього досить зайти в особистий кабінет і вибрати бажану суму і спосіб отримання кредиту. Або ж прийти в найближче відділення компанії.

Як погасити кредит в Благо?

Існує кілька способів, якими можна погасити кредит без застави:

 1. За допомогою банківської карти. Для цього на сайті компанії в верхньому правому куті потрібно вибрати "Оплата". Далі в пункті "Оплата банківською картою" натисніть "Перейти до оплати" відкриється форма, в якій потрібно буде ввести дані банківської картки та натиснути «Сплатити». Послугою можна скористатися цілодобово. При цьому способі для карт Visa і Mastercard комісія відсутня. Мінімальна сума до погашення становить 0,01 грн. Оплату можна здійснити через Fondy або Prival24. При цьому необов'язково, щоб ПІБ власника карти збігалося з ПІБ позичальника.

 2. Через термінал ПриватБанку. У розділі "Банківські операції" потрібно знайти "Благо", ввести договір (або номер мобільного телефону), внести необхідну суму і натиснути "Оплатити". Заберіть чек.

 3. Готівкою у відділенні Благо. Особливістю даного способу є те, що вашу позику може оплатити хтось із ваших знайомих, ніяких документів і підписів позичальника не потрібно.

Погашення заставного кредиту трохи відрізняється від беззаставного, хоча способи практично ідентичні, вони мають свої особливості:

 1. За допомогою банківської карти. Процедура така ж, що і з беззаставним кредитом, але мінімальна сума до погашення становить всі нараховані відсотки за користування кредитом. Здійснити оплату можна через платіжну систему Fondy.

 2. Через термінали Easypay, iBox, City24, 2Click. У будь-якому терміналі потрібно вибрати «Оплата послуг», потім «Погашення кредитів / Фінансові послуги», потім «Онлайн кредитування», знайти в списку «Благо». Введіть номер договору і внесіть суму. Натисніть «Оплатити». Заберіть квитанцію. Комісія відсутня.

 3. Готівкою у відділенні Благо. Тут ви можете повністю викупити заставне майно або змінити умови договору.

Рекомендовано погашати кредит заздалегідь, щоб уникнути пені. Адже якщо не внести платіж у зазначений строк або зробити це не в повному обсязі, то на непогашену суму буде щодня нараховуватися пеня.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не встигає повернути заборгованість, він може продовжити договір на 3, 7 або 15 днів відповідно. Пролонгацію можна здійснити тими ж способами, що і погасити кредит, а також за допомогою таких сервісів: Easypay, Мобільні гроші від Київстар, Lifecell, City24, Coin. При цьому ви повинні сплатити відсотки, що набігли за користування кредитом і ставку за супровід вашого договору. Сума та строки будуть перераховані, а новий кредитний договір випущений.

Дострокове погашення

Клієнт може достроково погасити кредит будь-яких з перерахованих вище способів без комісій і мораторію. Для цього необхідно дізнатися точну суму в особистому кабінеті або на гарячій лінії. При заставному кредиті мінімальний термін, за який нараховуються відсотки становить 2 дні.

Чи можна повертати кредит частинами?

Клієнт може погасити кредит будь-якими частинами, при цьому відсотки позики будуть зменшені пропорційно зменшенню суми позики.

Як скасувати заявку і відмовитися від отримання позики?

Заявку на онлайн мікрокредит на карту можна скасувати тільки в тому випадку, якщо запитувана сума ще не була перерахована на рахунок. Для цього необхідно звернутися до служби підтримки. Якщо ж сума вже була перерахована на ваш рахунок, то ви можете достроково погасити позику одним із способів.

Прострочення позики

У разі несвоєчасної оплати за позикою клієнта очікують штраф і пеня. При незначному простроченні і поважній причині компанія може піти на зустріч і призначити відстрочку або пролонгацію. Якщо у відповідь реакції від клієнта немає, то компанія може передати право на вимогу кредиту колекторам.

Причини відмови в позиці

Існує безліч причин відмови в позиці. Підхід до кожного клієнта індивідуальний. Найпоширеніші причини:

 • допущення помилки в заповненні анкети. Тим самим система автоматично прийме це як надання недостовірної інформації. Потрібно вказувати тільки правдиві дані;

 • Погана кредитна історія;

 • Невідповідність вимогам компанії. Потенційний клієнт не надав всі необхідні документи;

 • Будь-яка негативна інформація (в тому числі про протизаконну діяльність) про потенційного клієнта, яка знаходиться в публічному доступі.

Ви можете подати повторну заявку через 30 днів після відмови.

Чи безпечно користуватися послугами Благо?

Нацкомфінпослуг видав безстрокову ліцензію мережі ломбардів "Благо" на здійснення фінансової діяльності. Компанія веде свою діяльність відповідно до законодавства України. Конфіденційність даних клієнтів гарантується, а сайт працює по протоколу SSL в захищеному режимі.

Відділення у містах

Для зручності клієнтів відділення компанії розташовані по всій країні, вони є у всіх містах. Адреси всіх відділень можна подивитися на офіційному сайті.

Плюси і мінуси компанії Благо

До позитивних сторін можна віднести:

 • прийнятну відсоткову ставку,

 • можливість заставного та беззаставного кредитування,

 • оперативність розгляду заявки,

 • мінімальний пакет документів,

 • наявність відділень у всіх містах країни,

 • можливість подачі заявки не виходячи з дому, а також у відділенні компанії.

До мінусів можна віднести:

 • кредит без застави можна взяти на 7 або 15 днів,

 • сума кредиту без застави до 20 000 гривень доступна аж з 7 кредиту,

 • штрафи і пеня в разі прострочення, а також право компанії звернутися в суд або колекторської компанії.

Програма лояльності

В якості подяки компанія розробила програму лояльності "Десерт", яка дозволяє економити і отримувати більш вигідні умови кредитування. За даною програмою клієнти будуть отримувати бонуси за кожне погашення або покупку. Клієнт може погашати відсотки по кредиту бонусами, або частково оплачувати товар. Крім цього клієнти будуть отримувати додаткові бонуси під час акцій. Щоб стати учасником даної програми досить звернутися у відділення компанії, оформивши кредит або зробивши покупку товару. Ви отримаєте індивідуальний номер віртуальної карти в програмі "Десерт". Вона активується після погашення кредиту. Карта безстрокова і потрібна тільки для накопичення і використання бонусів.

Крім цього компанія регулярно проводить акції, всю інформацію про які компанія публікує на сайті.

Контакти

Номер гарячої лінії: 0 (800) 30-30-32

Час роботи: з 9:00 до 20:00 щодня.

Висновок

Таким чином, компанія “Благо” відрізняється від інших МФО великим спектром послуг, кредитів. Сума та строки абсолютно різні, при цьому спосіб отримання максимально спрощений. Компанія підійде тим, кому потрібні як короткострокові кредити на карту, так і довгострокові під заставу.

Відгуки про компанію Благо

Жанна
5
2020-08-05

Брала кредит у відділенні Благо в своєму місті, хоча начебто і онлайн можна, так набагато зручніше, але я не знала. Зате мені швидко все оформили і проблем ніяких не було. Окремий плюс за систему лояльності, я всього лише вчасно виплачувала платежі, а вони мені нараховували бонуси. Спасибі, що виручили в скрутну хвилину.

Олександр
4
2020-07-19

Відсоток нижче, ніж в інших МФО, що порадувало. Все добре було, єдиний мінус, це те, що зовсім невелика сума доступна при перших зверненнях, якщо брати кредит без застави.

Юрій М.
5
2020-07-04

Насправді трохи засмутився, що якось дешево оцінили моє золото, нібито проба там не найкраща. Тому і кредит отримав на менше, ніж очікував. Так то компанія хороша, відсотки нормальні і терміни не квапили. Так що, звертатися сюди можна.

Михайло
5
2020-06-07

Грошей потрібно було багато і терміново, так от взяв всю побутову техніку, що міг і заклав її. Вони приймають буквально все, головне, щоб воно було в хорошому стані! Це дуже класно! Оплатити не встигав, оформив пролонгацію і потім вже все погасив. Ніяких набридливих дзвінків при цьому не було. Я задоволений!

Вікторія
5
2020-06-05

Брала у них якось кредит, погасила і забула. А ось послугою магазинів користуюся набагато частіше. У них там унікальні речі продаються за доступними цінами. Іноді не вистачало грошей, так у них і в розстрочку можна купити, що я і робила. Універсальна компанія, не дивно що така популярна. Рекомендую!👍🏻

Галина
4
2020-04-13

Взяла пробний кредит за програмою "Тест драйв" під 0,001%, термін правда теж, але мені як раз ненадовго потрібно було. Але в перший раз я припустилася помилки в заповненні заявки і мені довелося чекати аж 30 днів, щоб подати її знову! Це занадто! Повернула без проблем в найближчому терміналі. До речі погашала день в день і все нормально закінчилось, але взагалі рекомендують з невеликим запасом це робити.

Данило
5
2020-03-17

Я вже більше року користуюся послугами Благо, за цей час у мене набігло стільки бонусів, що я знатно заощадив, виплачуючи відсотки бонусами. Зручно, що є багато способів погасити позику. Мені через приват зручно і на сайті теж. Як на мене це найбільш клієнтоорієнтована компанія з усіх.

Давид
5
2020-03-16

Брав тут кредит під заставу золота на місяць, золото мою непогано оцінили, отримав таку суму, яку хотів. Відсоток я хочу сказати тут краще, ніж в інших ломбардах. Оформили швидко, проблем ніяких не виникло. Погасив достроково, зручно, що можна заздалегідь.

Мирослава
5
2020-02-19

Нам терміново потрібні були гроші на дорогу операцію, яких у нас просто не було. Звернулися в Благо, там увійшли в наше становище і видали чималеньку суму під заставу золота і срібла. Слава богу операцію оплатили, все пройшло добре і вже погасили кредит. Рекомендуємо!!!!!

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 17 листопада 2020