Кредити з Глобал Кредит: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Глобал Кредит: додаткова інформація та відгуки

Про компанію Глобал Кредит:

Зазвичай люди планують свої витрати відповідно зі своїми доходами, але з кожним можуть трапитися непередбачливі ситуації. Дуже добрим рішенням у такому випадку буде оформлення миттєвої онлайн позики в компанії Глобал Кредит. Також можна досить швидко та легко отримати позику готівкою в найближчому відділенні. На даний момент по всій території України існує більше трьохсот відділень. Доступні суми починаються від 200 гривень і обмежені 5 000 гривень при першому зверненні, а для постійних клієнтів сума збільшена до 15 000 гривень.

Особливості компанії, які відрізняють її від інших МФО

Компанія завжди проводить багато акцій, які допомагають економити, або навіть отримати гроші. Зазвичай акції пов’язані зі святами, іноді вони просто сезонні.

Ще однією особистістю компанії є послуга для постійних клієнтів «Кредит за 60 секунд». Потрібно лише відправити СМС на номер, отримати СМС-код підтвердження операції, надіслати його назад та отримати гроші миттєво. Більш того, можна скористуватися цією послугою навіть якщо ви знаходитесь закордоном.

Як отримати кредит в Глобал Кредит

Існує два шляхи для оформлення кредитного договору в Глобал Кредит: на офіційному сайті компанії globalcredit.ua або в одному з офісів. Для цього вам потрібно надати діючий паспорт, ІПН та номер мобільного телефону. Якщо ви бажаєте оформити кредит у відділенні, то на сайті в розділі «відділення» ви можете знайти адресу, яка знаходиться найближче до вас.

Оформляючи кредитний договір на сайті компанії, перше, що потрібно зробити це зареєструватися і увійти в особистий кабінет. Потім заповнити заявку, обрати термін і суму кредитування і натиснути кнопку «відправити». Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то в ви можете зателефонувати на гарячу лінію, і фінансові фахівці Глобал Кредит з задоволенням вам допоможуть у будь-який момент.

Рішення по кредиту прийде протягом декількох хвилин з моменту відправлення анкети. У разі позитивного рішення, вам буде запропоновано погодитися з умовами кредитування та підписати договір. Після цього гроші відразу будуть перераховані на ваш рахунок.

Для того, щоб отримати кредит онлайн в Глобал Кредит потрібно:

1. створити особистий кабінет Глобал Кредит (у разі оформлення договору на сайті),

2. заповнити анкету-заявку,

3. Вибрати термін і суму кредиту,

4. дочекатися рішення,

5. отримати гроші.

Як сервіс Глобал Кредит гарантує конфіденційність даних клієнтів?

Онлайн МФО строго дотримуються вимог Закону України «Про захист персональних даних». Вони, як і інші організації, що працюють з документами і даними клієнтів, в першу чергу, піклуються про нерозголошення інформації, яку їм довіряють.

Співробітники мікрокредитних організацій при прийомі на роботу підписують положення про конфіденційність і обробку персональних даних. Такий документ встановлює, що працівники компанії можуть використовувати інформацію про клієнтів виключно в рамках виконання прямих посадових обов'язків. Вимоги положення про конфіденційність співробітник зобов'язується дотримуватися навіть у разі звільнення.

Також варто відзначити, що веб-ресурси, через які клієнти відправляють свої дані в онлайн МФО, зазвичай добре захищені. Користувач може переконатися в цьому, звернувши увагу на адресний рядок сайту, через який хоче взяти кредит. Безпечний ресурс має захищене з'єднання https. Також варто перевірити наявність на сайті оновленого сертифіката безпеки.

Як погасити кредит онлайн в Глобал Кредит:

- банківською картою в особистому кабінеті globalcredit,

- банківською картою в офісі компанії,

- готівкою в офісі компанії,

- готівкою в будь-якому терміналі самообслуговування,

- готівкою або картою в будь-якому банку.

Погасити заборгованість в Глобал Кредит можливо декількома способами. Наприклад, здійснити оплату банківською картою в особистому кабінеті. Для цього потрібно тільки зайти в особистий кабінет Глобал Кредит і вибрати розділ «погашення кредиту». Так, всього за 2 хвилини ваш кредит буде погашений.

Також оплату кредиту можна зробити картою або готівкою в найближчому відділенні компанії. Тут вам доведеться вказати своє ім'я, прізвище, суму і номер договору. При оплаті кредиту у відділенні банку або в терміналах самообслуговування додатково буде потрібно вказати реквізити компанії.

При вказівці суми погашення слід врахувати відсотки за три наступні дні. Оскільки переказ коштів на рахунок кредитора зазвичай не відбувається моментально і може тривати від одного до трьох робочих днів. А кредит буде вважатися закритим тільки після надходження коштів на рахунок компанії.

Переваги та недоліки кредитів онлайн Глобал Кредит

Переваги:

- для оформлення кредиту не потрібні документи, що підтверджують кредитоспроможність,

- отримати кредит можуть навіть студенти та пенсіонери,

- на оформлення договору та отримання грошей при повторному зверненні потрібно 5 хвилин,

- можливість оформлення кредиту за допомогою смс-запиту,

- є можливість продовження кредитного договору.

Недоліки:

- неможливо оформити наступний кредитний договір, не погасивши попереднього.

Контактна інформація

Номера гарячої лінії: (097) 097-88-88, (066) 466-28-88, (044) 466-28-88.

Графік роботи служби підтримки:

Пн-Пт: 8:00-21:00.

Сб: 9:00-19:00.

Нд: 9:00-18:00.

Підсумки

Глобал Кредит піклується про добробут своїх позичальників і намагається надати якомога краще обслуговування і кращі умови кредитування. Дана компанія одна з небагатьох на українському ринку, яка пропонує отримати кредитні кошти за лічені хвилини. Здійснити оформлення кредитного договору можливо як в офісі компанії, так і в режимі онлайн. Гроші отримати також можна або готівкою, або на банківську карту. Істотною перевагою є можливість отримання наступного кредиту тільки за 5 хвилин, а також отримання кредиту на карту за допомогою смс-запиту всього за 60 секунд.

Відгуки про Глобал Кредит

Галина
4
2020-04-02

Глобал Кредит - хороша фірма. Виручала не раз. Подобається, що тут можуть отримати гроші в борг навіть студенти. Рекомендую! Головне - вчасно повертати борг.

Василь
5
2020-03-09

Не люблю звертатися в банки, тому що там вимагають багато документів. Та й взагалі це велика трата часу. Тому вирішив оформити позику в Глобал Кредит - тут потрібен тільки паспорт та ІПН. Не висока процентна ставка, а гроші у мене були вже через кілька хвилин.

Костя
4
2020-02-16

Не вистачало грошей до зарплати, а у знайомих не люблю позичать. Після довгих роздумів оформив кредит у Глобал Кредит. Фірма на слуху, тому довірився. Та не прогадав. Добре, що є можливість продовження кредиту.

Марія
5
2020-01-10

Довго не могла вирішити, в яку фірму звернутися за кредитом. Все-таки зупинила вибір на Глобал Кредит. Швидко отримала потрібну суму. На оформлення пішло не більше 10 хвилин, що дуже порадувало. Класно, що погасити позику можна будь-яким зручним способом.

Христина
5
2020-01-06

Ми з чоловіком хотіли якомога швидше закінчити ремонт квартири, але витрати на нього значно перевищили наш бюджет. Ми вирішили скористатися кредитом, оформили його Глобал Кредит, адже це був найшвидший спосіб отримання додаткових коштів. Обслуговуванням компанії залишилися задоволені.

Ярослав
5
2019-12-15

Фірма Глобал кредит має дуже еластичний підхід до клієнта. Договір оформляється швидко і, що найважливіше, не потрібно ні довідки про доходи, ні застави, ні поручителів, вистачило тільки паспорта та ідентифікаційного коду. Спасибі

Григорій
5
2019-12-08

Трохи не дотягнув до получки, бо були зайві витрати і довелося звернутися до Глобал Кредит. Я за 15 хвилин отримав очікувану мною суму. Зауважу що процентна ставка 1 грн. Я вдячний, що все так зроблено для людей.

Станіслав
5
2019-11-04

Я був здивований швидкістю отримання кредиту. Залишив на сайті заявку, а за 5 хвилин гроші вже були на моїй карті. Сервіс працює на всі 5 балів. Щиро рекомендую цього кредитора. При необхідності буду звертатися тільки сюди. Дякую за гарне і оперативне обслуговування.

Надішліть свій відгук