Кредити з Глобал Кредит: додаткова інформація та відгуки

Кредити з Глобал Кредит: додаткова інформація та відгуки

Про компанію Глобал Кредит

Ймовірно, у кожної людини траплялися непередбачені ситуації, які ставили в незручне фінансове становище. Для вирішення таких проблем існує сервіс Глобал Кредит, який допоможе оформити онлайн-позику і отримати гроші на карту протягом 15 хвилин.

Що потрібно для отримання позики?

Для отримання позики досить бути громадянином України, мати паспорт та ІПН, банківську карту, номер мобільного телефону та постійний трудовий дохід. Також у вас не повинно бути прострочених платежів і порушень боргових зобов'язань.

Хто може отримати позику?

Послуги компанії доступні для всіх верств населення, незалежно від соціального статусу. Потенційний покупець зобов'язаний бути право- і дієздатним громадянином України, віком від 18 до 71 року на момент надання позики.

Доступна сума і терміни

Ви можете взяти суму від 200 до 15 000 гривень на термін від 1 до 30 днів. При першому зверненні максимальна сума позики становить 5 000 гривень.

Процентна ставка

При першому зверненні клієнт може отримати кредит під 0,01%. При повторному зверненні процентна ставка становить 1,5% в день.

Як отримати позику в Глобал Кредит

Існує два шляхи для оформлення кредитного договору в Глобал Кредит: на офіційному сайті компанії або в офісі. Для цього вам потрібно надати паспорт, ІПН та номер мобільного телефону. Якщо ви бажаєте оформити кредит у відділенні, то на сайті в розділі «відділення» ви можете знайти адресу, яка знаходиться найближче до вас.

Процедура отримання кредиту на сайті стандартна.

 1. У кредитному калькуляторі на головній сторінці сайту потрібно вибрати бажану суму і термін кредиту. Потім переконатися, що умови підходящі, і натиснути на кнопку "Отримати гроші".

 2. Відкриється вікно для реєстрації. Потрібно заповнити ПІБ, мобільний телефон, придумати пароль, прочитати правила надання послуг та погодитися з ними.

 3. На наступному етапі потрібно підтвердити номер телефону в Глобал Кредит: ввести отримане СМС у вказане поле.

 4. Рішення по кредиту прийде протягом декількох хвилин з моменту відправлення анкети. У разі позитивного рішення, вам буде запропоновано погодитися з умовами кредитування та підписати договір за допомогою СМС-повідомлення.

 5. Чекати гроші.

Для того щоб оформити повторний займ достатньо здійснити вхід в особистий кабінет Глобал Кредит, вибрати бажану суму і підписати договір.

Як погасити кредит онлайн в Глобал Кредит?

Існує кілька способів сплати позики для зручності клієнтів:

- Найзручнішим способом є оплата через особистий кабінет Глобал Кредит, так можна погасити заборгованість миттєво, перебуваючи в будь-якому місці. Для цього потрібно тільки зайти в кабінет Глобал Кредит і вибрати розділ «погашення кредиту». В цьому випадку гроші на рахунок компанії приходять моментально.

- В офісі компанії. Досить знати номер договору і мати при собі паспорт та ІПН.

- Готівкою в будь-якому терміналі самообслуговування.

- Готівкою або картою в будь-якому банку. Переказ коштів при цьому способі може займати до 3 робочих днів. Це варто враховувати і робити платіж заздалегідь, щоб уникнути випадкових прострочень і штрафів.

Причини відмови у видачі позики

Найбільш поширеною причиною є припущення помилки в заповненні анкети. Потрібно уважно вводити всі дані, не допускаючи помилок. Також можливо, що у позичальника вже є боргові зобов'язання або він не входить в вікові рамки 18-71 років, або він не надав необхідні документи.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не в змозі погасити заборгованість в зазначений термін, у нього є можливість продовжити позику. Для цього потрібно перерахувати плату за гарантію оплати мікрокредиту на рахунок компанії. Таким чином, кредитна історія клієнта не погіршиться і він не буде оштрафований за прострочення.

Прострочення позики

Якщо позичальник порушує графік виплати заборгованості, компанія пропонує послугу грейс-періоду - у разі коли клієнт не може вчасно погасити позику, замість штрафів, перші 3 дні прострочення йому буде нараховуватися знижена ставка 0,5%.

Спочатку компанія відправляє SMS-повідомлення та оповіщення на email, співробітники Глобал Кредит дзвонять на номер телефону. Якщо позичальник не реагує на прохання, то компанія може звернутися до суду або поступитися право вимоги по мікрокредитів третім особам.

Дострокове погашення позики

У клієнтів є можливість оплатити позику в будь-який момент.

Про конфіденційність даних клієнтів

Онлайн МФО строго дотримуються вимог Закону України «Про захист персональних даних». Вони, як і інші організації, що працюють з документами і даними клієнтів, в першу чергу, піклуються про нерозголошення інформації, яку їм довіряють.

Співробітники мікрокредитних організацій при прийомі на роботу підписують положення про конфіденційність і обробку персональних даних. Такий документ встановлює, що працівники компанії можуть використовувати інформацію про клієнтів виключно в рамках виконання прямих посадових обов'язків. Вимоги положення про конфіденційність співробітник зобов'язується дотримуватися навіть у разі звільнення.

Також варто відзначити, що веб-ресурси, через які клієнти відправляють свої дані добре захищені.

Особливості компанії, які відрізняють її від інших МФО

Компанія завжди проводить багато акцій, які допомагають економити, або навіть отримати гроші. Зазвичай акції пов’язані зі святами, іноді вони просто сезонні.

Ще однією особистістю компанії є послуга для постійних клієнтів «Кредит за 60 секунд». Потрібно лише відправити СМС на номер, отримати СМС-код підтвердження операції, надіслати його назад та отримати гроші миттєво. Більш того, можна скористуватися цією послугою навіть якщо ви знаходитесь закордоном.

Переваги та недоліки Глобал Кредит

Переваги

 • відсутність паперової тяганини, застави та поручителів,
 • постійні акції для клієнтів,
 • швидкість обробки заявки,
 • зручний вхід в кабінет Глобал Кредит,
 • доступність всім верствам населення,
 • наявність грейс-періоду,
 • можливість продовження і передчасного повернення позики,
 • оперативна служба підтримки.

Недоліки:

 • не можна оформити другу позику, поки не загасиш перший,
 • максимальний термін позики - 30 днів,
 • висока пеня в разі прострочення,
 • при невиконанні зобов'язань МФО вправі передати інформацію в колекторську компанію.

Контактна інформація

Гаряча лінія Глобал Кредит: (097) 097-88-88, (044) 466-28-88.

Графік роботи служби підтримки: цілодобово.

Email: help@globalcredit.ua

Фейсбук Глобал Кредит: https://www.facebook.com/globalcredit.ua

Інстаграм Глобал Кредит: https://www.instagram.com/globalcredit.ua

Адреса Глобал Кредит: 01021, Украина, г. Киев, ул. Кловский спуск, 7а

Підсумки

Таким чином, компанія є надійним і дійсно видає кредит без підводних каменів, але щоб уникнути проблем необхідно завжди вчасно повертати заборгованість. Перший кредит можна оформити за 15 хвилин, а всі наступні кредити можна оформити за лічені хвилини.

Відгуки про Глобал Кредит

Христина
5
2021-01-03

Ми з чоловіком хотіли якомога швидше закінчити ремонт квартири, але витрати на нього значно перевищили наш бюджет. Ми вирішили скористатися кредитом, оформили його Глобал Кредит, адже це був найшвидший спосіб отримання додаткових коштів. Обслуговуванням компанії залишилися задоволені.

Ярослав
5
2020-12-19

Фірма Глобал кредит має дуже еластичний підхід до клієнта. Договір оформляється швидко і, що найважливіше, не потрібно ні довідки про доходи, ні застави, ні поручителів, вистачило тільки паспорта та ідентифікаційного коду. Спасибі

Галина
4
2020-11-16

Глобал Кредит - хороша фірма. Виручала не раз. Подобається, що тут можуть отримати гроші в борг навіть студенти. Рекомендую! Головне - вчасно повертати борг.

Станіслав
5
2020-09-14

Я був здивований швидкістю отримання кредиту. Залишив на сайті заявку, а за 5 хвилин гроші вже були на моїй карті. Сервіс працює на всі 5 балів. Щиро рекомендую цього кредитора. При необхідності буду звертатися тільки сюди. Дякую за гарне і оперативне обслуговування.

Василь
5
2020-03-09

Не люблю звертатися в банки, тому що там вимагають багато документів. Та й взагалі це велика трата часу. Тому вирішив оформити позику в Глобал Кредит - тут потрібен тільки паспорт та ІПН. Не висока процентна ставка, а гроші у мене були вже через кілька хвилин.

Костя
4
2020-02-16

Не вистачало грошей до зарплати, а у знайомих не люблю позичать. Після довгих роздумів оформив кредит у Глобал Кредит. Фірма на слуху, тому довірився. Та не прогадав. Добре, що є можливість продовження кредиту.

Марія
5
2020-01-10

Довго не могла вирішити, в яку фірму звернутися за кредитом. Все-таки зупинила вибір на Глобал Кредит. Швидко отримала потрібну суму. На оформлення пішло не більше 10 хвилин, що дуже порадувало. Класно, що погасити позику можна будь-яким зручним способом.

Григорій
5
2019-12-08

Трохи не дотягнув до получки, бо були зайві витрати і довелося звернутися до Глобал Кредит. Я за 15 хвилин отримав очікувану мною суму. Зауважу що процентна ставка 1 грн. Я вдячний, що все так зроблено для людей.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 25 травня 2024