Про сервіс 100pudovzaim

Про сервіс 100pudovzaim

Що таке 100pudovzaim?

100pudovzaim - це інформаційний сервіс, який допомагає людям, які потребують кредит, розібратися у всіх тонкощах кредитування. Сервіс не видає кредити онлайн і не надає платні послуги з підбору позик. Він також буде корисний для тих, хто стежить за актуальною інформацією по мікрокредитах, акціями і промокодами. Фахівці сервісу регулярно вивчають кредитні пропозиції на ринку України і формують рейтинг кращих МФО, який оновлюється щомісяця. Сервіс хороший тим, що на ньому можна прочитати відгуки клієнтів, але крім цього, сервіс відвідують співробітники різних МФО та відповідають на питання теперішніх та майбутніх клієнтів. Загалом, сервіс допоможе визначитися з тим, на що потрібно звертати увагу при виборі кредитної організації і як вибрати найвигідніший варіант.

Як користуватися 100pudovzaim?

Для зручності користувачів на сайті зробили фільтр МФО, завдяки якому відвідувачі можуть фільтрувати компанії за різними параметрами: максимальна сума, термін видачі, процентна ставка, час розгляду заявки, способи отримання позики, наявність документів.

Всі компанії розбиті на категорії: всі МФО, нові МФО, МФО, які видають перший кредит під 0%, без дзвінків, з 18 років, довгострокові кредити, без довідок і без поручителів. Відфільтрувавши параметри під потрібну мету клієнту висвітиться список найбільш підходящих компаній. При цьому можна швидко переглянути всi умови при яких видається позика в кожної компанії. Сервіс значно економить час, адже позичальник може знайти всю необхідну йому інформацію за лічені секунди.

100pudovzaim допоможе вибрати компанію, яка видає позики до 60 000 грн на термін від 1 до 60 днів.

Крім того на сайті є корисні поради для позичальників. Так на сайті достатньо інформації про рефінансування, довгострокові позики та інші нюанси.

Також сервіс надає можливість зв'язатися з експертами сайту, щоб отримати консультацію тим, у кого виникли питання по кредитах онлайн. Усі питання можна задати через електронну пошту 100pudovzaim@gmail.com або ж заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті у розділі "Контакти".

Відгуки про сервіс 100pudovzaim

Миколай
5
2020-11-01

Мені подобається, що тут відразу можна порівняти всі підходящі варіанти і швидко визначитися з вибором компанії.

Світлана
5
2020-10-12

Відмінний сервіс, стежу за новинками, сайт допомагає розібратися з усіма умовами різних компаній.

Надішліть свій відгук
Цю статтю було оновлено 5 листопада 2020